Şimdi Ara

UNIVERSITE ILK GUN BERBAT :( (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
289
Cevap
13
Favori
11.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• adam ilk günden tel nolarını almış bir de kız dahil. alışırsın tabi. 2 hafta sonra kurarsınız ortamı en kralından. rahat ol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4hm3t.#

adam ilk günden tel nolarını almış bir de kız dahil. alışırsın tabi. 2 hafta sonra kurarsınız ortamı en kralından. rahat ol.

kızlar o kadarda güzel değildi.muhabbet ederken öyle pat diye söyledim hemende verdi sınıftaki kızlar zaten pek ilgilimi çekmedi.hepsine sordum matematiğiniz nasıl diye.heps kötü demişti.iyi deselerdi yanlarına oturcaktım ama vazgeçtim yanlarına oturmaktan
  • quote:

Orijinalden alıntı: krstarica

quote:

Orijinalden alıntı: Akward MoménT

quote:

Orijinalden alıntı: krstarica

Hangi Üni?

İlk gün normaldir, her ortam için geçerlidir bu. Diskoya bile gitsen sap gibiysen diskoyu 5 dakika da terk etmek istersin. İlk bir ay alışma süreci olur, sonra tamamdır.

En önemlisi pasif olma şöyle yapsam ayıp mı olur vs. deme cevap vermen gereken yerde konuş, tanış, kendin ol yeter.

Hadi eyvallah.

yeni mi bu eleman ?

bu eleman yeni mi?

üyelik tarihime bak

• quote:

Orijinalden alıntı: Apalapucia

o tiple ortam olmaz zaten gardas kendin gibi 2-3 sapla takilirsin

bide üniversiteye giderken aynen brad pite benzer bi öğrenci vardı .oda bindi üniversitenin otobüsüne .en arka tarafta ful kız kaynıyor.bende ordayım bi baktım o erkekte geldi yanıma 2 mizde yana yana ayakta gidiyoz.bi baktım o kızlardan bir kaçı o bradt pite benzer erkeğe şu şu kampüs nerde falan dedi..durdum ve biraz afalladım.ben dakikalardır orda yanlarında kızların dibindeyim bana sormadılarda o artist yeni gelen tipe niye sordular diye içimden geçirdim.ama çocuk harbi karizmaydı ve birazda zoruma gitti .. ve kızlar hep gülüyodu çocuğa çocuk hiçte pas vermiyodu

• quote:

Orijinalden alıntı: haribo21

arkadaslar universitede ilk gunum niyeyse kotu gecti acaba benim gibi olan varmi..yabancilik cektim yeni ortam herkes kendi halinde ve en onemliside arkadasin yok siniftan 7-8 kisiyle tanistim erkeklerin cep nosunu falan aldik verdik 1 tanede kizdan cep no aldim ama icim bi tuhaf oldu.hatta birakasim bile geldi birisi bana gecer mecer desin lutfen .cok kotu oldum.acaba alisabilcekmiyim

Hangi üni ? ve bölüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: SamanAdam

quote:

arkadaslar universitede ilk gunum niyeyse kotu gecti acaba benim gibi olan varmi..yabancilik cektim yeni ortam herkes kendi halinde ve en onemliside arkadasin yok siniftan 7-8 kisiyle tanistim erkeklerin cep nosunu falan aldik verdik 1 tanede kizdan cep no aldim ama icim bi tuhaf oldu.hatta birakasim bile geldi birisi bana gecer mecer desin lutfen .cok kotu oldum.acaba alisabilcekmiyim

Hangi üni ? ve bölüm

aydın adnan menders meslek yüksek okulu pazarlama

• öyle böyle nefret etmiyorum şu yurtta kalma olayından

arkadaş ilişkileri neyse ne de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onel -- 17 Eylül 2012; 23:29:52 >
  • ben 6 yıldır alışamadım
  • 2. Üniversitemin 2. Yılındayım geçiyor merak etme kardeş gönlünü hoş tut sıkma canını düşünecek şeyler değil gençliğine yazık yapma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sniper23

Moskova Universitesine gel kesin geçer . %100 onaylanmıştır .

Ben kiev üni.de okuyorum moskovaya göre daha güzel.
  • quote:

quote:

bide üniversiteye giderken aynen brad pite benzer bi öğrenci vardı .oda bindi üniversitenin otobüsüne .en arka tarafta ful kız kaynıyor.bende ordayım bi baktım o erkekte geldi yanıma 2 mizde yana yana ayakta gidiyoz.bi baktım o kızlardan bir kaçı o bradt pite benzer erkeğe şu şu kampüs nerde falan dedi..durdum ve biraz afalladım.ben dakikalardır orda yanlarında kızların dibindeyim bana sormadılarda o artist yeni gelen tipe niye sordular diye içimden geçirdim.ama çocuk harbi karizmaydı ve birazda zoruma gitti .. ve kızlar hep gülüyodu çocuğa çocuk hiçte pas vermiyodu

Buna sevindim cunku banada baya sordular :F 😉

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Takayashi

quote:

Orijinalden alıntı: Sweeny

Hayırdır kapıdan girince kızlar teklif etmedimi?

• Okul açılmadan önce birsiini bulacaktın yanında takılacak. Siz takılırken bi kaç kişi de araya kaynıyo ve bir grup oluşmuş oluyor bir bakıyorsun.
  • HEP AMERİKAN PASTASI FLİMİ YÜZÜNDEN BÖYLE OLUYOR BU NESİL :D
    merak etme havada sütyenler uçusucak :D:D şaka len :D
  • Liseli Ergen's College Memory :

"Volume 1" - Welcome to the Hell
    "Volume 2" - Darknight Rising
    "Volume 3" - in to the Party
    "Volume 4" - Okul bitti lan anaaaa...

• quote:

Orijinalden alıntı: Altinozonur

quote:

quote:

Buna sevindim cunku banada baya sordular :F 😉

yoksa o senmisin

• quote:

Orijinalden alıntı: darkest earth

Okul açılmadan önce birsiini bulacaktın yanında takılacak. Siz takılırken bi kaç kişi de araya kaynıyo ve bir grup oluşmuş oluyor bir bakıyorsun.

çok aradım ama bulamadım forumda her tarafı gezdim facebookta gruplra katıldım ama kimseyi bulamadım..şuan bile facebookta grup kurdum gelsinler diye.beklemedeyiz işte
  • sofi kardeş şimdi elbet kanka bulucaksın kızda bulursun merak etme fakat sakalın yanında bıyıkda bırak yani eşit olsun yada sakal bırak bıyık bırakma

sakal=2x
    bıyık=x yapmışsın sen bide benim dediğim gibi dene kızlar için yani :D
  • üniversitede ilk ay kurulan arkadaşlıklara hiç kanma hersey 3-4ay sonra hatta 2. yarıyıl başlıyınca belli oluyor üni 1. sınıfda ilk aylar takıldıgım elemanlarla sadece ilk aylar takıldım ondan sonra zaten gruplaşma falan oldu ayrılıyorsun en iyiside baska bolumlerden ortam kurmak aynı sınıfda olunca olmuyo en azından kız ark olayı benden söylemesi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim gibi ilahiyat fakültesinde okuyan varsa anlar halimi cemaatçi değilsen mıçtın
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.