Şimdi Ara

ustalarin....................hepsi fos çikti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • abi topiclerdeki türkçe karekter i_leri halleden yok

• onlar usta degil fazla divx seyreden abd kültürünü benimsemiş kişiler
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 1 Kasım 2020; 23:34:17 >
  • onceki cvpleri bilmiyorum ama.. explorer in gorunum/dil kodlaması menusunden ayarı Turkce windows yap? birde Denetim Masası/bölge ve dil seceneklerinden gecerli ayarları once tumunu baska bişi (örn german) daha sonrada turkce yap.. tabi bunları denemediysen :*)
  • Yaw bende karakterler bozuk çıkmıyor
    Ara bir denk geliyor onlarıda
    sağ click-->dil kodlaması--->Türkçe(w,ndows) seçince düzeliyor
  • +1
  • bu forumun ustalarina neden camur atiyosun !!!
  • Hakkatten ilgin bir sorun benimde basima geliyor islerim sistemini yeniden yüklemek zorunda kaliyorum o dil kodlamari felan degil ! dikkatinizi cekerim.
  • Sistemi satmadan önce XP de benimde başıma gelmişdi. Her şeyi düzeltiyorsun. Bazı pencelerde türkçe karakterleri tuhaf gösteriyordu. Banada dil kodlaması değil gibi geliyor.
  • +1
  • Artı bu TOPİC İSMİ nde yanlış yapmışsın :)
    PC dünyasında Usta olmaz. Tecrübeli arkadaşlar vardır. Meraklı olduğu konularda kendini geliştirmiştir. Deneme/Yanılma ile öğrenirsin. Sorar öğrenirsin. Görür öğrenirsin. Yıllar sonra bakmışsınki birşeyler biliyorsun. Ama her şeyi değil. Çünkü sen onları öğrenirken yeni teknojiler, yeni parçalar, yeni çipler. ve sen tekrar öğrenmeye başlarsın.

* Sana bir abi nasihatı. Önce yardım almayı öğren. Böyle ufak bir şey yüzünden "Ustalar fos çıktı" diye topic açarsan, bir daha kimse ölüyom desen ilgilenmez.
  • hangi ustalardan bahsediyorsun anlamadim. araban falan mi bozuldu
  • esas ustalardan bahsediyo galiba ;)
  • Yaw ne biçim başlık arkadaşım o?Senin bilgisayarında sorun varsa burdaki ustalar ne yapsın haşa kendi adıma konuşmuyorum.Ben öğrenmeye adam gibi çalışan bir insanım.Ama senin bu davranışın hiç hoş değil!Hesap sorar gibi sen bu siteye daha dün yazmaya başlarken diğer insanlar yıllardan beri burda.[ban]
  • <b>@karakartal</b> İnsanlar burada birbirlerine yardım ederek bir çıkar para vs kazanmıyorlar sadece en fazla karşısındakinin saygısını sevgisini kazanıyorlar bu 1. Daha önceki topicini de biliyordum konu ile ilgili orada birçok arkadaş aklına gelen fikirleri anlatmışlar ayrıca aslında makinenin başına geçip de sorunun ne olduğunu anlamadan burada cevap vermek sadece fikir yürütmektir onun için burada alacağın cevaplar sorununa çözüm olmayabilir bu gayet doğal çünkü burada insanlar sadece fikirlerini paylaşırlar bu 2. İnsanlara gösterdikleri çabadan dolayı teşekkür etmek yerine lüzumsuz bir başlıkla yeni bir topic açtığın için bu topic tarafımdan kilitlenmiştir bu da 3.
    Saygılar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.