Şimdi Ara

Usta önerisi-Veya gidilmemesi gereken usta önerisi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
340
Cevap
23
Favori
81.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pelstina

quote:

Orijinalden alıntı: qkhnk

istanbul avrupada ikitelli beykent tarafında sağlam usta arıyorum.

Lacetti 1.6 aracımda su kaynatma sorunu var , 1-2 usta sorun contada dediler ve taşlanması vs diyolar. Ortalama en az 800-900 TL fiyat veriyolar.
    internette yazıldıklarında conta yanma belirtleri benim arabamda yok. Belkide ufak bir sorun için 900 Tl para alıcaklar..

Çok acil yardım bekliyorum..

Radyatorcuye gittin mi? Fandir, musirdir tam bi kontrol yaptir once..

Alıntıları Göster
    İzmirde Opel özel servis YAMAN OTO 2.sanayii Bornova. İki tane pırıl pırıl opelin kitabın yazmış usta, Her türlü ölçüm ,bilgisayar vs vs yani serviste ne alet edevat varsa bu arkadaşların atölyesinde mevcut. Birde oto elektirkte Türkiyede ender bir usta "KALENDER OTO ELEKTİRK" Hasan Kalender, balçova küçük sanayii.

• quote:

Orijinalden alıntı: novinovi

İzmirde Opel özel servis YAMAN OTO 2.sanayii Bornova. İki tane pırıl pırıl opelin kitabın yazmış usta, Her türlü ölçüm ,bilgisayar vs vs yani serviste ne alet edevat varsa bu arkadaşların atölyesinde mevcut. Birde oto elektirkte Türkiyede ender bir usta "KALENDER OTO ELEKTİRK" Hasan Kalender, balçova küçük sanayii.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar ne Anadolu Yakası ne de Avrupa Yakası'nda Oto Sanayii ye gitmedim..Aracım Nissan QQ ve ön park sensörü taktırmak istiyorum...Size 2 sorum var
    1-Park Sensörünü internetten kendim mi seçeyim?
    2-Sizin önereceğiniz bir oto elektrik ustanına gidip orda park sensörü mü taktırayım?

Teşekkür ediyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: besiktas

Arkadaşlar ne Anadolu Yakası ne de Avrupa Yakası'nda Oto Sanayii ye gitmedim..Aracım Nissan QQ ve ön park sensörü taktırmak istiyorum...Size 2 sorum var
    2-Sizin önereceğiniz bir oto elektrik ustanına gidip orda park sensörü mü taktırayım?

Teşekkür ediyorum..

bu sorduğunuz soruya kendi başımdan geçen örnekle cevap vereyim.

park sensörünü internetten kendim sipariş edip götürüp biryerde taktırmıştım. sürekli bu işin montajını yapmadıkları için sensörün takılıp açısal ayar verilmesi gerektiğini bilememişlerdi o kısmınıda ufak bir müdahale ile kendim halletmiştim 40-50tl park sensörü 20tl de montaj tutmuştu. benim tavsiyem internetten marka ve modelleri araştırıp üç aşağı beş yukarı fiyatlar hakkında fikir sahibi olmanız daha sonra oto alarmcı tesisatcılara gidip park sensörünüde fiyat alarak yerinde taktırmanız. sonra yok çalıştı çalışmadı abi bu buna tam uymadı mazeretleri kalmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: WarSaw

quote:

Orijinalden alıntı: besiktas

Teşekkür ediyorum..

bu sorduğunuz soruya kendi başımdan geçen örnekle cevap vereyim.

park sensörünü internetten kendim sipariş edip götürüp biryerde taktırmıştım. sürekli bu işin montajını yapmadıkları için sensörün takılıp açısal ayar verilmesi gerektiğini bilememişlerdi o kısmınıda ufak bir müdahale ile kendim halletmiştim 40-50tl park sensörü 20tl de montaj tutmuştu. benim tavsiyem internetten marka ve modelleri araştırıp üç aşağı beş yukarı fiyatlar hakkında fikir sahibi olmanız daha sonra oto alarmcı tesisatcılara gidip park sensörünüde fiyat alarak yerinde taktırmanız. sonra yok çalıştı çalışmadı abi bu buna tam uymadı mazeretleri kalmaz.

Alıntıları Göster
    Ankara'da olan pm atsın benim ustaya gönderiyim..

Ustama işçiliği olsun, fiyatı olsun, iyi niyeti, hoş görüsü, güler yüzü olsun her türlü kefilim..

Gidip memnun kalmayan olursa buraya açsın konu, karalasın, bu kadar iddalıyım :)

Her türlü işinizde pm atabilirsiniz.. (Allah kaza bela vermesin, mümkünse bakıma gelin :) )

• quote:

Orijinalden alıntı: WaRToX

Ankara'da olan pm atsın benim ustaya gönderiyim..

Ustama işçiliği olsun, fiyatı olsun, iyi niyeti, hoş görüsü, güler yüzü olsun her türlü kefilim..

Gidip memnun kalmayan olursa buraya açsın konu, karalasın, bu kadar iddalıyım :)

Her türlü işinizde pm atabilirsiniz.. (Allah kaza bela vermesin, mümkünse bakıma gelin :) )

Alıntıları Göster
    Aracım olmamasına rağmen girip konuları bilgi amaçlı okurum.Şu ana kadar gördüğüm en gerekli konu bence ,takipteyim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mehrali68

Aracım olmamasına rağmen girip konuları bilgi amaçlı okurum.Şu ana kadar gördüğüm en gerekli konu bence ,takipteyim :)

Alıntıları Göster
    2000 fiat bravanın klima çalışmıyor Ankara da uygun fiyatlı yaptırabileceğim bir yer var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: efsanea_06

2000 fiat bravanın klima çalışmıyor Ankara da uygun fiyatlı yaptırabileceğim bir yer var mı?

Alıntıları Göster
    Avrupa yakası atatürk oto sanayi Maslak Peugeot öneririm. Termostat ve balata değiştirdim.
    Anadolu yakası pendik oto sanayi Kapatan Peugeot öneririm. Rutin bakım yaptırdım.

Ümraniye fatih sultan mehmet sanayi sitesi Garage Türk asla önermiyorum. Bakım için gittim. Allah bir daha düşürmesin, kapısından bile geçmem artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: gripin518

Avrupa yakası atatürk oto sanayi Maslak Peugeot öneririm. Termostat ve balata değiştirdim.
    Anadolu yakası pendik oto sanayi Kapatan Peugeot öneririm. Rutin bakım yaptırdım.

Ümraniye fatih sultan mehmet sanayi sitesi Garage Türk asla önermiyorum. Bakım için gittim. Allah bir daha düşürmesin, kapısından bile geçmem artık.

Alıntıları Göster
    Edit: yukarıda hatalı yazmışım. Pendik oto sanayi Kaptan Peugeot olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: gripin518

Edit: yukarıda hatalı yazmışım. Pendik oto sanayi Kaptan Peugeot olacak.

Alıntıları Göster
    İzmirde oto elektirik ve akü, kapı arızalarını sorunsuz ve garantili ustaların ustasını tavsiye edebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: novinovi

İzmirde oto elektirik ve akü, kapı arızalarını sorunsuz ve garantili ustaların ustasını tavsiye edebilirim.

Alıntıları Göster
    Bosch car service lerden istanbul anadolu yakası için tavsiye edecek olan var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pelstina

Bosch car service lerden istanbul anadolu yakası için tavsiye edecek olan var mıdır?

Alıntıları Göster
    Çorum: Dr. Klinik Otomotiv. Renault özel servisi olmasına rağmen tüm araçların bakım-onarımını dürüstçe ve kaliteli bir şekilde yapıyorlar. Yukarı Sanayi Sitesi'nde. Öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozanozsavas

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Denizlide motor-mekanik sorunlarınızda 3. sanayide Aziz otomotiv i öneririm. japoncu azizde derler kendisine uzun süre japon markaların yetkili servislerinde çalışmış yeni nesil araçların piri ustamdır kendisi...filtre-yağ gibi malzeme alımlarınızda yine 3. sanayide İkiler otomotiv i öneririm bir çok markanın bölge yetkili bayisi olduğu için fiyatları uygundur...

Adanada ise Oto dinamik ali kütük ustayı öneririm

• quote:

Orijinalden alıntı: üsttenegzantrik

Denizlide motor-mekanik sorunlarınızda 3. sanayide Aziz otomotiv i öneririm. japoncu azizde derler kendisine uzun süre japon markaların yetkili servislerinde çalışmış yeni nesil araçların piri ustamdır kendisi...filtre-yağ gibi malzeme alımlarınızda yine 3. sanayide İkiler otomotiv i öneririm bir çok markanın bölge yetkili bayisi olduğu için fiyatları uygundur...

Adanada ise Oto dinamik ali kütük ustayı öneririm

Alıntıları Göster
    Istanbul icin maslakta wolksvagen-seat-audi-skoda grubu icin gümüşok oto servisi tavsiye ederim. Mekanik arizalar, bakim gibi standart hizmetlerin yaninda, dsg sorunlari, mekatronik ve şanzıman konusunda cok iyiler. Google gümüşok servis yazinca cikiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: crazy_mulo

Istanbul icin maslakta wolksvagen-seat-audi-skoda grubu icin gümüşok oto servisi tavsiye ederim. Mekanik arizalar, bakim gibi standart hizmetlerin yaninda, dsg sorunlari, mekatronik ve şanzıman konusunda cok iyiler. Google gümüşok servis yazinca cikiyor.

Alıntıları Göster
    Antalyada iyi bakım yapabilen veya herhangi bir usta önerisi olan var mı ?

Araç Chevrolet Spark LT 2010 1.2.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kraaz -- 1 Haziran 2014; 20:38:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kraaz

Antalyada iyi bakım yapabilen veya herhangi bir usta önerisi olan var mı ?

Araç Chevrolet Spark LT 2010 1.2.

Alıntıları Göster
    Konu çok gerekli ve faydalı, fakat önerilen yerleri il bazında listelemek lazım, bu şekilde çok karışık olmuş. Sayfalar ilerledikçe içinden çıkılmaz bir hal alır, konuyu açan arkadaşın vakti müsaitse, ilk sayfada listeyi güncelleyebilir, önerilen yerlerle ilgili olumsuz deneyimler olursa da ekleme-çıkarma yapılabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilyada

Konu çok gerekli ve faydalı, fakat önerilen yerleri il bazında listelemek lazım, bu şekilde çok karışık olmuş. Sayfalar ilerledikçe içinden çıkılmaz bir hal alır, konuyu açan arkadaşın vakti müsaitse, ilk sayfada listeyi güncelleyebilir, önerilen yerlerle ilgili olumsuz deneyimler olursa da ekleme-çıkarma yapılabilir.

bununla uğraşmakta zaman ve beceri ister oda bende yok :) bu bilgiler gerçekten faydalı yani biz bize destek çıkmazsak zaten kazıklanma ihtimalimiz oldukça yüksek.önemli olan işini namusu sayan yerlerle çalışmak arabamızı teslim etmek.Ben pendikte bir dayının yanına gitmiştim pendik oto sanayide hatırlayamıyorum adını dükkan adını,ama adam harbiden işin piriydi hele fransız araçlarında on numaraydı işçiliğide düşük alıyordu ama ismini hatırlayamadım bir daha uğrarsam bilgileri paylaşırım.

• Arkadaşlar klimanin gazini gecen sene doldurdum bir gün çalıştı ikinci gün çalışmadı gazi doldurduğum yere gittim abi uzun süre bos kaldığı icin pislik tikamistir vs dedi gazi bosaltti makina ile tekrar doldurdu ogün memlekete gittim yine çalıştı ertesi gün çalışmadı
    Hadımköy deyim avcilar Beylikdüzü Arnavutköy Esenyurt ve çevresinde düdüklemeyecek ustasi varmidir bu işin
  • istanbul ümraniye civarı renault için usta tavsiyesi
    olan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk343458

istanbul ümraniye civarı renault için usta tavsiyesi
    olan varmı

çakmak oto sanayide ibrahim usta var,renault araçları gayet iyi tanır,fiyat konusu ucuz değil normal şartlardadır,ama arkadaşın biri yönlendirdi derseniz cliosu olan diye en azından öneri üzerine geldiğiniz için bir miktar daha indirim yapabilir,işini temiz yapar dediğim gibi fiyat konusunda birşey diyemem.Clionun triger kayışını,devirdaim pompası takoz değiştirme toplam 150 tl işçilik aldı.sen yinede bir git sor olmazsa başka yere gidersin.çakmakta inşaat var sanayi yol üstünde sorsan gösterirler
  • tavsiyeniz için sağolun periyodik bakım yaptırıcam
    çakmak derken erdem hastanesinin yanındaki
    sanayiden bahsediyosunuz sanırım birlik sanayi
    sitesimiydi birkaçtane site var orda birde işyeri
    ismi olsaydı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.