Şimdi Ara

üniversite hocasını cimerden yöke şikayet etmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • aarkadaşlar bir hocamız var ders içeriği ile alakalı sınavda soru sormuyor öğrenci bırakmak için elinden geleni yapıyor vize sınıf ortalaması 43 oyle söyleyim ben bu hocayı şikayet etsem cimerden yöke soruduğu sorular incelenir mi kimliğim ifşa olur mu
    burda kalabalık olduğu için soruyorum durum acil yani

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Silsileyi bozduğun için çarşın iptal olur

• Donald Trump kullanıcısına yanıt
    ya hocam konu ciddi yıl uzamasın diye çabalıyorum burda

• Öğrenebilir, fakültede bir hocayı şikayet etmişlerdi. Hoca yabancı, Türkçe bilmiyor diye   dersimiz olduğu gün bize sormuştu, şikayet eden burada mı diye :D Hümanist bir insan olmasam gider öğrenirim diyordu  

Dersi alan herkes hem fikirse bu konuda bölüm başkanına mail yağdırın. Garanti olsun diyorsan twitter'dan rektöre yazın.

• quote:

Orijinalden alıntı: flashchuck

Öğrenebilir, fakültede bir hocayı şikayet etmişlerdi. Hoca yabancı, Türkçe bilmiyor diye   dersimiz olduğu gün bize sormuştu, şikayet eden burada mı diye :D Hümanist bir insan olmasam gider öğrenirim diyordu  

Dersi alan herkes hem fikirse bu konuda bölüm başkanına mail yağdırın. Garanti olsun diyorsan twitter'dan rektöre yazın.

herkes korkuyor aralarından bi ben ses çıkaralım diyorum.

• dekana rektöre bölüm başkanına vs mail atın topluca, neden korkuyorsunuz?

• Sürü psikolojisi işte takar diye korkuyorlar kitap aldırdı kitaptan bişey sormadı süs niyetine aldık kitabı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.