Şimdi Ara

USA PLAYSTATION STORE dan ALIŞVERİŞ NASIL YAPILIR [ANA KONU] (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.060
Cevap
160
Favori
148.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
112 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ylönen

quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

hocam tr psn indirimlerinide bekleyin bence. illaki us psnde alacaksaniz. eyalet olarak oregon seçin vergi yok. ayrica turk kartlari gecmiyor. amazondan para kart almak lazim.

Cevap için çok teşekkürler hocam.

2 tane ayrı gift card alsam ikisini de ekleyerek birleştirebilirim dimi ?

Birde oyunu indirimli olarak alabilmek için tabi plus gerekiyor hadi gift card ile oyun parası halloldu plusı nasıl yapabilirim bir fikrin var mı ?

Hesabi ps4e ekle dostum. Oradan ayarlara, uygulama kayitli verilere gel. Cevrimici verileri sec (plus ikonu var yaninda)

Plusin yok sana iki gun plus vereyim diyecek kabul et. Baska turlu us psnde deneme plus alinamiyor kart ekleyemedigimiz icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Turk kredi kartlari kullanılamıyor mu acaba? illa psn card mi almak gerekiyor? Gerekiyorsa seagamer sitesi güvenilir mi acaba bilen var mı?

• tyfnuyar kullanıcısına yanıt
    turk kartlari gecersiz hocam amazon dan kod alabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

turk kartlari gecersiz hocam amazon dan kod alabilirsiniz

Teşekkürler hocam bilgi için

• Şimdi gençler ben us psn den alışveriş yapıcam, nasıl yapıcamı falan öğrendim sıkıntı yok. Amazondan gift kart alıp, rahat rahat oyun alabiliyoruz. Şimdi bende bir adet tr hesap var 14 gün psn plus denemesi var içinde ve arkadaşım bunu kendi hesabında ana hesap yaptı, bende onun hesabını kendi ps4 ümde ana hesap yaptım ve psn kardeşliği başladı. Merakettiğim şey, ben psn us hesabı açtığımda , onun ps4 ünde ana hesap yapıcaz ve onun tr hesabı bende ana hesap olmaya devam edecek.
    Onun tr hesabında psn plus var, ondaki plus üyeliği bütün hesaplar için geçerli olacak değil mi ? Us psn den plus almamıza gerek kalmıycak. Benim ps4ümde Kendi tr hesabım ve us psn hesabım alt hesaplar olacak ve istediğim hesaptan girip oynayabileceğim, doğru mu anlamışım.
  • Şaşkınspor kullanıcısına yanıt
    Ana hesap yaptığın plus sayesinde tüm hesaplarda online oynayabilirsiniz sıkıntı yok.

Fakat us psnde plus gerektiren indirimler de o indirimden faydalanabilmen için mutlaka oyunun alınacağı hesapta plus olmalı. Bunun içinde zaten makina üzerinden 2 günlük deneme plus alabiliyorsun.

• Şimdi ilk Post'ta eyaleti şura seçin vergi yok gibi şeylere inanmayın yazmış. Son yazışmalarda eyaleti şu seçin vergi alıyorlar diyen var. Hangisi doğru?.

Benim anlamadığım kısım ise; US-PSN de ps plus üyeliği almaya gerek var mı yok mu bu gift cardlarla oyun alırken?. Sadece indirimleri yakalamak için mi var?. US-PSN'den plus üyeliği alınca türkiye oyuncularıyla oynayabiliyor muyuz online?.

Bir de şu spotçular dediğiniz nedir/neresidir oyun almak için?.
  • Merhabalar,

Bir sorum olacak. Muhtemelen daha önce sorulmuştur fakat ben yine de emin olmak istiyorum.

Şimdi bende Almanya PSN hesabı ve PSN Plus var. Amerika hesabından (PSN Plus olmadan) bir oyun aldığımda (Örneğin Fifa veya NBA) kendi hesabımda oynarken normalde olduğu gibi PSN Plus ile internetten farklı kişilerle oynayabilecek miyim? Yoksa Primer tanımladığımız hesapta (USA hesabı) kesinlike Plus olmalı mıdır?

Kısaca cevaplayabilen olursa çok sevinirim.
  • SorantobiaS S kullanıcısına yanıt
    oynayabilirsiniz bitane primary hesapta plus olması yeterli. istediğiniz hesaptan online oynarsınız
  • Cevap için teşekkürler ama bu durumda sadece PSN USA hesabı Primary olmuş olmuyor mu? Almanya hesabı ise Secondary oluyor diye anladım. Yoksa birden fazla Primary hesap olabiliyor mu? Birazcık kafa karıştırıcı bir durum sanki.
  • Tr store daha uygun görünüyor ben mi yanlış bakıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mavi AT

Tr store daha uygun görünüyor ben mi yanlış bakıyorum

dolar aldi basini gitti hocam. artik tr psn daha uygun. ama us psnde bakmak lazim arada mesala horizon 20$ 78 liraya alinabiliyor tr psnden daha iyi fiyat. birde ek olarak yeni oyunlar uyguna geliyor. tr psnde 250-260 gibi cikna oyunlar burdan 230a alinabiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byvolcan -- 23 Kasım 2017; 19:5:28 >
  • Usa PSN 30$ YUKLU HESAP 110 TL

• Bende bir deneyim olsun diye nhl 2018 aldim usa psn uzerinden. Burada en ucuz 89a dusmustu 3 5 daha assagi almis olduk. Gerce pek kar ettirmedi ama

• güncel olarak us psn den alışveriş yapan var mı ? dolar iticileri açtı son hız yükseliyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: torturer33

güncel olarak us psn den alışveriş yapan var mı ? dolar iticileri açtı son hız yükseliyor...
    Sürekli kullanıyorum 100 dolar 2 ay önce 378 geçen ayda 450 TL aldım sürekli kovalaman lazım fiyat Türk sitelerinden alırsan zarar edersin yabancı siteleri kovala G2a vb.

• 3-4 yıldır kullandıgım yontemı anlatıyorum. Sıte guvenılır, hıc sorun yasamadım

mtcgame sıtesıne gırın
    psn hedıye kartı alın (us) olandan ama.
    50 dolar + 10 dolarlık alın (toplamda 360 TL denk gelıyor)
    sonra us hesabı acın bır tane
    bu hesaba bu sıteden aldıgınız kodları gırın (kodları nasıl alacagınız mtcgame sıtesınde ayrıntılı yazıyor)
    bakıyenıze 60 dolar yuklenecek
    sımdı store gırın ve 59 dolara fıfa19 alın.
    1 dolarda cuzdanda kalsın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan_aysen

3-4 yıldır kullandıgım yontemı anlatıyorum. Sıte guvenılır, hıc sorun yasamadım

mtcgame sıtesıne gırın
    psn hedıye kartı alın (us) olandan ama.
    50 dolar + 10 dolarlık alın (toplamda 360 TL denk gelıyor)
    sonra us hesabı acın bır tane
    bu hesaba bu sıteden aldıgınız kodları gırın (kodları nasıl alacagınız mtcgame sıtesınde ayrıntılı yazıyor)
    bakıyenıze 60 dolar yuklenecek
    sımdı store gırın ve 59 dolara fıfa19 alın.
    1 dolarda cuzdanda kalsın :)
    Hocam ben yeni hesap açtım. Us psn cüzdanına 60 dolar ekledim Fifa 19 almak istiyorum ama ödeme yöntemi olarak cüzdan seçeneği yok. İllak kredi kartı veya paypal hesabı tanımlatmak istiyor sistem. Türkiye deki kredi kartlarını tanımıyor. Paypal hesabına girdiğimde de hata veriyor ülkemizde paypal olmadığı için. Kafayı yiycem 2 saattir alamadım oyunu. Endo psnde böyle sorun yoktu. Nasıl alabilirim oyunu acaba

Edit: 4.95 dolar vergi çıkıyormuş ama ödeme esnasında görünmüyor. Hesapta da yeterli bakiye olmadığı için ödeme yapamamıştım. Adres değiştirerek vergiden muaf oldum da sonunda alabildim oyunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pratik Adam -- 2 Ekim 2018; 1:29:58 >

• Selamlar,

Bu yöntem hala geçerli mi? Tekken 7 oyunu alacağım da, US store'dan alırsam oldukça indirimli alabiliyorum.

Teşekkürler.
  • 2014 yılında açılan konuda oyun fiyatlarının 209 lira ve haliyle pahalı olduğundan bahsedilmiş. Yıl 2018 hala 209 liradan oyun alabiliyorken aslında Ps Türkiye'nin, o günden bu güne ne kadar iyi yol kat ettiği de bir gerçek. Kur patlaması ve kötü yönetimden kaynaklanan fırsatçılık olmasa ve 209 liraya hala oyun alabiliyor olsaydık kimsenin gıkı çıkmazdı. Yazıklar olsun pazarı bu hale getiren yöneticilere.

• 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.