Şimdi Ara

USA PLAYSTATION STORE dan ALIŞVERİŞ NASIL YAPILIR [ANA KONU] (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.060
Cevap
160
Favori
148.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
112 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, usa amazon'dan hesap açtım.

Adresimi de amerika'da bir şirket yaptım.

Ama gift card alayım dediğimde "Türkiye'den satın alınamaz" uyarısı veriyor.

Nerdr hata yapıyorum? 60 dolar'a şu rdr2'yi alayım diyorum.

Yardımcı olur musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazondan alım yapamadım bir türlü.. 3 tane hesap açtım denedim hepsi KİTLENDİ.
    Napıcaz yahu? Nerde yanlış yapıyorum?
  • PSN US için bakiye kartı arayanlar G2A'ya bakabilir. Ödemede sorun yaşayan arkadaşlara komisyon veya kar eklemeden, ham fiyattan satın almalarına yardımcı olabilirim: https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=135509340

Not: 10 liralık ürünü 12 liraya satmaya çalışmıyorum. Bu işten hiç bir kârım yok, o yüzden umarım yanlış anlaşılmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 31 Ekim 2018; 22:32:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pratik Adam

Hocam ben yeni hesap açtım. Us psn cüzdanına 60 dolar ekledim Fifa 19 almak istiyorum ama ödeme yöntemi olarak cüzdan seçeneği yok. İllak kredi kartı veya paypal hesabı tanımlatmak istiyor sistem. Türkiye deki kredi kartlarını tanımıyor. Paypal hesabına girdiğimde de hata veriyor ülkemizde paypal olmadığı için. Kafayı yiycem 2 saattir alamadım oyunu. Endo psnde böyle sorun yoktu. Nasıl alabilirim oyunu acaba

Edit: 4.95 dolar vergi çıkıyormuş ama ödeme esnasında görünmüyor. Hesapta da yeterli bakiye olmadığı için ödeme yapamamıştım. Adres değiştirerek vergiden muaf oldum da sonunda alabildim oyunu

Alıntıları Göster
    bende de aynı olay oldu adres ne yaptınız hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Sean john

bende de aynı olay oldu adres ne yaptınız hocam

Alıntıları Göster
    Hocam California seçin. Adres satırına da internetten California ya ait bir adress ve posta kodu bulup yazın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pratik Adam

Hocam California seçin. Adres satırına da internetten California ya ait bir adress ve posta kodu bulup yazın.

Alıntıları Göster
    hocam newyorku kabul etti ama o sizim mesaj olmasa çıldırcaktım eyvallah
  • g2a dan usa psn gift card alsak kullanabilir miyiz? deneye var mı? g2a 50 dolarlık kart 41 euro. 10 dolarlık ise 9 euro. 50 euroya alabiliyoruz. Eğer kullanabiliyorsak burdan alıcam.

Edit: Aldım g2adan us psnde de etkinlestirdim kodları. 57 dolara geldi.3 dolar da işlem ücreti alıyorlar yani tam 60 dolara geliyor. Rdr2 59.99 dolar yani 1 cent fazla vermiş oldum:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miayke -- 31 Ekim 2018; 13:20:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: humble mumble

Arkadaşlar, usa amazon'dan hesap açtım.

Adresimi de amerika'da bir şirket yaptım.

Ama gift card alayım dediğimde "Türkiye'den satın alınamaz" uyarısı veriyor.

Nerdr hata yapıyorum? 60 dolar'a şu rdr2'yi alayım diyorum.

Yardımcı olur musunuz?
    Aynı dert bendede var. Biri yardımcı olsun

• Miayke kullanıcısına yanıt
    Ücretsiz servisi görmeden boşuna ~20 TL fazla ödemeniz talihsiz olmuş.
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=135509340

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 31 Ekim 2018; 22:29:6 >
  • Merhaba.
    usa psn de newyork adresi icin tax free sona erdi diye mail gondermis sony. kontrol ettim 59 dolarlik oyun icin 5 dolar civari vergi cikiyor.
    Adres degistirmek gerekli oldu, tax free olan bir eyalet bilen var mı ? Tesekkurler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • us psn alıp Playstation Now kullanmak mümkün müdür?
  • PSNow konusu vardı, belki orada bulabilirsin.
  • aliemci kullanıcısına yanıt
    Teşşekür edeyim bir bakayım
  • nighthood kullanıcısına yanıt
    alaska ve oregon eyaletlerini kullanabilirsiniz

• selamlar benim bir usa psn hesabım bir de tr psn hesabım var tr psn e plus almak ve usa psn de online oynamak istiyorum bu mümkün mü? cunku bazı sitelere sordum sadece aldığınız hesapta oynabilirsiniz diye söylendi ama sizden kesin bilgi almak istiyorum tşk ederim
  • G2a da usa psn gift code lar baya ucuz. Buradan alışveriş yapıp sorun yaşayanlar oldumu. 100 dolarlık kodu 425 TL ye satıyorlar. İnsan şüpheleniyor bu kartları hangi yollarla temin ettikleri konusunda.

• quote:

Orijinalden alıntı: syukseker

G2a da usa psn gift code lar baya ucuz. Buradan alışveriş yapıp sorun yaşayanlar oldumu. 100 dolarlık kodu 425 TL ye satıyorlar. İnsan şüpheleniyor bu kartları hangi yollarla temin ettikleri konusunda.
    sorun yaşayıp yaşamamak satıcıdan satıcıya değişiyor. n11 gibi düşünün. yüksek dereceli satıcılardan ürün almakta fayda var. onlarda bile bazen problem oluyor. birde g2a kaynaklı şöyle bir sıkıntı olabiliyor. üst üste satın alım yapınca hesabı süresiz kapatabiliyorlar. şöyle ki ben üst üste 4 tane 60 dolarlık kod almıştım zamanında. kodları aldıktan sonra kapattılar hesabı. sebebini sordum şüpheli işlem hareketleri dediler. kodları teslim alamadanda da tak diye kapatabilirlerdi hesabı. %100 güvenilir değil site.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 6 Kasım 2018; 16:26:40 >
  • nighthood kullanıcısına yanıt
    californiada olabilir
  • Dijital diyor alabilirmiyiz..

• hakan_44 H kullanıcısına yanıt
    primary olabiliyor açıklamaları oku
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.