Şimdi Ara

Uncharted The Lost Legacy (Playstation Exclusive) [Ana Konu] (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.030
Cevap
18
Favori
45.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yilmazz16

Beyler unchartes 4'u oynamadan bunu oynarsam spoiler yemis olur muyum?

Olmazsınız ama Nadine'i ve Sami tanimak için önce 4u oynamaniz daha iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu nesle bir daha Uncharted çıkmaz diye düşünüyorum. Hatta belki çok uzun süre yeni oyunda çıkmayabilir.
    Bir ara ND'nin Uncharted ve Last of Us dışında yepyeni bir IP üzerinde çalıştığı dedikodusu dolanıyordu. (daha Tlou 2 duyrulmadan önce)
    Benim tahminim yeni nesle ilk girişlerini yeni Ip ile yapacaklar.
  • Bir heyecanla aldım oyunu ama 45 GB görünce yıkıldım. Hafta sonu bitmeden oynarım umarım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uncharted 10.YIL teması yayınlanmış. Burdan alabilirsiniz. 21'e kadar bedava...

https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP9000-CUSA07875_00-U10THANNIVERSARY
  • quote:

Orijinalden alıntı: avei21

oyun 89 a düşmüş ama 60 a düşmeden almayacağım , kış indirimlerinde düşer umarım

59.50 tl ye düştü oyun
    Bu oyunun ederi 30-40 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: stepspeeddd

quote:

Orijinalden alıntı: avei21

oyun 89 a düşmüş ama 60 a düşmeden almayacağım , kış indirimlerinde düşer umarım

59.50 tl ye düştü oyun
    Bu oyunun ederi 30-40 tl

60 a düştü ama şimdilik vaktim yok oynamaya , yazın alacağım o seviyelerede düşmüş olur zaten
  • Naughty Dog dan kötü oyun çıkmaz.kalitelidir yine.
    fakat kutulu alınmasını önerirmisiniz
    Last of us,Uncharted 4 gibi oyunları kutulu alırım.bunu da arşive koymayı düşünüyorum
    değmez diyorsanız dijital olarak almayı düşünüyorum 45 e inince.şu an oynayacak oyun var
  • Uncharted'in tüm serisini bitirmiştim.

bu oyunun tanıtımını görünce ilk,iki bayan varmış abudik kubidik bir vurdulu kırdılı oyun yaparlar dedim ve hiç bir videosuna bakmadım.oyun çıkalı çok oldu,arkadaştan oyunu aldım oynamaya başladım.

Meğerse oyun bildiğiniz ps1 deki zorlu tomb raider gibiymiş

kısaca eski konsolcu arkadaşlara önerim,eğer oynamadıysnız şiddetle tavsiye ederim.

bu devirde boyle güzel bulmacalı oyun bulmak zor çünkü
  • suÇ kullanıcısına yanıt
    Oyunun zorluk olarak TR ile uzaktan yakından alakası yoktur. TR gibi bulmacalarını çözmek saatler süren bir oyunla bunu kıyaslamak TR’a hakarettir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Oyunun zorluk olarak TR ile uzaktan yakından alakası yoktur. TR gibi bulmacalarını çözmek saatler süren bir oyunla bunu kıyaslamak TR’a hakarettir.

öyle bulmacalar evet şimdi imkansız ama yeni nesildeki oyunlar arasında benim için number one dır bu oyun

ayrıca zor bulmacalı oyunları oynamayalı baya oldu,belki sana kolay gelmiştir ama ben zorlandım açıkcası.boyle oyunları oynamaya oynamaya paslanmışsız :)

ama ben eski tom raider havasını tadını aldım şu oyunda,rahatlıkla bunu söyleye bilirim.
  • Oyub müthiş olmuş. Bitirdim oyunu ama bir dlc den öte yeni bir oyun gibi olmuş. Özellikle 4 bölüm gerçekten çok başarılı olmuştu.

Ayrıca TOMB Raider ile uncharted kıyaslanmaz. Uncharted akar gider o kıyaslamada. Uncharted dlc leri bile açıkcası rise of tr dan iyiydi.

Rakipsiz bir oyun.

• Takip.
  • uncharted serisinin dublajları çok iyi olmaz mıydı ya, bu oyuna kötü diyorlar doğru mu siz de altyazılı ile mi oynadınız?
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Hem dublajlı hem altyazılı oynadım oyunu dublaj gayet iyi. Hatırladığım bir iki yerde vurgu hatası vardı sadece, bu tür şeyler ana seri dublajlarında da vardı zaten.

Şuradan biraz izle istersen. Oynayan ara sahne konuşmalarında susuyor.
    https://www.youtube.com/watch?v=CbP0_2X9sKY
  • Oyunu oynuyorum. Uncharted oyunlarında en sevmediğim ve anlamsız bulduğum şey her yerin yıkılması mükemmel şehirler yapmışlar kayalar oyunmuş heykeller yapılmış biz o noktaya gelince herşey yıkılıyor kaçıyoruz bir ordunun tüm tanklarıyla aynı anda geçiş yapsa yıkamayacağı yerler ayak basmamızla yıkılıyor bu beni çok rahatsız ediyor bir de açılmayan bir kapıyı iki kadın tuttu kaldırdı açtı biri geçerken diğeri tuttu sonra diğeri geçti kapı hiç yoksa 5 ton vardır bunları yaparken hiç düşünmemişler mi? Sanat eseri gibi bir oyuna yakıştıramadım

• Uncharted: The Lost Legacy - My Road to Greatness 2018

• Oyunun geliştirilme aşamasından bir video

• Çok ama çok beğendim. 5-6 ay önce almıştım pişman oldum neden hemen başlamadım diye..
    Çok çok güzeldi ve hazine, foto vs kasarsanız sağlam 12+ saat gidiyor.
    Nadine Ross'tan nefret ederdim ama bu oyun sayesinde az biraz sevdim gibi
    Kesinlikle tavsiye ederim.
  • İyi dayanmışsınız hocam 5/6 ay önce alıp yeni oynayıp bitirerek ;)
  • Dark Saga kullanıcısına yanıt
    Hocam seriyi baştan sona tekrar hatim ettim (PS4'te)
    Uncharted The Nathan Drake Collection - Uncharted 4 A Thief's End - Uncharted The Lost Legacy
    Aldığım zevk kat kat arttı

Şu Ekim 2017 indirim döneminde ciddi % ler görmüştü EXC oyunlar. O dönem almıştım hepsini. Yanına da pro yu çakmıştım.
    Yavaş yavaş bitiriyorum işte
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.