Şimdi Ara

Usta önerisi-Veya gidilmemesi gereken usta önerisi (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
341
Cevap
23
Favori
81.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Antalyada güvenilir işten anlayan volkswagen ustası aramaktayım
  • İzmit Tuna Opel. Sakın gitmyin. 2006 model Corsa 1.3 Cdti aracımın yağ soğutucusunun patlaması üzerine aracı çektirdim. Ertesi gün telefonla aradı ve parçaların ne kadar tutacağını söyledi. Ben de kabul ettim. Aracı almaya gittiğimde daha fazla para istendi. Ben de verdim ancak hakkımı helal etmediğimi de söyledim. Hiç gocunmadan aldılar parayı. Daha sonra 1-2 haftada bir temizlenmesi gerek getir temizleyelim dendi(Ücrete dahil). 4. kez gittiğimde hala soğutma suyunda yağ olduğunu gördüm. Bunun üzerine şirket araçlarının bakımlarını yaptırdığımız başka bir servise gittim ve durumunu sordum. Tekrar temizlenmesi gerekiyor dendi. Oradan çıkıp Tunaya gittim ve Osman Usta aynen şunları söyledi; temizlerim ama işçilik alırım tekrar. Başka bir serviste tekrar 350 TL gibi bir ücret ödeyerek temizlettirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ES3NT

Kütahya için tavsiyem Pazaroğlu Özel Servis.

Biraz geç bir yanıt ama pazaroglu mu aman aman . Motor yağ kaçırıyor diye gittim 1 haftada tamir edemediler. 3 farklı yeri tamir ettik dediler en son o zaman 300-400 bitecek işi 1100 TL verdik. Dedim bu fazla yağ kaçağını bulamadınız deyince ustanın cevabı müthişti "sen bize kaçağın nerden kaynaklandığını söylemedin " bu cümleden sonra buyrun gidin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: izzet43

Biraz geç bir yanıt ama pazaroglu mu aman aman . Motor yağ kaçırıyor diye gittim 1 haftada tamir edemediler. 3 farklı yeri tamir ettik dediler en son o zaman 300-400 bitecek işi 1100 TL verdik. Dedim bu fazla yağ kaçağını bulamadınız deyince ustanın cevabı müthişti "sen bize kaçağın nerden kaynaklandığını söylemedin " bu cümleden sonra buyrun gidin

Alıntıları Göster

😀 Yalnız cevap efsaneymiş

• Selamun aleyküm Skoda Favorit için Ankara'da Sebahattin usta denilen kişi haricinde gerçekten işinin ehli elektrik aksamına bakan bir yer var mı? Çünkü bu Güven Skoda Sebahattinin tek yaptığı tamir etmek yerine direktmen yenisini aldırıyor ve fahiş işçilik alıyor... Hatta benim motorun horoz takımını kendisi bozduğu hâlde onun yenisi aldırdı ve parası ne olacak dediğimde eskisini 50 ye sayarız diye alay ediyor 😠😠. Ve boş yere bana 400 liralık horoz takımını aldırdı. Oğlu elektrikçi ama artık o adamı görmemek için ve fahiş fiyatçı olmayan, her zaman aşırı yoğun veya baştan savmacı olmayan bir usta arıyorum.. şimdilik öncelikle elektrik aksamı ağırlıklı usta arıyorum. Ama ileride mekanik sıkıntılar için mekanikçi ustalar da olur. Havalar 15 20 dereceye çıktığı halde ve buji distribütör akü tevzi makarası gibi çoğu şey yeni olduğu hâlde sabahları neredeyse 10 saniyede ancak marş alıyor. Tek değişmeyen şarj dinamosu kaldı. Onuda eskisiyle takas edip değiştirmeyi düşünüyorum. Ama belki gerçekten işinin ehli ve hakkı hukuku gözeten fahişçi olmayan bir usta bulurum ümidiyle buraya yazdım. Hayırlı ramazanlar diliyorum müminlere

• YaNLiZ_KuRt_06 kullanıcısına yanıt

birşeyin değişmesi gerekiyorsa yetkil iservise gidin. 2 vida 1 silikonla hallolacaksa sanayiiye gidin. bir usta değişim diyorsa teşekkür edin yetkili servise gidin.

• Kaygerya kullanıcısına yanıt

😅😅 güzel dedin 👍👍

• Anadolu yakasında Ford ustası önerisi olan var mı? Mekanik ve kaporta için.

• Kartal oto sanayi - Bmw Can Özel Servis

Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Aracımdaki sesi saatlerce araştırıp yapıcaz abi edicez abi diye oyaladılar. En sonunda yapamayıp başından savdılar.

Bilmiyorsan bilmiyorum dersin. Elektrikçiye götürdüm direkt tespit yapıp 1 saatte arızayı giderdiler.

• Ankara'dan kimse yok gibi görünüyor... 😏😏

• Kadir HOCAyoutube
    Üçkağıtçi Sanayiciler
    https://www.youtube.com/watch?v=gXY-QYPGP1A

biraz küfürlü ama hakkaten de doğru diyor emmi..

• Ankaradaysanız Hakan usta var. Hatta bölümde konusu var aracınızda çözemediğiniz elektronik sorunlar diye.. İyi bir insandır ve çok donanımlı. Kasap ustalar gibi değil.

Onun dışında benim gördüğüm ivediktekiler kasap. aracınıza bakarlar ama öperler.. Şaşmazdakileri söylemeye gerek yok bakmıyorlar bile. Başkent sanayinde daha iyi çözüyordum sorunlarımı. Onu da tavsiye etmem de allah düşürmesin ne diyeyim.

• Kocaelide işini düzgün yapan wv ustası varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karayel90 -- 30 Ağustos 2022; 12:32:15 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • nunez kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Sorunu nasıl çözdünüz?

Saygılarımla.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İstanbul' da Bostancı sanayiye yakın oturuyorum. Senelerdir kafama yatan bir vw servisi bulamadım.
    Bostancı sanayide gidilmesi ve gidilmemesi gereken yerleri yazar mısınız?

• ankara da kazık atmayan, işini hakkıyla yapan, aracın sesinden ne olduğunu anlayan usta var mı? Devamlı sabjt güvenilir bir usta arıyorum

• mekanik ustası kimi önerirsin hocam?

• YaNLiZ_KuRt_06 kullanıcısına yanıt

Karaca oto elektrik ostimde. Gerçekten çok dürüst namuslu adam. Öneririm orayı.

• Gebze'de fiat için ahlaklı servis öneriniz var mı? periyodik bakım için gideceğim

• Merhaba. Sayın arkadaşlar İzmir'de güncel olarak kaporta boya işinde en iyi yer neresi? Fiyatın önemi yok , yeter ki çok iyi işçiliği olsun. Hafif kazalı bir aracı yaptırmak için düzgün bir yer bir türlü bulamadım.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.