Şimdi Ara

Usta önerisi-Veya gidilmemesi gereken usta önerisi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
341
Cevap
23
Favori
81.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ufuk343458

tavsiyeniz için sağolun periyodik bakım yaptırıcam
    çakmak derken erdem hastanesinin yanındaki
    sanayiden bahsediyosunuz sanırım birlik sanayi
    sitesimiydi birkaçtane site var orda birde işyeri
    ismi olsaydı

iş yerinin üstünde de ibrahim usta yazıyor :) yani herhangi bir isim yok,aynen bahsettiğiniz hastane yanında yol güzergahın üstünden sanayiye girin sorun size gösterirler
  • teşekkürler yardımınız için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fiftycent86

quote:

Orijinalden alıntı: ilyada

Konu çok gerekli ve faydalı, fakat önerilen yerleri il bazında listelemek lazım, bu şekilde çok karışık olmuş. Sayfalar ilerledikçe içinden çıkılmaz bir hal alır, konuyu açan arkadaşın vakti müsaitse, ilk sayfada listeyi güncelleyebilir, önerilen yerlerle ilgili olumsuz deneyimler olursa da ekleme-çıkarma yapılabilir.

bununla uğraşmakta zaman ve beceri ister oda bende yok :) bu bilgiler gerçekten faydalı yani biz bize destek çıkmazsak zaten kazıklanma ihtimalimiz oldukça yüksek.önemli olan işini namusu sayan yerlerle çalışmak arabamızı teslim etmek.Ben pendikte bir dayının yanına gitmiştim pendik oto sanayide hatırlayamıyorum adını dükkan adını,ama adam harbiden işin piriydi hele fransız araçlarında on numaraydı işçiliğide düşük alıyordu ama ismini hatırlayamadım bir daha uğrarsam bilgileri paylaşırım.

Belli bir formatta bilgiler gönderilirse, excel de basit bir listeleme yapmaya çalışabilirim. Sonra da googledocs ile de ortak paylaşıma açabiliriz.

Ne kamuda, ne de özel sektörde "iş ahlakı"na sahip insana rastlamak, maalesef mucize gibi birşey günümüzde. Bu yüzden, soyu tükenmekte olan dürüst, işinin ehli insanları elimizden geldiğince çevremize duyurmak lazım.

Aklıma gelen bilgiler bunlar, fikri olan ilave etsin.

Uzmanlık alanı

• Arkadaşlar 94 model s 350 Mercedes'im için bostancı oto sanayide acil usta önerilerinizi bekliyorum
    Genel bir bakım ama kazık yemek istemiyorum.şimdiden teşekkürler

• hasanpaşa polis karakolunun yan sokağında çıkmazda yunus usta var... Tavsiye ederim... 10 seneden fazladır tanıyorum... Ne gereksiz işlem yapar nede faiş para alır... Çingene de değiildir...

STAR OTO yada yunus usta diye sorun orada gösterirler...
  • istanbul avrupa yakasında güvenilir bir vw ustası tavsiye edecek olursa memnun olurum....
  • arkadaşlar ottopot servislerini hiç giden oldumu tavsiye edermisiniz

• Beyler İstanbul/Anadolu Yakasında kaliteli iş yapan kaporta boya ustası öneriniz var mı?

müşteriyle yüzgöz laubali olmayan işini adam gibi severek yapan 2 kuruşluk işi adamın burnundan getirmeyen nezaketle istenen işi aynı hassasiyetle yanıtlayıp işini muntazam yapan kısacası müşteriye saygılı ve işinde başarılı kaporta/boya ustası tavsiyeleriniz pek makbule geçer.
  • öyle biri varmı acaba memlekette

• Ankara'da iyi bir opel ustası arıyorum arkadaşlar,işini baştan salma yapmayacak dürüst ve güvenilir olacak öneri ve tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ediyorum.Sağlıcakla kalın...
  • Ankara'da bakım için bmw servisi önerebilecek var mı? Fiyatı uygun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lega

Ankara'da bakım için bmw servisi önerebilecek var mı? Fiyatı uygun

Şaşmaz Oto Sanayi'de Şimşek Bmw var Nejdet Usta ehlidir Bmw'nin , Oradan başka hiç bir yere gitmedim , Fiyatları kalitesine göre uygundur , Tavsiye ederim.

İnternet Sitesi burada , adres yazılı

http://www.simsekbmwservis.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cancan. -- 6 Eylül 2014; 10:18:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cancan.

quote:

Şaşmaz Oto Sanayi'de Şimşek Bmw var Nejdet Usta ehlidir Bmw'nin , Oradan başka hiç bir yere gitmedim , Fiyatları kalitesine göre uygundur , Tavsiye ederim.

Teşekkürler. Aracı bakım için götüreceğim müsait bir zamanda. Yetkili servis kadar kazık fiyat çıkmasın yeter bana.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cancan.

quote:

Teşekkürler. Aracı bakım için götüreceğim müsait bir zamanda. Yetkili servis kadar kazık fiyat çıkmasın yeter bana.

• Selamlar
    İstanbul anadolu yakasi icin opel vectra ustasi onerebilecek varmi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul Avrupa Yakası Maslak Atatürk Oto Sanayi'de 2000 model Renault Clio aracım için iyi bir motor-mekanik ustası var mı? Motordan sesler gelmeye başladı ve ağır bakımı geldi aracımın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdi_arikan -- 15 Ekim 2014; 11:07:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdi_arikan

İstanbul Avrupa Yakası Maslak Atatürk Oto Sanayi'de 2000 model Renault Clio aracım için iyi bir motor-mekanik ustası var mı? Motordan sesler gelmeye başladı ve ağır bakımı geldi aracımın.

yok mu tavsiyesi olan? :/
  • Merhaba arkadaşlar.
    Konuyu açan Arkadaşı tebrik ederim.
    Ben de Avrupa Yakasında iyi bir elektrik mi elektronik mi bilemiyorum, usta arıyorum.
    Sorun, lacetti de arka cam rezidans ve dışardan hava girişi düğmeleri çalışmıyor, lambası yanmıyor klima düğmesi Çalışıyor. Yolda giderken bazen çalışıyor( lambalar yanıyor o zaman). Bir yere gösterdim komple Düğme vs aksamın değişmesi gerektiği söyledi. 300 500 tl. Bi temassızlık lehim vs halleder diye düşünüyorum ama bunu bilecek ve uğraşacak usta Lazım. Günümüzde herkes hemen parçayı Değiştirme derdinde. Usta kalmadığı için memlekette.

Tavsiyesi olan varsa sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaslar maslakta mercedes servisi oneriniz varmi ? Mercedes 190d icin, model soylememin sebebi eski mercedesten anlayan usta ariyorum

• MB-CLS kullanıcısına yanıt
    Peugeot forum otomotiv
    Ömer usta
    Adres: Mahmutşevketpaşa Mah sümbül sokak no10a Okmeydanı şişli istanbul

0533 591 23 15
    0212 254 4 308

şiddetle tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.