Şimdi Ara

Üniversitelerdeki Kızlar (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
155
Cevap
5
Favori
15.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-10D285547 -- 24 Kasım 2018; 15:50:8 >
  • Mağara adamı yobazlar toplanmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu özgürlükçü geçinen feminist tayfa her istediğini yapar sonra aynı yastığa baş koyacağı kişiyi kızlık zarı dikerek kandırır. Hani siz çok 'şerefli' idiniz dürüstlük olmayan bir insanda bir kere şeref de olmaz.

Evlenme çağına geldiler mi onlardan iffetlileri yoktur sorsan 'ilkim sensin aşkım'dır.

Başkalarına bedava verdiği şeyi aynı yastığa baş koyacağı kişiye evlilik ve getirdigi sorumluluklar ( kiz isteme, evlilik teklifi, kina, dugun, tek tas, ailesi ve akrabalarinin sorumluluklarini bir omur ustunuze almaniz, bosanirsan omur boyu nafaka, maddi olarak destek,monogami, yaslanip guzelligini kaybettiginde yinede sadik kalmak vs ) karşılığında veriyor.

Anlamayanlar için

kadin ask,sevgi ve cinselligi daha once guzelliginin zirvesinde baska bir erkege karsiliksiz vermisse
    insan; erkegin sevdigi kizin baskalarina “bedaya” verdigi herseyi evlilik ve getirdigi sorumluluklar ( kiz isteme, evlilik teklifi, kina, dugun, tek tas, ailesi ve akrabalarinin sorumluluklarini bir omur ustunuze almaniz, bosanirsan omur boyu nafaka, maddi olarak destek,monogami, yaslanip guzelligini kaybettiginde yinede sadik kalmak vs ) ile takas etmeyi adaletsiz buluyor.

• Kapali goruneni de acilip sacilani da ospu. Me cikacagi belli degil

• quote:

Orijinalden alıntı: Madnessisme

Kapali goruneni de acilip sacilani da ospu. Me cikacagi belli degil
    sen nesin peki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Goudelock

Allah sana bir kız evlat versin inşallah.

Zırlama beni alıntılama.

İnandığın Allah saplantına da beni bulaştırma.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheWealdstoneRaider

Feminizm = kadın-erkek eşitliğini savunmak. Feminaziler ayrı mesela.

Kadınların 2. sınıf olduğuna inanan biri Beşiktaşlı olamaz bu arada. Bence ya hayat görüşüne yeniden değerlendir ya da takım değiştir renktaş.
    Benim gordugum feminizim tamamen erkek düşmanlığı kadını da erkeği de böyle. Hatta erkeklerin çoğu kadınların yanında durup belki biri bana verir düşüncesindeler

Kadınları 2.sınıf görmüyorum kendini oyle gösteren veya 2 3 sınıf üstte gören salak kadınlar var

• quote:

Evli kadının sevgili yapması ne alaka, çok daha farklı bir durum ve savunan yok.

Çok yobazsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Keira-

milletten size ne?
    'millet,halk ve ya toplumdan banane' ama ben de içinde yaşıyorum ve eninde sonunda hepimizi etkileyecek.
  • SHIHAD kullanıcısına yanıt
    Hocam haksız değilsin ama sen feminizm'i sadece öyle saçma insanlarla bağdaştırarak hata yapıyorsun bence.

Yani Müslüman'ım diyen adam suç işlese, kötülük yapsa tüm dini mi kötüleyecez? Tabii ki hayır. Bu da onun gibi, sırf "feministim" diyen saçma insanlar var diye feminizm'e karşı çıkmak yanlış.
  • forvet09 kullanıcısına yanıt
    2005 üyesisin ama şu ergen gibi verdiğin cevaba bak. Yazık.
  • quote:

2005 üyesisin ama şu ergen gibi verdiğin cevaba bak. Yazık.

Senin söyleminle seni vuruyorum. Birilerinin ahlaksızlık seviyesine göre evli olan sevgili yapamaz söylemi yobazca kalabilir. Aynı evli olmayan insanların her haltı yemesini meşru gördüğün gibi. Sana ucu dokunmayan ya da çıkarına olan şeyler mubah, ama yaralayan şeyler yanlış. Nasıl bir egoizm ise..

Ne anlatmak istediğimi anlamışsındır umarım.

• Doğru ama bu feministler işlerine geldiği zaman eşitliği savunuyor

Ayrıca kadın veya erkeğin hiçbir bağı olmayan biriyle beraber cinsel hayat yaşamasına karşıyım. Bu tarz insanlarda birbiriyle evlenmek yerine kendinden daha temiz es isterler. Bence onları haketmiyorlar

• Size ne milletin nerde kimle kaldigi?
    Cok asagilik yorumlar var
    Umarim kapatilir bu baslik

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • devir maddiyat devri olmuş kimse örf ânâne adet takmıyor bizim elimizden birşey gelmez yapacak birşey yok büyükler düşünmeli

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Liseden başlıyorlar şimdi, sen gelmişsin üniversitede böyle böyle oluyor. Ya olm siz mağaradan mı çıktınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kassady

Bu mesaj silindi.
    ahhaahahahhaahahahahahahahah "ön bahçeye dokundurmayıp arka bahçeyi susuz bırakmayanla1" aradığım yorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

sen nesin peki ?

Alıntıları Göster
    Onlara sahip olan biri

• Hocam kim nasıl yaşarsa yaşasın beni bağlamaz da kendi aileme zeval gelmesinden korkuyorum.

Bir kardeşim var. Ilerde namussuzun teki (kızın erkeğin namussuzu, yalancısı, düzenbazı...) kalbini incitir diye uykularım kaçabiliyor.

Vallahi nasıl olacak bilmiyorum...

Size de tek tavsiyem hiç kimseye güvenmeyin gençler.
    Güven de sadece evleneceğiniz kişi ya da birlikte yaşayacağınız partnerle sorun olmuyor. Arkadaşlarınızla, dostlarınızla hatta akrabalarınızla da sorun.
    Öznesi insan olan cümlenin sonuna her yüklem yakışır, kaldıramayacağınız konuları deşmeyin boşuna kendinize zarar verirsiniz.

Hiç ummadığınız kişiler sandığınızın tam tersi olabilir -iyi manada da kötü manada da- kesin yargılarla da yaklaşmayın ama iyice tanıyana kadar kıza da erkeğe de (insana) güvenmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IDI -- 24 Kasım 2018; 19:56:33 >
  • Öyle saçma ki, insanların inançları, doğru yanlışları birbirinden çok farklıdır. Bunu anlasa herkes hiç bir sorun kalmayacak.

Elin amerikalısı redditte bütün cümle aleme vajinasının fotoğrafını atar, bunu yapabilecek inançlara ve düşüncelere sahiptir. Senin tanıdığın başka bir kız nişanlısına çıplak göstermez kendini, sağını solunu elletmez o da bunu yapacak düşünce ve inançlara sahiptir.

Ama asıl sorun şurda başlıyor, birinci yazdığım karakterdeki insanlar diğerlerine " oha sen nasıl nişanlına çıplak görünmezsin, hain, yobaz, kezban" demezken, ikinci karakterdeki insanlar "sen nasıl biriyle aynı evde kalırsın, evlenmeden sevişirsin,orospu" diyebiliyor.

Sorun da tam olarak bu zaten..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.