Şimdi Ara

USB AÇILMIYOR %100 ÇÖZÜM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
2
Favori
45.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamu Aleyküm beyler. Bu gün faydalı bulduğum bir konuyu size açmak istedim.

Usbyi bilgisayara takınca ses geliyor lakin dosyalar gözükmüyorsa doğru yerdesiniz.

1.Usbyi bilgisayara taktıktan sonra windowsta arama kutusuna aygıt yöneticisi yazıp girin

2. Evrensel seri veri yolu denetleyicilerine çift tıklayın.

3.Açılan yerde ünlem işaretli olan usbyi seçip kaldır deyin ve usbyi çıkarın.

4.Usbyi tekrar takın ve bilgisayarıma girdiğinizde büyük ihtimal usb diskiniz gözüküyor olacak. Ardından win+r tuşlarına aynı anda basıp gelen arama kutucuğuna cmd yazın ve enterlayın.

5. ardından komut satırına bilgisayrımda gözüken usb diskinizin adını yazın bu parantez içinde gözükür ör : g: gibi. siz oraya usb diskinizin adını yazıp enterleyin örneğin g: yazdınız enterlediniz sonra şu kodu yapıştırın attrib /s /d -r -a -s -h ve ordaki yanıp sönen imlecin alt satıra inmesini bekleyin. Artık dosyalarınızı görebilirsiniz.

Ben biraz önce oluşan sorunumu böyle çözdüm ve Allah rızası için böyle sorunu olanlar vardır diye forumda üyelik açıp bu konuyu açtım. Eğer çözebildiysem ne mutlu. Allaha emanet olun eğer işe yaradıysa dualarınızı eksik etmeyin hafızlığa çalışıyorum bi an önce bitirmem için dualarında banada yer verirseniz sevinirim.

• Ayrıca biçimlendirme hatası verirse chkdsk /f ile dosya sistemini düzeltiyor. Disk açılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben kullandım işe yaradı çok teşekkürler. Usb bellek dosyaları göstermiyordu pdf mp3 vs.
  • Usta Benimki Öyle çözülmedi benim usbm arabada televizyonda falan açılıyor içindeki herşey görünüyor sadece bilgisayarda açılmıyor hata variyor error diye USB AÇILMIYOR %100 ÇÖZÜM
  • Gerçekten yazdığın gibi faydalı bir makale olduğuna inanıyorum gün gelirde usb miz çalışmaz ise ne yapabileceğimizi biliyoruz artık sağolun 🙏🏻

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.