Şimdi Ara

Üniversite den arkadaşımın (Kız) benden istediği fedakarlık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
300
Cevap
2
Favori
11.207
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Üniversite den arkadaşımın (Kız) benden istediği fedakarlık
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4446 Mesaj
    Kusura bakma da bunu yapmak için mal olmak lazım. Tek uyanık o herhalde, çalışsın geçsin, kendini riske atıp, sonunda yaptırımlarla karşı karşıya kalma ihtimalini göze almaya değmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Herkes kızın onu kullanacağını falan söylemiş bazı mesajları okuduğum kadarıyla ama kız belkide bunun sevgisini ölcüyor bakalım beim için ne fedakarlık yapacak vs.Ama tabi bu millyonda 1 ihtimal dahi değildir kızlar ancak saf gördüklerin birşyeler rica eder yoksa saf görmediklerinin peşinden mart kedisi gibi koşarlar birşey rica etmeyi geç.onlar birşey rica etsin diye bekler.Yani bana kalırsa yol ver gitsin daha ne kızlar karşına çıkıcak.Yapıyorsanda hiçbirşeyi karşısızlık yapma bugün bunu iyilik olsun diye yaparsan yarın tepene bile binerler.

|
    |

Orijinalden alıntı: soyut insan

quote:

Orijinalden alıntı: ugurmelo

Sınıf arkadaşım.Benden istediği şey ise bilgisayar dersinden kaldı geçen sene.Bu sene vermesi gerekiyor final sınavı pazartesi onunla birlikte girmemi istiyor.Tehlikeli olan kısmı ben bu dersten sorumlu değilim.benden istediği şey o dersi alıyormuş gibi sınava girmem ve ona yardım etmem.Bu konuda çok ricacı oldu.Hatta kağıdı doldurup ismimimi yazmamamı ona vermemi bile teklif etti.kağıt değişimi ya da direk yardım.Büyük risk olduğunun farkındayım.sorumlu bile olmadığım,almadığım bir dersin sınavına girmek sahtekarlık ve ortaya çıkarsa yaptıımı ne olur bilmiyorum.bu suçmudur suçsa cezası ağırmıdır bilen arkadaş varsa yazabilirmi.kıza hayır diyemedim.ona ilgim var o da bunun farkında

belli zaten kullanmaya başlamış

aynen adam haklı. Kendinizi kullandırmaya ne meraklısınız hayır demeyi öğrenin
    |
    |

• Er
    5 Mesaj
    Panpa hiç uğraşma.O, senin ona olan ilgini bildiği için böyle bir teklifte bulunmuş.Arkana bakmadan kaç.Benim başıma da böyle bişey gelmişti
    |
    |
    Aslında şunu yapabilirsin. Hem risk hem zevk almak istiyorsan. Sınava gir, kıza yanlış bilgiler ver. Ya da kağıtı ful yanlış bilgilerle doldur. Kız mal gibi ortada kalsın. Tabi risk alırım diyorsan ki hiç değmez bunu yapmaya. Kıza mesaj at kız arkadaşımla buluşmaya gidicem üzgünüm gelemem de, Kısaca ona patronun kim olduğunu göster işte
    |
    |
    |
    |
    iyileri de friendzone a alır. sana yaptığı gibi.
    |
    |

Sınıf arkadaşım.Benden istediği şey ise bilgisayar dersinden kaldı geçen sene.Bu sene vermesi gerekiyor final sınavı pazartesi onunla birlikte girmemi istiyor.Tehlikeli olan kısmı ben bu dersten sorumlu değilim.benden istediği şey o dersi alıyormuş gibi sınava girmem ve ona yardım etmem.Bu konuda çok ricacı oldu.Hatta kağıdı doldurup ismimimi yazmamamı ona vermemi bile teklif etti.kağıt değişimi ya da direk yardım.Büyük risk olduğunun farkındayım.sorumlu bile olmadığım,almadığım bir dersin sınavına girmek sahtekarlık ve ortaya çıkarsa yaptıımı ne olur bilmiyorum.bu suçmudur suçsa cezası ağırmıdır bilen arkadaş varsa yazabilirmi.kıza hayır diyemedim.ona ilgim var o da bunun farkında

ona ilgim var o da bunun farkında

En kralı 100 TL Bunu unutma üniversiteli.
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    En iyisi sınav gunüne kadar yardım edecek de sınav gunü gelincede bir kız arkadaslar beraberbir yere gidiyorum diyip onu bırak

|
    |
    |
    |

Leyla ile Mecnun
  • Yarbay
    13638 Mesaj
    iyi niyetli bi kardesimiz olabilirsin ama gercekten sakin yapayim deme. Gercekten sonuclari cok kotu olur. Amab ha kardesim

|
    |

Orijinalden alıntı: wolfpc

Git Git saf saf gir yakalan ceza al okuldan atıl vs vs

sonra kızın atacağı mesaj "uff özr dilerm .s .s" olur

Aynen, yapma bence de.
    |
    |
    Az önce mesaj attım.bu işin olurunun olmadığını cezasının da okuldan atılmak olduğunu.yakalanmama şansının olmadığını yazdım.aptal bi ders için bu saçmalığın gerçekleşmesine izin veremem unut bu işi dedim. o da mesaj attı şimdi"ya delimisin bianlık heyecanla boyle bişey geldi aklıma ,seni yakarmıyım malmıyım ben,bişeyler bulcam artık,neyse ders çalışıyorum muck" aynen böyle yazmış bide gülücük eklemeyi ihmal etmemiş

ama bana bu teklifi yaparken gayet ciddiydi nedense.neyse olay bu şekilde kapandığı için rahatladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurmelo -- 18 Ocak 2012; 21:21:59 >

Az önce mesaj attım.bu işin olurunun olmadığını cezasının da okuldan atılmak olduğunu.yakalanmama şansının olmadığını yazdım.aptal bi ders için bu saçmalığın gerçekleşmesine izin veremem unut bu işi dedim. o da mesaj attı şimdi"ya delimisin bianlık heyecanla boyle bişey geldi aklıma ,seni yakarmıyım malmıyım ben,bişeyler bulcam artık,neyse ders çalışıyorum muck" aynen böyle yazmış bide gülücük eklemeyi ihmal etmemiş

ama bana bu teklifi yaparken gayet ciddiydi nedense.neyse olay bu şekilde kapandığı için rahatladım

Sen o kızı unut yine de.Gün gelir yine başka bir iş için seni kullanmaya kalkar.SAKIN YUMUŞAMA!!
    |
    |

HER YERE METRO,HER YERDE METRO

2033 NÜKLEER SAVAŞTA SADECE İSTANBUL METROSUNDAKİ ŞANSLI BİRKAÇ İNSAN SAĞ KALACAK
  • Yüzbaşı
    322 Mesaj
    quote:

Kız göle mayayı çalmış ya tutarsa hesabı. Sen olmaz deyince de geri adım atmış olay bu.

Olay bu şekilde kapandığı için sevindim. Sadece kızlar için değil sana yanlış gelen herşey için "hayır" demeyi öğrenirsin umarım.

Sağlıcakla kalın.
    |
    |

SAMSUNG Galaxy Note Fan Edition

• Yarbay
    2399 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Bu Nick Tam 21 Harfli

Aşk Sevgi ister.
    Aşk Cesaret ister.
    Tabiki yapmalısın salak.

Aha kız da girmiş konuya...
    Utanmıyor musun çocuğu böyle şeylere alet etmeye?!

Şaka bir yana şu an canımı istese vereceğim, evlenmeyi planladığımız biricik sevgilim benden böyle bir şey isteseydi bir şeylerin ters gittiğini düşünür, belki de ayrılırdım.
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: listen

Ulan eğer o sınava girersen seni ben şikayet edecegin

|
    |

Ey güzel Ülkem;
    Varlığını, Birliğini, ananı, babanı, Tüm değerlerini, Dinini, Bayrağını , Vatanını Milletini, Adını Soyadını,
    Attığın her adımı, Soludugun her nefesi,
    ATATÜRK'e borçlusun.
    Atatürk'ü de ALLAH'a borçlusun. Allah'tan kork, ATA'na ihanet etme...
  • Yarbay
    8363 Mesaj
    quote:

iste sen boyle biri icin tehlikeye atacaktin kendini kardes ;)

|
    |
    |
    |
Reklamlar
SEO
son dakika
üniversite
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.