Şimdi Ara

Üniversite den arkadaşımın (Kız) benden istediği fedakarlık (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
300
Cevap
2
Favori
12.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dostlar bu konuyu hallettim hepiniz çok sağolun.olmaz dedim unut dedim.bitti gitti yani.şimdi daha büyük bir derdim var.Proje adlı dersten final sınavına girdiğim halde sınava girmedi yazıyor kaldığım yazıyor.bu konuda ne yapabilirim.bu hata düzeltilir mi lütfen yardım canım çok sıkkın
  • seviyorsan git . . . Devamını başkası getirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurmelo

Az önce mesaj attım.bu işin olurunun olmadığını cezasının da okuldan atılmak olduğunu.yakalanmama şansının olmadığını yazdım.aptal bi ders için bu saçmalığın gerçekleşmesine izin veremem unut bu işi dedim. o da mesaj attı şimdi"ya delimisin bianlık heyecanla boyle bişey geldi aklıma ,seni yakarmıyım malmıyım ben,bişeyler bulcam artık,neyse ders çalışıyorum muck" aynen böyle yazmış bide gülücük eklemeyi ihmal etmemiş

ama bana bu teklifi yaparken gayet ciddiydi nedense.neyse olay bu şekilde kapandığı için rahatladım

fake gibime geldi.

ne dememizi istiyorsun? git asıl dememizi mi?

• arkadaş sana bi nasihat " ileride pişman olacagın şeyleri geçmişte yapma"
  • Ya 10 ila 15 gün uzaklaştırılırsın ya da okuldan atılırsın.
  • Sakın yapma. İsteyenin kız ya da erkek olması önemli değil. Talep edilen işin yanlış ve yasal olmaması bir yana, böylesine büyük bir fedakarlığı öyle her önüne gelene yapmaman gerek. Kız oturup çalışsaydı. Çalışanlar enayi mi bu durumda?
  • quote:

Sınıf arkadaşım.Benden istediği şey ise bilgisayar dersinden kaldı geçen sene.Bu sene vermesi gerekiyor final sınavı pazartesi onunla birlikte girmemi istiyor.Tehlikeli olan kısmı ben bu dersten sorumlu değilim.benden istediği şey o dersi alıyormuş gibi sınava girmem ve ona yardım etmem.Bu konuda çok ricacı oldu.Hatta kağıdı doldurup ismimimi yazmamamı ona vermemi bile teklif etti.kağıt değişimi ya da direk yardım.Büyük risk olduğunun farkındayım.sorumlu bile olmadığım,almadığım bir dersin sınavına girmek sahtekarlık ve ortaya çıkarsa yaptıımı ne olur bilmiyorum.bu suçmudur suçsa cezası ağırmıdır bilen arkadaş varsa yazabilirmi.kıza hayır diyemedim.ona ilgim var o da bunun farkında

bizde sınavlarda supervisorlar var ID istiyorlar ve listede isimleriminz yanına imza atıyoruz.. yakalanman %100 ihtimal

edit: sorun çözülmüş ha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 19 Ocak 2012; 0:00:29 >

• Önce onun seni kullanmasına izin verme önce Sen onu kullan daha sonra sınava girersin hic olmazsa yakalandığına deysin :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nltnckvs

quote:

Sınıf arkadaşım.Benden istediği şey ise bilgisayar dersinden kaldı geçen sene.Bu sene vermesi gerekiyor final sınavı pazartesi onunla birlikte girmemi istiyor.Tehlikeli olan kısmı ben bu dersten sorumlu değilim.benden istediği şey o dersi alıyormuş gibi sınava girmem ve ona yardım etmem.Bu konuda çok ricacı oldu.Hatta kağıdı doldurup ismimimi yazmamamı ona vermemi bile teklif etti.kağıt değişimi ya da direk yardım.Büyük risk olduğunun farkındayım.sorumlu bile olmadığım,almadığım bir dersin sınavına girmek sahtekarlık ve ortaya çıkarsa yaptıımı ne olur bilmiyorum.bu suçmudur suçsa cezası ağırmıdır bilen arkadaş varsa yazabilirmi.kıza hayır diyemedim.ona ilgim var o da bunun farkında

karşılıksız yapma

ondan hoşlandığımı biliyor daha önce bana hayır dedi.ama ne zaman işi düşse hemen beni arar.işine gelince konuşur gelmeyince konuşmaz.ona bunlara rağmen yardım etmek kendimi kullandırtmak istemiyorum ama yapmassam da tamamen kaybederim.bu arada bu işiş yap benden en istersen iste dedi.sahimi dedim.biliyor ya sevdiğimi.abartma ama dedi.bilmiyorum ona hayır demeden bu işten sıyrılmanın yolunu arıyorum

hocam daha kaç yaşındasın bir sürü kızla tanışırsın sakın böyle bir şey yapma kız seninle kafası estiğince görüşüyor işi düştüğünde yapacağını bildiği içinde kullanıyor boşver ve geleceğini bir kız için çöpe atma sakın girme hem neden giriyorsun sınava daha çok varsa git çalıştır onu hayatını kurtar iş sahii ol sonra kız konusu kolay

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: safkar14

Yüzde 10 bile gerçekleşme ihtimali olan bir şey olsa ve sevdiğin için risk alsan anlamı olur da bu anlattığın durumdan yakalanmadan çıkman imkansız. Sınava 1500-2000 kişi giriyorsa belki de, 50-100 kişilik bir sınıfta nasıl anlaşılmadan oturup, yardım edip, çıkıp gideceksin, bu işin hiç oluru yok.

hocam en fazla 35-40 kişi olur bu sınavda.ve bildiğim kadarıyla geçen seneden sorumlu olanlar için ayrı yoklama kağıdı tutuluyor.dediğin gibi bu işi kotarmak imkansız.risk öyle %50 filan da değil %90 yakalanma olasılığı var.hem sınava giren az.hem yoklamalar kontrol edilecek imzalar.kameralar zaten kayıtta.bu işin oluru hiç yok.kız gözünü karartmış.anlatmaya çalıştım dinlemedi.ama bu gece sizlerle de konuyu paylaştıktan sonra kararımı verdim bu riski alamam.çünkü hem değmez beni sevmiyor kullanıyor.hem de başarı şansı yok gibi birşey

diğer yorumlarıda okudum kız kalacağını her şekilde biliyor seni okuldan attırıp kurtulmak istiyor senden

• quote:

Orijinalden alıntı: soyut insan

quote:

belli zaten kullanmaya başlamış

helal sana be. mükemmel.
    +1

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Okisht

çok riskli. düşün sen aynı şeyi istesen yaparmıydı?

aynı şeyi istemek ne kelime.daha 2 gün önce işin yoksa 5 dk görüşelim otobüsteyim merkeze geliyorum diye msj attım.hayır yazdı.evet tek kelime hayır.ben ondan bırak böyle birşey istemeyei en basit olağan sıradan birşey rica etsem söyleyeceği şey belli hayır

işte cevabı kendin vermişsin.

bana biri böyle cevap verecek, onun yerine sınava girmeyi bir kenara bırak, ben otobüsteyken o da otobüse binse o anda inerim. böyle bir kişilikle aynı oksijeni bile solumam.

işin garibi, sen cevabı kendinde bulacağına burada bize soruyorsun. başkasının yerine sınava girmekten korkup korkmama olayına getirmişsin soruyu.

sana şunu söyliyim, başkasının yerine sınava da girilir, ama bunu yaptığına değecek kişi için... bu kız için değmez.

Bu arada başlık sakat. "Fedakarlık" yerine "Enayilik" yazmak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: sear

quote:

quote:

aynı şeyi istemek ne kelime.daha 2 gün önce işin yoksa 5 dk görüşelim otobüsteyim merkeze geliyorum diye msj attım.hayır yazdı.evet tek kelime hayır.ben ondan bırak böyle birşey istemeyei en basit olağan sıradan birşey rica etsem söyleyeceği şey belli hayır

bana biri böyle cevap verecek, onun yerine sınava girmeyi bir kenara bırak, ben otobüsteyken o da otobüse binse o anda inerim. böyle bir kişilikle aynı oksijeni bile solumam.

işin garibi, sen cevabı kendinde bulacağına burada bize soruyorsun. başkasının yerine sınava girmekten korkup korkmama olayına getirmişsin soruyu.

sana şunu söyliyim, başkasının yerine sınava da girilir, ama bunu yaptığına değecek kişi için... bu kız için değmez.

yapmaıdm o enayiliği yapmayacağım da hocam bunu ona da söyledim.otobüs örneği güzeldi.soğudum yeminle ondan

• Arkadaşım biraz mantıklı düşün ne olur ya. Kız kullanıyor seni açık bir şekilde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: demircibu

benim bir arkadaşım bunu yapmıştı ve yakalandı
    direk rektörlüğe çağırdılar ağzına kürekle vurdular.

ahahahahah
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sear

quote:

quote:

yapmaıdm o enayiliği yapmayacağım da hocam bunu ona da söyledim.otobüs örneği güzeldi.soğudum yeminle ondan

Türk erkekleri '' DÜNYA '' çapında olmasa bile '' AVRUPA '' da '' AZGIN '' olarak nitelendiriyor bu çok doğru bir tespit.

Çünkü zamanında eski zamanlardan bu yana görmemişlik olduğu için türk erkeklerinde kızlarda bunu kullanmak istiyor.

Mesela benim şuan 4 yıllık ilişkim var gayet iyi devam ediyor.Ama toy zamanlarımda kızlara para yediriyordum.

Ama aklım başıma geldi öyle öğrendim.Şimdi olsa ben alsam bile benim kız arkadaşım aldırtmazdı.

Banada '' hayatım almana gerek yok gül gelip geçiçi senin sevgin daha kalıcı 1 gün sonra kuruyup gider paraya değmez '' demişti.

Ve öğrenciyiz yazları kendimiz çalışıyoruz ama kışın ailemizin eline bakmak zorundayız o yüzden bunu hem ben hem o iyi biliyor.

Lisede derslerim çok kötüydü beni kurtaran yine kız arkadaşımdı birlikte çalıştık bana gelipte '' hadi şuraya gidelim buraya gidelim '' dememişti.

Halk arasında malum kaşar türünden bir kızla çıksaydım şuan başka bir durumda olurdum.

Eğer çevrende kaşar türünden bir kız varsa onlar zaten her hafta ilişki değiştirir

ama nedense vermezler sende istediğini elde etmezsin

onun amacı insanlar kullanmak kendi aralarında yarışırlar malca şu kadar erkekle çıktım diye veya iddaya girerler

5 yıl önce bodrumda gitar kumsal tam ata demirerin tek kişilik dev kadro 2'de dediği gibi ergenlik tranvası dediği olay oldu cool stroy'de değil

4 ergen oturuyorduk karpuz almışık tıkınıyorduk

baktık rus alman krışımı kızlar geldi

onlarda oturmaya başladı bize bira ikram ettiler

şimdi o kızların yerinde türkler olsaydı '' git be işine '' derlerdi.Veya susardı terslerdi adamı bakışıyla cevap verirlerdi

sonra bizim çocuklar cesaret edemedi bende gittim gaza filanda gelmedim arkadan birisi '' tanımıyoruz seni '' demişti gittim kızlara KARPUZ verdim abi

sonra teşekkür dediler sohbeti kurdum oturdum bizimkilerde mal gibi bakındı kuduruyorlardı

kızasa avrupada ve dünyada kızlar seninle muhabbete girmeye başlar türkiye'de çok az hatta hiç rastlanmaz

• aynısı yaşandı gordm .6 ay uzaklaştırma aldılar
  • bir şartım var de şartını gerçekleştir onun istediğini yapma sen kullan onu
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nltnckvs

quote:

karşılıksız yapma

ondan hoşlandığımı biliyor daha önce bana hayır dedi.ama ne zaman işi düşse hemen beni arar.işine gelince konuşur gelmeyince konuşmaz.ona bunlara rağmen yardım etmek kendimi kullandırtmak istemiyorum ama yapmassam da tamamen kaybederim.bu arada bu işiş yap benden en istersen iste dedi.sahimi dedim.biliyor ya sevdiğimi.abartma ama dedi.bilmiyorum ona hayır demeden bu işten sıyrılmanın yolunu arıyorum

burda durrrrr kız seni KULLANIYOR sadece işi düşünce geliyormuş zaten hayatını yakma bir şerefsiz için

• ne konu beahh memleket meselesi oldu bu arkadasa neyin önde gideni demek lazim bi türlü bulamadım :D
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.