Şimdi Ara

Üniversite den arkadaşımın (Kız) benden istediği fedakarlık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
300
Cevap
2
Favori
11.204
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Üniversite den arkadaşımın (Kız) benden istediği fedakarlık
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    749 Mesaj
    SInav ne zaman?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    dostum 4 sayfayı tamamen okumadım ama eğer hala çelişkideysen kesinlikle yapma.kendin demişsin daha önce açıldım hayır dedi diye.kız senin zaaflarının farkında ve kullanıyor seni.seni reddeden bir kız için ne diye kendini zora sokacaksın-ki çok sevsem bile kendimi böyle tehlikeye sokmam.bence akıllı ol.
    |
    |
    Saf kelimesi yetersiz sana..

|
    |
    Ya seninki saflık da değil herşeyin farkındasın "kız beni kullanıyo işi düşünce arıyo,ben en ufak şey için mesaj atınca hayır diyo" diyosun halen de ben ona hayır diyemem korkusu nedir ya.Kız sana bu soruyu sorduğu anda sen lafı kestirip atmalıydın bi daha da senden saçma sapan şeyler isteyemezdi.Hocam yanlış anlama ama insanlara tavrını koymalısın nolursa olsun yoksa ezik durumuna düşersin.
    |
    |
    ya kardeş ne düşünüp duruyorsun hindi gibi, ben senin yerinde olsam sınavdan önceki akşam kendime güzel bir sofra kurarım çekerim kafayı hatta bulabilirsen bir tanede yollu bulurum onunla çekerim kafayı sonra nasıl olsa gerisini ona sana unutturur zaten ertesi günü sınava kalkacagını sanmıyorum egerki hatunda yanında kaldıysa kalksanda yataktan çıkmak istemezsin,sorunda kalmamış olur.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    662 Mesaj
    Eğer yaparsan güzel bir enayilik örneği vermiş olursun bizim gibi gariban takımına. Ayrıca altını çizerek belirtmekte fayda görüyorum; hocalar yakalarsa 6 ay uzaklaştırma alırsın hafifletilmiş haliyle; hafif olmayan şekli ise okuldan atılmadır. Saygılarımı sunar; beynini kullanmanı öneririm.
    |
    |
    250 gr için değmez panpa..
    |
    |
    ARKADASIM BO FORUMDAKI HERKES SALAKTA SENMI AKILLISIN HAYIR DIYEMIYORUMDA NE DEMEK? KIZ SANA DIYOR HAYIR DIYE SENI KULLANDIGI COK BARIZ BEN OLSAM YARDIMI BIRAK BU YUZSUZLUGUN INTIKAMINI ALMAYA CALISIRDIM
    |
    |
    buna ragmen yaparsan sana gecmis olsun

|
    |

Orijinalden alıntı: acizcool

DH birlik olmuş, elemanı kurtarmaya çalışıyor.

Duygulandım lan.

Aynen. Buradaki insanlar adamı kızdan daha çok önemsiyor.

quote:

Orijinalden alıntı: Einstein

Kız pisliğin teki çıktı Rıza Baba.

x 100
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    4 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Einstein

Kız pisliğin teki çıktı Rıza Baba.

|
    |
    bak sana bir anımı anlatayım.bizim okulda bir kız vardı ve bende hoşlanıyordum ondan.sözel derslerim iyi olduğundan bu kız hep benden kendisine ders çalıştırmamı isterdi.eh bende hoşlandığımdan anlatırdım bildiğim kadarıyla.hatta çalışmamayı düşündüğüm derslere bile sırf kıza ders çalıştıracam diye tekrar hazırlanırdım.neyse sonra bu kız bu yollarla güzel güzel notlar aldı durdu.bir gün cesaret edip kendisine açıldığımda bu bırak kibarca reddetmeyi resmen hakaret etti bana.aradan zaman geçti ve ikinci dönem ilk edebiyat sınavından bu düşük aldı.sonra bir gün hiç bir şey olmamış gibi yanıma gelip cilveli cilveli bana ders çalıştırsana dedi.bir an yenik düşecek oldum ama daha sonra vazgeçip ne ders çalıştıracam sana be sen bana dünyanın lafını et sonrada gel benden ders çalıştırmamı bekle oh ne ala yüzsüz müsün kızım dedim.bilerek de bağıra çağıra söylüyorum bunları çünkü bu resmen şov yapmıştı beni reddederken sınıf ortasında.sonra ondanda düşük aldı ve yazın ortalama yükseltmeye gelmek zorunda kaldı.içimin yağları eridi resmen.

aklını kullan dostum eğer oraya gidersen (bak sınava girersen demiyorum gidersen) ve o kızla hala muhabbet edersen senden enayisi yok bu dünyada kusura bakma.
    |
    |

• Yarbay
    2707 Mesaj
    Acaba yapsam mı yapmasam mı diye çelişkide kalıp buraya konu açmışsın ya
    Yazıklar olsun sana bee..
    Yaşama intihar et sen.

|
    |
    |
    |

sonra da burdan yaz da seni tebrik edelim OK
    |
    |
    |
    |

Kaybetmekten korkma! Bir şeyi kazanmak için, bazı şeyleri kaybetmelisin Ve unutma kaybettiğinde değil, VAZGEÇTİĞİNDE YENİLİRSİN
  • Yarbay
    3673 Mesaj
    Kardeşim bak burdaki insanların yazdığı kelimelere çok dikkat et,sen olayı anlatır anlatmaz herkes kesinlikle hayır yapma diyiyor sana,bak dikkat et kimse ya bi düşün,hoşlanıyorsun,yapabilirsin bi dene kardeşim diyen hiçkimse yok,herkesin düşüncesi aynı hadi 5 kişi salak diyelim buraya yazan ve seni düşünen 15-20 kişidemi salak.

İnsanların tecrübelerinden dersler çıkar,bişeyler öğren herkesin sevgilisi oluyor,sevdiği oluyor bak neler anlatıyorlar valla ben bile bazı yazılardan ders çıkartıyorum burdaki kimse kardeşimiz,akrabamız değil ama cidden bu yazdıklarında samimiler kızlar öğretim üyelerinede böyle davranıp dersleri veriyorlar,bu işler öyle yürüyor senin geleceğin önemli,üniv sie et çoluk çocukla uğraşma ilerde para kazanınca en kral kızlar senle olur merak etme tip mip boy pos fasa fiso.

Asla kendini ezdirme cidden kızlar karşısında ezilen büzülen erkeklere acıyorum hatta böyle erkeklerin ölmesinden bile yanayım sen sen ol asla taviz verme,bak benimde sevgililerim oldu ama sana açık konuşayım ben net bi insanım tamam anlayışlıyımdır ama bişeye hayır diyiyorsam hayırdır hatta karşımdaki kızada bunu derim benim kararlarım çok zor değişir ister kaubl et ister reddet,ben böyleyim sende ol asil olun biraz,söyle benim tarzım bu dğil böyle şeyleri sevmiyorum de,korkmayın yalnız kalmaktan bende çok yalnız kaldım ama unutma yalnızlığında bi asaleti vardır
    |
    |

• Yarbay
    6468 Mesaj
    Sakın öyle bir şey yapma..Kullandırma kendini.
    |
    |

Sende de ki " Gülşenciğim benimde MAT-1 den geçmi dönemden takıntım var sende ona girip bana bir küçücük 'İYİLİĞİ' çok görmezsin güzelim değilmi" diye bir teklif götür. Eğer itten 4 ayak alıp kaçmazsa ben ellerimi bileklerimde keserim. Ne şiş yansın ne kebap yeğenim Kendisi bu işe otomatikman HAYIR diyecek.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Bey Azura
haberler
SEO
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.