Yüzbaşı
30 Mart 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 26 (Bu ay: 1)
361071 Gün Cezalı
357624 gün 20 s. 14 dk. kaldı
Gönderileri
arkadaşlar kulübe mail atalım artık şu selçuk ve baronı gibi ruhsuzları göndersinler. taraftardan yeterli tepki gelirse elleri mahkum göndermek zorunda kalırlar . ister yöneticilere tweet atalım , ister mail atalım ama artık bu adamların gönderilmesi için bişeyler yapalım
ulan bu hafta sahanda yenemiyecektin niye diğer maçlarda bu kadar caba sarfettin, ulan baroni denen herif bu maçta yatacaktın diğer maçlarda niye köpek gibi oynadın. ulan sizin yaptıgınız günah be aldıgınız paralar haram olsun
yönetim satır sayısı için sınır olan ekran çözünürlüğünü biraz yükseltse ve avatardaki fotograf boyutunuda büyütse iyi olmaz mı sizce . hadi imza yorumlar ile karışmaması için imza rengini strandart yapabilir veya boyutları sadece 1, font olur. ve avatarın boyutlarını biraz büyütseler neye zararı olur ki
konya merkezde muazzam bir yağmur başladı , arabaya atlayıp gezesim var
evet renkdaşlar yapacagınız totemler nelerdir bi yazın bakem
ben maçtan 3 gün önce forma giymiyorum maç anında da giymiyorum giyince kaybediyoruz (geçen sene ve bu sene hep öyle oldu) . birde osmanlı tugralı yüzüğüm var onu takmayınca da kaybediyoruz genelde , baroni firirk kullanırken genelde ''b.. atar bu adam'' diyorum ve atıyor
sizinkileri de alalım
konyada muhabbet kuşu besleyen var mı ? elinde fazla yavrusu olan veya artık bakamayacagı için sahiplendirecek birini arıyorsa alabilirim .
not: konyalılar bedava hiç bişey vermez ama yinede bi şansımı deneyim dedim
baya önce bi konu açmıştım tüm arama şekillerinde aradım açtıgım tüm konulara bakıyorum yine bulamadım nasıl bulurum bilen var mı ?
1500 ile 2000 litre debili 30 lira civarı iç filtre tavsiyesi istiyorum . teşekkürler
MİSAL BİR ÜRÜNÜN ÜSTÜNDE 40 WATT YAZIYOR. BU ÜRÜNÜN 1 SAATTE YAKTIĞI ELEKTRİK Mİ OLUYOR ?
imza kurallarında 1 nolu fontla yazdım 5 satır yapıyor ama ekran çözünürlügü farklı olanlarda daha fazla satır çıkabilir bu durumda hangi ekran çözünürlügüne göre yapacagız satır işini . imzayı yazdım ön izlemede 5 satır oldu
Hakkında
Forum İmzası:

Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur! ... MUSTAFA KEMAL ATATÜRK.
opel astra
Hakkımda:
opel astra f hb
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Takım
Fenerbahçe
TV
Toshiba
Ses Sistemi
Logitech
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 9 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.595
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 108.667 (Bu ay: 599)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 9 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.