Şimdi Ara

Ustanın Kafasına Baskı Balata Fırlattım (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
0
Favori
8.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: laptop arası köfte

Beyler bugün ustanın kafasına baskı balata fırlattım ama haketti.

1 ay önce ustanın birine arabamı bıraktım,titreme problemi var kalkışlarda,şuna bi bak dedim.Tamam dedi,ben ilgilenirim dedi,3-4 saat sonra gidip aldım.Orjinal baskı balata parası ve işçilik toplam 180 lira para verdim.Her neyse abi,bu hayvan evladının yaptığı işten memnun kalmadım,titreme devam ediyordu.Yanına gittiğimde,arka denge kollarından yapar diyordu titremeyi.Maksat,şanzumanı tekrar indirtmemek.Ben dayanamadım ve başka ustaya götürdüm arabayı,açtı,parçaları bana tek tek gösterdi,bu hayvan evladı orjinal yerine kullanılmış yan sanayininde yan sanayisi baskı balatayı takmış,volan dişlisinide tornalanması gerekirken tornalamamış,öylece kapatıp vermiş bana.

Arabamı yapan ikinci ustadan aldım gazı,aldım gazı,soluğu bizim ilk ustanın dükkanının önünde aldım,lan /**************************************** dedim,utanmıyor musun yan sanayi kullanılmış baskı balata takıp orjinal sıfır baskı balata taktım demeye,volanı tornalamadığın halde tornaladım demeye,ne ***** yemeye benden para aldın dedim ve kafasına elimdeki çıkmış baskı balatayı fırlattım,kafasını tutarak içeri kaçtı,çırağı diklendi falan,küfür ettim,bastım gaza geldim.

Offf ya,deşarj oldum biraz,param gitti ama Allahından bulsun napıyım...

edit:önünden geçtim,pişmiş kelle gibi güneşin alnında oturuyordu...

Hak etmiş it oğlu it

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yapılırken başında beklemek en sağlamı
  • Bu saniyicilerim çoğu insan değil arkadaşım arkadaşımla yaşadığım olayı anlatıyim size arkadaşın e36 kasa BMW si vardı 98 model yada 97 olması lazım Neyse arka tamponu boyatmak için aracı Çarşamba sabahtan bırakıyor ustaya araç individual renkmiş usta uğraştıtır demiş Cumartesi sabah al demiş neyse Perşembe günü benden rica etti aynı mahalledeyiz eve gidiyorsan benide at diye neyse okul çıkışı aldım bunu üniversitenin ışıkta bekliyorum kavşakta arkadaşın araba yan veriyor :D arkadaşım dellendi yakala şunu diye arabayı çaldılar felan zannediyor neyse kırmızıda geçtim yan kavşakta bunu yakaladık yanında iki kız bizim arkadaşın arabayla yan veriyor herif ( arkadasım gözü gibi bakar arabaya daha yan vermişliğini görmedim şimdi e46 cabriosu var efendi efendi kullanıyor ) indirdik bunu biz 4 kişiyiz tabi arkadaş cüsseli bunu beter etti baktı tamponda boyanmamış km 157.100 Muş 157.220 olmuş o sinirle bebeden 500 tl para aldı polisi ararım arabamı çaldın diye ve kavşakta mobese var hiç şansı yok vermemek gibi :) ve yancı da boyacının kalfası çıktı usta ise diyor ben malzeme almaya gönderdim onu diye yakaladığımızda abi malzeme alıyordum demişti 2 kızla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxkoksalxx

Bu saniyicilerim çoğu insan değil arkadaşım arkadaşımla yaşadığım olayı anlatıyim size arkadaşın e36 kasa BMW si vardı 98 model yada 97 olması lazım Neyse arka tamponu boyatmak için aracı Çarşamba sabahtan bırakıyor ustaya araç individual renkmiş usta uğraştıtır demiş Cumartesi sabah al demiş neyse Perşembe günü benden rica etti aynı mahalledeyiz eve gidiyorsan benide at diye neyse okul çıkışı aldım bunu üniversitenin ışıkta bekliyorum kavşakta arkadaşın araba yan veriyor :D arkadaşım dellendi yakala şunu diye arabayı çaldılar felan zannediyor neyse kırmızıda geçtim yan kavşakta bunu yakaladık yanında iki kız bizim arkadaşın arabayla yan veriyor herif ( arkadasım gözü gibi bakar arabaya daha yan vermişliğini görmedim şimdi e46 cabriosu var efendi efendi kullanıyor ) indirdik bunu biz 4 kişiyiz tabi arkadaş cüsseli bunu beter etti baktı tamponda boyanmamış km 157.100 Muş 157.220 olmuş o sinirle bebeden 500 tl para aldı polisi ararım arabamı çaldın diye ve kavşakta mobese var hiç şansı yok vermemek gibi :) ve yancı da boyacının kalfası çıktı usta ise diyor ben malzeme almaya gönderdim onu diye yakaladığımızda abi malzeme alıyordum demişti 2 kızla

Bir temiz sopalayıp, ustanında yüzüne tükürseydiniz iyiydi. Ama 500 lirasını almak ona daha çok koymuştur. Hemde tamponu bedavaya getirmiş arkadaşın. Sadece biraz lastikleri yakmıştır.

• quote:

Orijinalden alıntı: dusau

quote:

Orijinalden alıntı: xxkoksalxx

Bu saniyicilerim çoğu insan değil arkadaşım arkadaşımla yaşadığım olayı anlatıyim size arkadaşın e36 kasa BMW si vardı 98 model yada 97 olması lazım Neyse arka tamponu boyatmak için aracı Çarşamba sabahtan bırakıyor ustaya araç individual renkmiş usta uğraştıtır demiş Cumartesi sabah al demiş neyse Perşembe günü benden rica etti aynı mahalledeyiz eve gidiyorsan benide at diye neyse okul çıkışı aldım bunu üniversitenin ışıkta bekliyorum kavşakta arkadaşın araba yan veriyor :D arkadaşım dellendi yakala şunu diye arabayı çaldılar felan zannediyor neyse kırmızıda geçtim yan kavşakta bunu yakaladık yanında iki kız bizim arkadaşın arabayla yan veriyor herif ( arkadasım gözü gibi bakar arabaya daha yan vermişliğini görmedim şimdi e46 cabriosu var efendi efendi kullanıyor ) indirdik bunu biz 4 kişiyiz tabi arkadaş cüsseli bunu beter etti baktı tamponda boyanmamış km 157.100 Muş 157.220 olmuş o sinirle bebeden 500 tl para aldı polisi ararım arabamı çaldın diye ve kavşakta mobese var hiç şansı yok vermemek gibi :) ve yancı da boyacının kalfası çıktı usta ise diyor ben malzeme almaya gönderdim onu diye yakaladığımızda abi malzeme alıyordum demişti 2 kızla

Bir temiz sopalayıp, ustanında yüzüne tükürseydiniz iyiydi. Ama 500 lirasını almak ona daha çok koymuştur. Hemde tamponu bedavaya getirmiş arkadaşın. Sadece biraz lastikleri yakmıştır.

Sopa yemekten beter oldu 95 kg milli güreşçi arkadaş 250 tlye çıkma tampon aldı o parayada tertemiz aynı renk lastikler konusunu bilmiyorum ama hırpalanmıştır dediğiniz gibi.

• GEçenlerde klima gazı bastırmak için sanayiye gittim,kaçak oldugu zamanım olmadıgı için erteledik gaz işini... İLk defa kazıklamadan geçirmeden iş yapan bi adam bulduk diye sevinirken sanayi çıkışında öndeki öküz yüzünden kırmızıyı 1 metre geçtim diye 172 tl ceza yedim.. Sanayilerde cenabetlik mi var bi türlü anlamadım.........
  • quote:

Orijinalden alıntı: evolvo

kayıtlara geçsin

Ustanın Kafasına Baskı Balata Fırlattım

yarıldımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

@laptoparaskofte..hocam anti stress seansını ucuza getirmişsiniz psikoloğa gitseniz 300den aşşa çıkamazdınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: falken34

quote:

kayıtlara geçsin

@laptoparaskofte..hocam anti stress seansını ucuza getirmişsiniz psikoloğa gitseniz 300den aşşa çıkamazdınız

Yarıldım valla bi de sanayide çalışıyorum ayrı bi komik konu

• quote:

Orijinalden alıntı: falken34

quote:

kayıtlara geçsin

guldum bayagi ya

• tubul T kullanıcısına yanıt
    çok komik ve çok kaliteli bir paylaşım. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: turbolinea

quote:

Orijinalden alıntı: laptop arası köfte

Beyler bugün ustanın kafasına baskı balata fırlattım ama haketti.

1 ay önce ustanın birine arabamı bıraktım,titreme problemi var kalkışlarda,şuna bi bak dedim.Tamam dedi,ben ilgilenirim dedi,3-4 saat sonra gidip aldım.Orjinal baskı balata parası ve işçilik toplam 180 lira para verdim.Her neyse abi,bu hayvan evladının yaptığı işten memnun kalmadım,titreme devam ediyordu.Yanına gittiğimde,arka denge kollarından yapar diyordu titremeyi.Maksat,şanzumanı tekrar indirtmemek.Ben dayanamadım ve başka ustaya götürdüm arabayı,açtı,parçaları bana tek tek gösterdi,bu hayvan evladı orjinal yerine kullanılmış yan sanayininde yan sanayisi baskı balatayı takmış,volan dişlisinide tornalanması gerekirken tornalamamış,öylece kapatıp vermiş bana.

Arabamı yapan ikinci ustadan aldım gazı,aldım gazı,soluğu bizim ilk ustanın dükkanının önünde aldım,lan /**************************************** dedim,utanmıyor musun yan sanayi kullanılmış baskı balata takıp orjinal sıfır baskı balata taktım demeye,volanı tornalamadığın halde tornaladım demeye,ne ***** yemeye benden para aldın dedim ve kafasına elimdeki çıkmış baskı balatayı fırlattım,kafasını tutarak içeri kaçtı,çırağı diklendi falan,küfür ettim,bastım gaza geldim.

Offf ya,deşarj oldum biraz,param gitti ama Allahından bulsun napıyım...

edit:önünden geçtim,pişmiş kelle gibi güneşin alnında oturuyordu...

ilgili işyerinin ismini söylerseniz forumdan giden birileri düşmesin bu adamın tuzağına...

bu forumda bi arızalı turboolinea var..sen misin hocam ...
  • Tam denk getirememişsin adam forumlarda konu açıyor.Ya da inci sözlüktekiler gibi biri maytap geçiyor
  • bkz:günümüz ustaları

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.