Şimdi Ara

Üniversitelerdeki Kızlar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
155
Cevap
5
Favori
15.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sanane? Sen yapamıyorsun diye milleti mi kiskandin

Milletin yediği yemeğe de karisamazsin başka yerinden yediginede

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erkekler geneleve gidince aslanım helal be sana koçum benim,kızlar biriyle ilişkiye girince yollu kaşar hmm ilginç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrCaner -- 24 Kasım 2018; 13:17:15 >
  • Üniversiteye gidenlerin büyük çoğunluğu mercimeği fırına veriyor hocam ben de üniversite okudum neler neler duydum bir bilseniz hele o kapalıları bir duysanız aklınız hayaliniz durur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen ay eski komşularımız geldi misafirliğe.
    Kızları üni öğrencisi.

Çok konuşan bi kız. kyk da kalıyor.

Kykda oda 6 kişilikmiş, ama çoğu gün odada tek başınaymış, diğer arkadaşları erkek arkadaşlarında falan kalıyormuş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 07kubi07 -- 24 Kasım 2018; 12:27:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SHIHAD kullanıcısına yanıt
    Yazdığın mesaja bak diyecem de farkında olsan zaten hiç yazmazdın bunu. Ben utandım okurken, neresinden tutsan elinde kalıyor.

Sanki kötü bir şey "çıktım".
  • Ben karşıyım kardeşim ne olursa olsun karşıyım yobaz değilim fakat ben doğru bulmuyorum evet şuda var yapacak insan her yerde yapar ama bu olay farklı..

Kız hayatı boyunca yasaklarla yaşamış üniversite de özgürüm diyerek her şeyi yapıyor sen neysen o olman lazım ve üniversite hayatımda bunlardan çok gördüm fakat birşey demedim zaten diyemezsin de çünkü seni alakadar etmez fakat bana normal bir davranış gelmiyor.. Öyle birini ciddiye almıyordum üniversite hayatımda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allizzwell27 A kullanıcısına yanıt
    Dh tarihinde gördüğüm en mide bulandırıcı yorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmuMaster

Bu mesaj silindi.
    Allah sana bir kız evlat versin inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: Goudelock

Allah sana bir kız evlat versin inşallah.

Alıntıları Göster
    çocuğa yazık
  • Ben her zaman eşitliği savunurum . Yani eğer ben ilişki yaşamamışsam evleneceğim kişininde ilişkiye girmemiş olmasını istemem benim hakkımdır. İnşallah Allah karşınıza siz ne hakediyorsanız ona uygun bi kiz çıkartır

• Erkekler beraber kalınca sorun yok, erkek kız kalınca woaaaoow 🤫

• benimle evliyken/sevgiliyken/nişanlıyken/düttüdüttürürütürürken beni aldatmıyorsa sıkıntı yok. ben de bakir değilim ne yapayım? benim de boynumu yaladı kızlar, pis miyim şimdi?

reise selam, mastürbasyona devam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheWealdstoneRaider

Yazdığın mesaja bak diyecem de farkında olsan zaten hiç yazmazdın bunu. Ben utandım okurken, neresinden tutsan elinde kalıyor.

Sanki kötü bir şey "çıktım".
    Feministleri sevmem

Ayrıca kadın erkek farketmez sapkın, cinselliğe düşkün, şiddet yanlısı, tecavüzcü vs... insanlardan nefret ederim. Onlara yağmurlu havada su bile yok

• Millet şu üç kuruşluk dünyanın tadını çıkarmaya çalışır, kendi hallerinde eğlenirler, bazı yobazlara da mal mal bakıp laf atmak düşer. Biz senin evde tüm gün mastürbasyon yapmana karışıyor muyuz? Laf atanların tamamı kendileri ulaşamadığı şeyler olduğu için böyle gerilmiyorsa ben de bir şey bilmiyorum.

Derdini sevdimin insanları, maaşları 10 da 1 ine inse ses etmezler, paşa paşa kabul ederler, ama insanların özel hayatlarının içine girmeye çalışmayı da ihmal etmezler.

Ha bir de her konuda "kız kalmayacak, hepsi gençken her şeyi yapıyor" diyen insanlar, o bahsettiğiniz kızların hiçbiri gelecekte de size bakmayacak zaten, içiniz rahat olsun.
  • EmuMaster kullanıcısına yanıt
    Sen suratina bisaldigin kizlari copemi atiyorsun ?

• İyi ki de zamanında giderek Türkiye’den böyle yobazlardan kurtuldum. Size ne be kardeşim isteyen istediğiyle yaşar!

Erkek her boku yesin, kız olduğu zaman ‘Aman namus var’.

Yahu erkek yaptığı zaman yanındaki kız başka bir şey mi oluyor!?!?

Yeter Arabistandan beter ettiniz canım ülkeyi

• quote:

Orijinalden alıntı: TheWealdstoneRaider

Ulan ne yobaz var cidden. Ayrıca sana ne?

Bir şey yapacak olan zaten ayrı evde de olsa yapar. Kimse engelleyemez, engellemek de haddine değil.

“Kardeşim olsa izin vermem” diyorsunuz sonra gizli gizli yaşanınca sonuç daha kötü oluyor bu arada.

Biride çıkıp derki ne yobazsın. Ne demek evli kadının sevgilisi olmaz.
    Sonu yok bu yobazligin.

• SHIHAD kullanıcısına yanıt
    Feminizm = kadın-erkek eşitliğini savunmak. Feminaziler ayrı mesela.

Kadınların 2. sınıf olduğuna inanan biri Beşiktaşlı olamaz bu arada. Bence ya hayat görüşüne yeniden değerlendir ya da takım değiştir renktaş.

• forvet09 kullanıcısına yanıt
    Evli kadının sevgili yapması ne alaka, çok daha farklı bir durum ve savunan yok.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.