Şimdi Ara

USB 2.0 KULLANAMIYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bilgisayarıma flash disc harici HDD veya elimdeki her hangi bir high speed USB yi bilgisayarıma usb arayüzlerinden bağladığımda

bu aygıt USB 2.0 portlarından birine takarsanız daha hızlı çalışabilir diye system tray de baloncuk çıkıyor

boş usb yuvalarını bana göster dediğimde bilgisayarımda ki 6 tane 2.0 çıkışı gösteriyor.
    hangi usb çıkışına bağlarsam bağlayayım USB 1.1 gibi çalışıyor veri iletim hızı çok yavaş oluyor.
    bu sorun zaman zaman karşıma çıkıyor ve kaynağının ne olduğunu tam olarak bilmesem de bir sistem dosyasının kaybolmuş olabileceği veya yüklediğim herhangi bir programın buna tetikte bulunabileceğinden şüpheleniyorum ... Ama çok ender de olsa bazen 2.0 olarak çalışabiliyor.
    sorununun yazılımsal bir hata olduğunu düşünüyorum ve bilgisayarımı format atmadan nasıl kurtarabilirim bir fikriniz var mı ?

• Bende de yapıyor.Ama benim anakart eski(PIII).Eski anakartlarda USB 2.0 desteği yokmuş.Aynı belleği evimdeki daha yeni bilgisayara taktığımda 2.0 olarak çalışıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.