Şimdi Ara

Ustanın Kafasına Baskı Balata Fırlattım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
0
Favori
8.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • noldu şimdi:

usta kazıkladığı balatayı geri aldı, üstüne de senin paranı aldı. o balatayı da başka araca takacak gene para alacak. oh kebap lan.
  • harbiden ne oluyor burda..diğer bir konuda kafama baskı balata fırlattılar...demiş...forumda buluşmanız çok ilginç...
  • yetkili servise götürseydin aracını mutlu medut olucaktın vaktinde kaybolmayacaktı ama tabi biraz daha fazla para verirdin, en azından garantili olurdu
  •  Ustanın Kafasına Baskı Balata Fırlattım

Forumdaş forumdaşı gurbette

Aynı 2 tane konu olduğundan aynen yazıyorum.
  • muhahahaa usta da burdaymis o da ordan konu acmis koltuktan dustum muhahhaha
  • Sanırım Doğuş'da bu baskı balata ustasını tanıyor. Sözler çok manidar..http://inciswf.com/1287955941.swf
  • Bir esnaf aynı işi yapan diğer esnafı ; bir doktor diğer doktoru veya aynı meslek grubundan olan kişilerin birbirini kötülemesi etikle hiç bağdaşmayan bir davranıştır. Ve mesleğin değerini ve güvenilirliğini çok kötü yönde etkiler. Olumsuz eleştiri yapan kişi o an belki güven sağlayıp bir müşteri kazanabilir fakat içerisinde bulunduğu meslek grubuna kişilerin bakışı değiştiğinde uzun vadede geri dönülmez zararlar edilir.
  • Adam baski balatayla adamin kafasini yarmiş ya. Boru mu ulan yeni bir dh repligi geliyor bence bende bir gun triger kayışıyla adam boğmaya caliscam
  • Afferim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: korfezgunesi

quote:

Orijinalden alıntı: 55tmorrow

yetkili servis

iyi de yetkili serviste de kol gibi fiyat çıkartıyorlar...

En temizi sanayide ustanın başında durmak
  • La Demin Bi Konu Açtım 20 Saniyede Silindi.
  • Balatayı ustaya taksaydın keşke.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

noldu şimdi:

usta kazıkladığı balatayı geri aldı, üstüne de senin paranı aldı. o balatayı da başka araca takacak gene para alacak. oh kebap lan.

Ustanın tek sermayesi o balataymış, bumerang gibi geri geliyormuş dükkana
  • Kopmuşsunn
  • kayıtlara geçsin

Ustanın Kafasına Baskı Balata Fırlattım
  • Sayın Kıraslan öncelikle geçmiş olsun mu desem iyi olmuş mu desem bilemedim ama okurken gül gül öldüm önce başlığın adına baktım sonra yazara seni gördüğüm andan beri acayip neşelendim
  • konudışındaki gençler gibi:

"cool story bro" demek istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: evolvo

kayıtlara geçsin

Abi bu resim gerçek mi yarıldım hala gülüyorum
  • bende yazın akü fırlatacaktım ama agırdı atacak kadar olmayınca sopa yemekle yetindi
    akücüye gittim vartanın 72 amper var mı dedim var dedi. işte anlatıyor bu akü mutlunun 90 amperine denk filan iyi dedim kaç lira 150 dedi . halbuki bu 50 amperlik mi ne onun fiyatını söylemiş iyi dedim aldık 72 amperi taktırdı çıragına , para vermeye geldik 200 lira verdim 20 lira çıkarttı verdi e dedim 150 demiştin o 50 amperin fiyatı . ben sana 50 amperi sordum mu hayır e niy eonu söylüyorsun sökün aküyü verin paramı dedim aldım paramı . neyse bu çırak aküyü sökerken merkezi kilidin sigortasını kırmış ,sanayide bi yerde indim akü soracam araba kitlenmiyor geri döndüm o elektrikciye çıragı çagırdım , bak çalışmıyor abim bişey mi oldu aküyü söküp takarken dedim '' banane lan senin arabandan '' demez mi . 20-22 yaşında belli abim bak buraya gelmeden önce çalışıyordu sen bişey yaptın ki bozulmuş ayrıca o lan diyen agzını bi dagıtırım bir daha lan derken 10 kez düşünürsün dedim. bu tabi artistlendi arabanın tamponuna tekme attı .... git çek arabanı demesiyle benim yumrugu geçirmem bir oldu sonra yanda kiraz agacından yaptıgım özenle temizleyip adam dövmeye hazır hale getirdiğim sopamı aldım bunu dükkanın içinde kıstırdım baya bi tozunu çırptım sonra ustası geldi tam oda karışacaktı kavgaya diğer sanayi esnafı tuttu bana ettiği küfrü filan söyledi ama ben çıragı iyi benzettim sonra ustası yaptı sigortası patlamış . sanayiciler artist oluyor bizi böyle bişey bilmiyor hanım evladı sanıyorlar artistik yapıyorlar , deli oluyorum onlara .

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.