Şimdi Ara

USA PLAYSTATION STORE dan ALIŞVERİŞ NASIL YAPILIR [ANA KONU] (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.061
Cevap
160
Favori
148.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
112 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam son ödeme ekraninda toplam tutara dikkat edin. bazi eyaletler vergi aliyo. 3-4$ tax eklenmis olabilir. hal böyle olunca bakiye yetmiyor tekrar ödeme yapmani iatiyo olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Valla oyunlar nerde daha uygunsa ordan satın alıyorum hocam. Hem usa hem TR hem de endo hesabım var. Plus'ı da endonezyadan aldım. Türkçe oyunlar dışında bir getirisi yok dediğiniz gibi.

Endo dan alınan plus, Türkiye den alınan oyunları multiplayer de oynanabiliyor mu?
  • YokoGeriKekomi Y kullanıcısına yanıt
    tabi oynarsiniz hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

tabi oynarsiniz hocam

nasıl?

olmaz diye biliyordum

ana hesap tr mi endo mu olmalı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YokoGeriKekomi -- 8 Ekim 2017; 3:55:9 >
  • YokoGeriKekomi Y kullanıcısına yanıt
    2 hesabina ana hesap olarak etkinleştirin hocam. sonra kendi tr hesabinizdan sorunsuz oymayin

• quote:

2 hesabina ana hesap olarak etkinleştirin hocam. sonra kendi tr hesabinizdan sorunsuz oymayin

ana hesap 2 tane derken?
  • Yaşadığım türkiye kart sorunu nedeniyle bunaldım ve usa hesabı açtım , amazon için de ilk sayfada denilenleri yapıp 10 dolar ps gift kodu aldım.

Buraya kadar her şey iyi güzel ama işin mantığını hala kavrayamadım . Bu şekilde sıkıntısız oyun alınır ama USA mağaza fiyatlarına şöyle bir baktım 10 dolara alınabilecek her şey hemen hemen Türkiye mağazasında daha ucuz ?

Bilmediğim ince nokta nedir açıklarsanız sevinirim. İlk defa PS kullanıyorum . @Virtual Reality @byvolcan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 21 Ekim 2017; 16:50:35 >
  • m-99 M kullanıcısına yanıt
    hocam artik eskisi gibi cazip deyil us psn dolar 3.65

şuan tr psndeki indirimler daha iyi. oyun alirken karsilastirmak lazim. mesala yeni cikacak bir oyunlar tr pnsde 269 liraya cikiyor. us psnde 60$ yani 220lira burdada us psn avantajli.

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Anladım o halde boşa uğraştık bir an düşünemedim artık sinirle düşünce mukayese gücümü kaybettim . 3 gündür oyun almaya uğraşıyorum sinir sistemim bozuldu.

Hesap kitlenmiş kartlar bloke falan dedi en son aradım 15 gün sonra bakın diyor sony müşteri hizm. Bravo ya dedim bak bu iyiymiş 15 günde anca psikolojim düzelir harika sisteminiz var dedim kapadım.
  • hanhi oyunu almak istiyodunuz hocam ben yardimci olayim isterseniz

• İlk defa kullanacağım
    https://www.offgamers.com/buynow/usd10-psn-card-us.html
    en altta ps3, psp yada pc kullanarak kullanabilirsiniz diyor, 50$ olanlar da öyle. ps4te kullanamayacak mıyız?

Outlast 1 alacak olan var mı?
  • moustapha129 M kullanıcısına yanıt
    sıkıntı olmaz hocam alabilirsiniz. amazon danda alabilirsiniz.

$10 PlayStation Store Gift Card - PS3/ PS4/ PS Vita [Digital Code]https://www.amazon.com/dp/B00GAC1D2G/ref=cm_sw_r_cp_apa_IPU9zbM0HCC8S

bu kodlari kullanmak için us psn hesabi acmaniz lazim biliryorsunuzdur.

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    evet hesap açtım teşekkürler
  • futbol oyunlarina baktim. TR store daha ucuz gibi geldi. Ornegin:
    PES 2018 - 169TL , 69$ gibi..Yanlissam duzeltin lutfen.
  • us psnden oyun almayı düşünüyorum. Yanlış hatırlamıyorsan adresle alakalı geçenlerde bir arkadaştan ekstra vergi alınmıştı tam hatırlamıyorum bilen var mı hangi şehiri seçerek açmak lazım adresi ?
  • ylönen kullanıcısına yanıt
    hocam tr psn indirimlerinide bekleyin bence. illaki us psnde alacaksaniz. eyalet olarak oregon seçin vergi yok. ayrica turk kartlari gecmiyor. amazondan para kart almak lazim.

• quote:

hocam tr psn indirimlerinide bekleyin bence. illaki us psnde alacaksaniz. eyalet olarak oregon seçin vergi yok. ayrica turk kartlari gecmiyor. amazondan para kart almak lazim.

Cevap için çok teşekkürler hocam.

2 tane ayrı gift card alsam ikisini de ekleyerek birleştirebilirim dimi ?

Birde oyunu indirimli olarak alabilmek için tabi plus gerekiyor hadi gift card ile oyun parası halloldu plusı nasıl yapabilirim bir fikrin var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ylönen

quote:

Cevap için çok teşekkürler hocam.

2 tane ayrı gift card alsam ikisini de ekleyerek birleştirebilirim dimi ?

Birde oyunu indirimli olarak alabilmek için tabi plus gerekiyor hadi gift card ile oyun parası halloldu plusı nasıl yapabilirim bir fikrin var mı ?

14 gunluk hediye plus olabilir bakin isterseniz

• quote:

Orijinalden alıntı: ErnKrc16

Amazondan gift card aldım. PSN'de de aktif ettim cüzdanımda gözüküyo para hiç bi sıkıntı yok. Ancak oyun alma kısmına gelince benden yeniden bi ödeme seçeneği sunmamı istiyor ve cüzdandaki parayı harcamıyor. Bunun çözümünü bilen var mı cüzdanda 60.02$ var alışveriş sepetim 59.99$

Aynı durumdayım çözüm var mı

• Sorunun çözümünü adres değiştirerek yaptım, kayıtlı adres vergi kesiyormuş, linkteki video, aynı duruma düşenlere yardımcı olacaktır

https://youtu.be/RvzyNFzzgzo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeZo -- 18 Kasım 2017; 5:5:2 >
  • 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.