Şimdi Ara

Ustanın Kafasına Baskı Balata Fırlattım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
0
Favori
8.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bugün ustanın kafasına baskı balata fırlattım ama haketti.

1 ay önce ustanın birine arabamı bıraktım,titreme problemi var kalkışlarda,şuna bi bak dedim.Tamam dedi,ben ilgilenirim dedi,3-4 saat sonra gidip aldım.Orjinal baskı balata parası ve işçilik toplam 180 lira para verdim.Her neyse abi,bu hayvan evladının yaptığı işten memnun kalmadım,titreme devam ediyordu.Yanına gittiğimde,arka denge kollarından yapar diyordu titremeyi.Maksat,şanzumanı tekrar indirtmemek.Ben dayanamadım ve başka ustaya götürdüm arabayı,açtı,parçaları bana tek tek gösterdi,bu hayvan evladı orjinal yerine kullanılmış yan sanayininde yan sanayisi baskı balatayı takmış,volan dişlisinide tornalanması gerekirken tornalamamış,öylece kapatıp vermiş bana.

Arabamı yapan ikinci ustadan aldım gazı,aldım gazı,soluğu bizim ilk ustanın dükkanının önünde aldım,lan /**************************************** dedim,utanmıyor musun yan sanayi kullanılmış baskı balata takıp orjinal sıfır baskı balata taktım demeye,volanı tornalamadığın halde tornaladım demeye,ne ***** yemeye benden para aldın dedim ve kafasına elimdeki çıkmış baskı balatayı fırlattım,kafasını tutarak içeri kaçtı,çırağı diklendi falan,küfür ettim,bastım gaza geldim.

Offf ya,deşarj oldum biraz,param gitti ama Allahından bulsun napıyım...

edit:önünden geçtim,pişmiş kelle gibi güneşin alnında oturuyordu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kıraslan -- 24 Nisan 2012; 21:28:27 >

• Süpersiniz ;)
  • geçmiş olsun.ustaya değil size
  • Bu devirde kimseye güven yok valla. Tamirdeyken de başında dikilmek lazım sanırım...
  • O an ,olur ya,silah ya da bıçak gibi bir materyal ile zie saldırsalar ve canınızdan olsanız iyi mi olacaktı?Geride bıraktıklarınızı bir düşünün.

Tabiki size sahtekarlık yapmış ama bize her ..nelik yapana küfür edip saldırırsak,elbet birgün fiş çekilir.

Daha olgun ve nizam içinde kibarlığı bırakmamakta fayda var.
  • İşini adam gibi yapmayana her şey müstehak. Elinize sağlık.
  • sakin ol şampiyon
  • adam ölse ne yapacaktınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: korfezgunesi

Bu devirde kimseye güven yok valla. Tamirdeyken de başında dikilmek lazım sanırım...

durdum ya sabah 8 den öğlen 2 ye kadar .öt kesen soğuğunda
    sağlam bakımdı riske atamazsım

başında beklemek gerek
  • Rahmetli babam işi gücü bırakır ustanın başında dururdu.. Hatta öğlen olduğunda beni yemeğe gönderir kendi aracın başında beklerdi.. Usta parça aldırmak istediğinde de kendisi parçacıya gider, bana da "arabanın yanından ayrılma deposundan benzin çekmesinler" derdi..

Meğer çok haklıymış..
  • yetkili servis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: djoz

Rahmetli babam işi gücü bırakır ustanın başında dururdu.. Hatta öğlen olduğunda beni yemeğe gönderir kendi aracın başında beklerdi.. Usta parça aldırmak istediğinde de kendisi parçacıya gider, bana da "arabanın yanından ayrılma deposundan benzin çekmesinler" derdi..

Meğer çok haklıymış..

Vay anasını demek ki akla gelmeyen şeyleri de yapabilirlermiş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 55tmorrow

yetkili servis

iyi de yetkili serviste de kol gibi fiyat çıkartıyorlar...
  • en iyisi arabanın başında beklemektir 3-5 saatlik aynı günde bitecek işler için.
    ben bu Türkiye'de dostum,ailem dışında 1 Allah'ın kuluna güvenmem, bu ülke malesef bu hale geldi, kimse kimseye güvenemiyor artık.

bundan 10 yıl önce mahallede ki herkes kapısını penceresini açık bırakıp misafirliğe giderdi, şimdi gel de git hadi de görelim.millette artık güven namına hiçbirşey kalmadı bırakmadılar çünkü.

"Bu ülkede zeki adam sıkıntısı yok dürüst adam sıkıntısı var."
  • şerefsizlikte doktora yapmış insan doldu ortalık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: korfezgunesi

quote:

Orijinalden alıntı: 55tmorrow

yetkili servis

iyi de yetkili serviste de kol gibi fiyat çıkartıyorlar...

sanayidede kazıklıyolar
  • http://forum.donanimhaber.com/m_60123458/tm.htm

Bu konuyla bi ilişkiniz var mı :)
  • yahu küfür edip gelmıssın balatayı kafasına değil bir yerine sokucaktın onun
    bence tek zararlı çıkan sen olmuşsun parana yazık .
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.Avcı

http://forum.donanimhaber.com/m_60123458/tm.htm

Bu konuyla bi ilişkiniz var mı :)

canının acısıyla konu açmış belli ki
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.