Şimdi Ara

Ünlü Youtube ve Twitch Kanalları (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
0
Favori
3.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hatun bıraktı zaten açamayınca çorap falan bakıyor.Epey de tatlı bişeymiş.
  • Adam tek packte 2 legend açtı.
  • baLbesh kullanıcısına yanıt
    Mekgineer'ı çıkardı, son 4'te
  • ANDREI kullanıcısına yanıt
    mekgineer + juggerı tek packte açtı trump amaz reynad falan giremiyolarmış oyuna patch bi sorun yarattı galiba,şimdilik noxious bakıyorum
  • Amaz 1 gün gecikmeyle açacak sonunda 420 packi
  • 11 tane buldu 3'ünden 2'şer tane çıktı
  • Epey golden kart ve epic açtı bunun yanında.Köşeyi döndü herif.Biz de günde tek packe talim olalım.
  • Abi bu Kripp ne şanslı adam ya Arenadan 8 winle çıktı sanırım 1 deste verdi oradan 1 legend çıkardı , ardından 3 tane pack satın aldı ilk açtığında 2 legend birden çıktı

Ünlü Youtube ve Twitch Kanalları

18 tane pack daha aldı , 1 tane daha çıkardı bu arada

edit : 1 tane daha çıkardı

TOPLAM 22 desteden 5 legendary 6-7 tanede epic çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nymphetaminê -- 11 Aralık 2014; 16:12:19 >

• Biraz önce Trump çok epic bi oyun kazandı , izleyen oldu mu
  • Lea ve Forsen ortak yayın yapıyorlar, tartışma çıktı. Tavsiye ederim
  • ANDREI kullanıcısına yanıt
    Dun forsenin yayinini tam izledin mi gece 12.30 civarlarinda actigim sirada turkish whore diye soylenip duruyordu sonra kiz ddos yemis zavalli kiz diye dalga geciyordu olay tam olarak nedir bir bilgin var mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turexx -- 13 Aralık 2014; 9:32:41 >
  • turexx kullanıcısına yanıt
    Olayın çıkış noktasını bilemiyorum lakin izleyiciler Forsen'ın söylediklerini Lea'ya söylediler Chat kanalı üzerinden. Lea da cevap verdi...vs derken ortak yayına geçtiler. Tavırlarından ötürü laf sokma minvalinde alttan alta epey ağır hakaretler yedi Lea, Forsen tarafından (İçeriği burada söyleyemiyorum)

Laf yetiştirmeye çalıştı lakin pek de baş edemedi açıkçası. İzleyiciler de epey gazladı tabii Forsen'ı. Ortak yayın sonrası da; bir anda kapattı yayını; alkollüydü zaten, pek dili de dönmüyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

Olayın çıkış noktasını bilemiyorum lakin izleyiciler Forsen'ın söylediklerini Lea'ya söylediler Chat kanalı üzerinden. Lea da cevap verdi...vs derken ortak yayına geçtiler. Tavırlarından ötürü laf sokma minvalinde alttan alta epey ağır hakaretler yedi Lea, Forsen tarafından (İçeriği burada söyleyemiyorum)

Laf yetiştirmeye çalıştı lakin pek de baş edemedi açıkçası. İzleyiciler de epey gazladı tabii Forsen'ı. Ortak yayın sonrası da; bir anda kapattı yayını; alkollüydü zaten, pek dili de dönmüyordu

Abi zaten herşeyin başı chat ya Özellikle bazı streamerların chatleri çok şey (ne desem tam olarak bulamadım). Anladınız siz

• twitch artık Low kalitede bile donmaya basladı bende. sizde var mı boyle bir sıkıntı?
  • Lyzard kullanıcısına yanıt
    gecen ay oyle bir sıkıntı yasamıstım bu ay iyi gidiyor
  • Forsen yine içiyor
  • yeni kanal eklenmiştir.

Hearthstone Pro Players Reloaded

https://www.youtube.com/channel/UCMghG4OyodsSBM-YIcJG41w

Örnek Video

• quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

this music gave me a cancer

• quote:

Orijinalden alıntı: baLbesh

quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

this music gave me a cancer

forsen is love , forsen is life ... gerisini söylemiyim Bu adam beni öldürüyo ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nymphetaminê -- 24 Aralık 2014; 22:10:40 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.