Şimdi Ara

Usta birliğine 3 gün geç teslim olucam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
26.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Her hangi bi sıkıntı olur mu ? veya gece 8 9 gibi gitsem içeri alırlar mı yardım lazım

• Sakın ha sakın vaktinde girmeye bak.Geç geldiğin için geç terhis olursun ve komutanların tarafından dikkat çekersin göze batarsın.Askerden yeni geldim bizzat kendim gördüm geç gelenlerin sonunu.Akşam 5 den önce teslim olmalısın.
  • 16 sında teslim olmam lazımdı geç kaldım bile. ailemden hastalık bahane edicem 5 den sonra almıyorlar mı içeri çünkü otobüs ile gidicem gündüz gitsem gece varmış olucam veya gece gidip sabah giricem . Geç terhis dışında mahkemelik bi durum olur mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur45 -- 18 Haziran 2013; 13:34:23 >
  • Saat onemli degil herturlu alirlar. Ceza almassin gec terhis olursun . Tek dez avantajin komutanlarin gozunde daha ilk gunde duseceksin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 93/2 a dk olarak gittim acemiliğim bitti dağıtım iznindeyim 15 gün takarak gittim arkadaşların dediği kendi tecrübeleri bizim alaydaki tüm askerler keşke geç gelseydik sizin gibi olsaydık derlerdi bize bende hiç sıkıntı yaşamadım ayrıca gece 12de bile gidebilirsin işlem yapmazlar yatırırlar yarın sabah işlemine başlarlar.gerçi sen şimdi gitmişsindir bile
  • Adam gitmiştirde yinede merak edenler için yazalım. 3 gün geç giderseniz terhis belgeleri hazırlanırken tarihin üzerine 3 gün konur yani taktığınız gün kadar geç teskere alırsınız onun dışında yok komutan kızar yok cezası var falan hurafe. Tek cezası taktığın gün kadar geç tezkere.
  • Merhabalar acemi birliği bitti 2 ay önce ve usta birliğine daha gitmedim ne gibi problem yaratır bana nasipse cuma günü gidicem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.