Şimdi Ara

Under Armour Ua Charged Pursuit 2 N11 199.90 TL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
5
Favori
20.531
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Under Armour da N11 de Doğuş grubu firması, birbirlerini kollamaları normal. En azından 100 TL çek veriyorlar. bir teselli olur. Bir çok firma direkt iptal ediyor sorgusuz sualsiz. Bu arada ben de aldım 1 tane ayakkabı geldi. 200 TL ye iyi ama çok da beğenmedim. 400-500 etmez bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: enorton

Under Armour da N11 de Doğuş grubu firması, birbirlerini kollamaları normal. En azından 100 TL çek veriyorlar. bir teselli olur. Bir çok firma direkt iptal ediyor sorgusuz sualsiz. Bu arada ben de aldım 1 tane ayakkabı geldi. 200 TL ye iyi ama çok da beğenmedim. 400-500 etmez bence.

Hocam elimde aynı renk aynı numara ürünün, ben aldıktan sonra yüksek fiyattan satışa girdiğine dair ekran görüntüleri mevcut. Bu kadar terbiyesizlik olmaz.

Parasını geçtim artık 200 lira para değil ama sırf şu tutumları yüzünden uğraştıracağım onları. Ya bana aradaki fark kadar under armour çeki verecekler ya da o ayakkabıyı atacaklar.

Bir ayakkabı için 4 kişi arayıp duruyor sürekli, saçmasapan işler. 10 dolara mâl ettikleri şey için girdikleri mod inanılmaz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 44 numara siyah alıp da büyük gelen varsa 43 numarayla değişebiliriz.

• Ulan ilk sipariş verenlerdenim benimki hala kargoya verilmedi Under Armour Ua Charged Pursuit 2 N11 199.90 TL 

• ayca_22 kullanıcısına yanıt
    Sizinki en altta kalmıştır sondan başlıyorlar 😁

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Şimdi mesaj geldi, kargoya verilmiş. İnşallah numara sorun olmaz.

• Lexalaviosa L kullanıcısına yanıt

Yani bu kadar olmaz dediğimiz ne varsa fazlası oluyor. Gerçekten çok sinir bozucu, aldığımız şey de ayakkabı yani. Bu tavırları hakedecek ne var.

09 Haziran 2021, Saat 13:35 itibariyle tüm numaralarıyla tekrar satışta. Bende de ekran görüntüsü var. Dileyene gönderirim.

• 13.53 satışa kapalı yazıyor

• bugün de kargoya verilmedi Under Armour Ua Charged Pursuit 2 N11 199.90 TL 

sonumuz @Lexalaviosa gibi olmazsa iyi Under Armour Ua Charged Pursuit 2 N11 199.90 TL 

• quote:

Orijinalden alıntı: pileki

Yani bu kadar olmaz dediğimiz ne varsa fazlası oluyor. Gerçekten çok sinir bozucu, aldığımız şey de ayakkabı yani. Bu tavırları hakedecek ne var.

09 Haziran 2021, Saat 13:35 itibariyle tüm numaralarıyla tekrar satışta. Bende de ekran görüntüsü var. Dileyene gönderirim.

Mavi renginde satış görüntülediyseniz mesaj rica edebilir miyim? Bendeki dün tarihli

• benimki de daha kargolanmadı. en geç ayın 9 unda kargolanır diye bir ibare var. birkaç saate kargolanmazsa bana da bir pislik yapabilirler :)

Bendeki siyah renkliymiş, yine de göndermemi isterseniz gönderebilirim.

• Ayakkaplar geldi benim 42 giyiyorum normalde 42.5 almıştım hafif sıkıyor ama rahatsız edici değil giydikçe açılır diye düşünüyorum, ayakkabı kalite teşekkürler fırsat için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pulsefire Soraka

Aldığım fiyattan neden satayım?

Aksi, dinlere göre haram, ticaret hukukuna göre karaborsacılık sayılacağı için.

Ticaret, al-sat değildir sadece, bir şeyin ticaret sayılabilmesi için, bir hizmet olması gerekir. Üretici ile tüketici arasında köprü olmak, bir hizmettir, üreticiden alıp tüketiciye ulaştırmak ya da üreticinin satmak istediği zamanda alıp, tüketicinin almak istediği zamana kadar saklamak gibi. Ama malı tüketip, sırada bekleyen müşteriye kar marjıyla satmak, bir hizmet değildir, ne satıcı, ne de müşteriye faydası yok, bu yapılmasa da o alışveriş gerçekleşecekti, üstelik hem satıcı, sadık bir müşteri kazanacaktı, hem müşteri daha az ödeyecekti, safi zarar.

• Ne anlatıyorsun hocam sen, adam bu ürünü almış hizmet ya da ticaret yapmak istemiş ürünün fiyatı artincaya kadar beklemiş ve normal fiyatından daha ucuza satışa çıkartmış.

Sırada beklemek istemiyorsan al 450tl den satışa konulmuş ne konuşuyorsun boşu boşuna, isteyen istediği fiyata satar kimseyi de alakadar etmez.

Satıcı değilim, kendim için yetiştim 1 tane aldım.

Anlık mavi ayakkabıda stoklar şu şekilde sen geldin aklıma hocam hemen ss aldım buyur

Under Armour Ua Charged Pursuit 2 N11 199.90 TL

• Avese kullanıcısına yanıt

Stok oluyorda 450tl vererek alacağını sanmıyorum

• Ürünüm hala kargoya verilmedi, bu arada bir 2.elsatış platformunda ürünü 350tlye gördüm.

• Gün sonunda kargoda olur dediler hala tık yok, bakalım nolacak.

• Merhaba Arkadaşlar,

n11'den satın alınan ayakkabının bedenini Under mağazalarından ücretsiz değiştirebilir miyiz?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.