Şimdi Ara

Uncharted bir seriymiş... Tek bir oyun değil...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Uncharted bir seriymiş... Tek bir oyun değil...

Oyun bir seriymiş arkadaşlar...

Bu arada acayip bir haber var oyunla ilgili.

Oyun Blu ray' in %91' inikullanıyor arkadaşlar.

Ve yükleme zamanları kısalsın diye PS3' e takacağımız Blu Ray diskimizde ki tüm data PS3' ün HDD' ına stream edilecek. Oyun bu şekilde yüklemelerden %90 oranında kurtuluyor.

Yani tarihin ilk HDD a yüklenmeyen ama HDD' den çalışan ounuyla karşıkarşıyayız...

KAYNAK:http://www.ps3fanboy.com/2007/10/31/uncharted-a-franchise-sequel-all-but-confirmed/

• bu oyun patlıyacak, ama iyi patlayacak. super bisiy geliyor, hissediyorum.

seri olacagından suphem yokta dilerim sony aptallık yapip kacirmaz. gerci blu-ray'ın yüzde 90nını kullanan oyun malesef xbox'a cıkmaz ama yine de cıksa iyi olurdu.

dusunun fpslere boguldugumuz anda indina jones tarzı dort dortluk bir macera oyunu geliyor. gercekten buyuk olacak.
  • Olsun bazı oyunlar exclusive olsun bence.Oyunun ilk 10 dakikasını gösteren videoyu çektim ve gerçekten oyun çok güzel geliyor.
  • bende heyecanla bekliyorum bu ayın en bomba oyunu uncharted ve assassins creed.
  • başka bir başlıkta uncharted için verilen cadılar bayramı özel trailer'ını izleyin, oyun gerçekten ilk in-game ss'lerinden bu yana kabuk değiştirdi resmen geliştikçe gelişti, özellikle patlamaları çok eleştiriyorduk oyunla ilgili ama son trailer'ı izleyince gerçekten harika bir oyun geldiğini anlamak güç değil ben çok beğendim videoyu , seri olmasıda güzel hikayesi hakkında birşey bilmiyoruz ama hikayeside güzel çıkarsa tadınmaz yenmez bu oyunun.
  • Göründüğü kadarıyla klasik olmaya aday bir oyun geliyor. İzledim ben trailer'ları ve çok beğendim. Mekanlar falan çok güzel tasarlanmış. İnşallah güzel bir oyun çıkar da keyifli bir şekilde oynarız.
  • görünüş güzel bir adventure oyunua benziyor umarım çıktığında hayal kırılığına uğratmaz
  • blu-ray'in %90'ı nı kullanıyor olması xbox'a çıkamayacağı anlamına gelmez,bildiğim kadarıyla darkness'da 20 küsür gb kaplıyordu ps3'te ama Xbox dvdsine sığdı Önemli olan oyunun halo gibi exclusive olması.
  • şuande çıkıp çıkmayacağı belli değil ama ileriye doğru bekleyip göreceğiz hesapta gears of war 360 özel oyundu yetmedi sony firmayı satın aldı gow2 iptal edildi 360'a
  • tabii ki öyle,ticaret bu. Teknik problemler bir şekilde aşılır sonuçta.
  • quote:

Orjinalden alıntı: vsoyunstüdyosu

şuande çıkıp çıkmayacağı belli değil ama ileriye doğru bekleyip göreceğiz hesapta gears of war 360 özel oyundu yetmedi sony firmayı satın aldı gow2 iptal edildi 360'a

Nasıl yani!? Sony Epic' i satın mıaldı!? Gears of War 2 Xbox360 ipatl mi?

HÖ!?
  • ne zaman çıkıyo bu oyun ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: İhanet Noktası

quote:

şuande çıkıp çıkmayacağı belli değil ama ileriye doğru bekleyip göreceğiz hesapta gears of war 360 özel oyundu yetmedi sony firmayı satın aldı gow2 iptal edildi 360'a

HÖ!?

aynen öyle güzel kardeşim gow 2 yi ps3 sahipleri oyniyabilecek
    ama tamamen değil %51 hissesini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vsoyunstüdyosu -- 1 Kasım 2007; 15:01:32 >
  • E bu halde Xbox360açıkacak hit exclusive sadece Mass Effect kaldı. Oda PC ye çıkınca Xbox360 ın ne özelliği kalacak? Yani iş ufakufak 2 yıldır anlatmak istediğim şeye dönüyor.

Xbox360 bir PC kasasından bozma oyun konsoludur!
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: İhanet Noktası

quote:

HÖ!?

aynen öyle güzel kardeşim gow 2 yi ps3 sahipleri oyniyabilecek
    ama tamamen değil %51 hissesini

Bu sekilde bir haber duymadim .. Zaten bu tur bir gelisme Imkansiz nitelemesininde bir gelisme.. Link varsa alalim
    Ayrica Sony sirketi satin alsa bile ki imkansiz isim hakki HALO gibi MS de oldugu surece Telif ve sozlesme feshetme den dunyanin parasini ceza olarak odemeden o oyunu PS3 e cikaramaz

Karsidaki Resident Evil 4 de ve Code Veronica da madur edilen ve Resident Evil 4 de sadece ozur, Veronikada ise basina bi X le olayi gecistirebileceginiz Nintendo yok MS var adamin iligini kurutur valla :)

• Yine yapacağını yapıp birkaç olay yumurtladın ya oğuz pes.Yok 360ı da sony satın aldı
  • quote:

Orjinalden alıntı: myfranco

Yine yapacağını yapıp birkaç olay yumurtladın ya oğuz pes.Yok 360ı da sony satın aldı

oguz degil ki o::::::::::::::.

boyle sacma haberlere nasıl inanıyorsunuz anlamak cok guc @oyunstudyosu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.