Binbaşı
24 Ocak 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 43 (Bu ay: 1)
Gönderileri
[5D9J-ARN7-2A4J]
[T7AG-L2NM-KPEE]
[BTR9-MJN3-256J]
[94LR-82NQ-DK2H]
[MENG-9CN5-AE6K]
[BMTJ-CFNN-LF5T]
[E8DF-GJNH-M7T5]
[HNLM-6ENL-RQT3]
[P9B2-E2NL-HKJ2]
[LRB3-4MNR-K96R]
[EDN5-34NR-MQ35]
[8R3P-BBN8-CCH9]
[6FAQ-H4ND-64E8]
[6F4Q-4HN2-CP55]
[393J-NBN2-RAEB]
[8DNT-CNN3-TM57]
[NMEQ-J6N8-AD5H]
[KPJB-KRNK-R64R]
[LMHR-55NK-HAJ2]
[NMEQ-J6N8-AD5H]
[BEGA-9HNK-3DFC]
[7LFG-CPN2-42J2]
[3GJE-QTNB-QM83]
[L2RL-89NM-JTM9]
[3KB4-CLNQ-PR7R]
[3NAJ-JMNM-9RB3]
[4HT8-B9NH-NEAA]
[JJR5-KBNT-PBGK]
[R5F7-JNNA-KJ7J]
[HJR3-26NH-2CTP]
[LH28-AENA-58CR]
[LH28-AENA-58CR]
[82MP-HCNM-RJ2M]
[QCBK-EDN7-4BB5]
[J4NG-57N2-9CPP]

Kodlar US PSN ustunde gecerlidir TR PSN veya Avrupa PSN'de bir ise yaramiyor, uzundur foruma yazmiyordum geri geldim ama elim bos ...... yas gelmeyeyim dedim
Klanın ismi TÜRK, klan tagı [TÜRK]'tür.
Ana teması yabancı oyunculara TÜRK'ün gücünü göstermek olan bir klandır.
Bunun dışında tabiiki diğer klanlar arasında maçlar yapılacaktır.
(Aşırı hırstan uzak, sevgi saygı çerçevesinde geçmesi dileğiyle...)

-ÜYE LİSTESİ-
PSN - DH
Yoneticiler :
C-TRanger - C-TRanger
Pixolator - SPYdir
kocagurbuzh - kocagurbuzh
BlackEagle_TR - khan_1903

Uyeler :
GaIatasaray_35 - Turquia
TheMarjinal - TheMarjinaLs
ZafeerTR - zafer_terry
Asp3ndora666 - Armag3d0N
mistikvTR - mıstıkv
efeata - jambon
melkor_ertu23 - melkor23
GoldPunch-TR - GoldPunch
berksezgi - Berk_DH
DaxteroyTR - Daxteroy
kacak24 -
Skylife1905 -
Ecz_________Emre -
TTouchMyFeaRR - TMF
mvlt42 - mvlt42
sofion - Sofion
Enistheuau - _GuyBrush_
DolmaJi - Dolmaci
suat508 - neo_3435
besiktasss - Since1903
Kaan_619 - Kaan9
Trex_Tr - Trex_Tr

-DAVET GÖNDERİLEN KİŞİLER-
(Bu kişiler arasında bilmediğim kişisel bir sorun varsa PM atıp bildiriniz.)

PSN - DH
-

-KATILMAK İSTEYEN KİŞİLER-
(Üyelerden itiraz gelmediği taktirde davet gönderilip/eklenecekler...)

PSN - DH
RachTR19o5 - ordboy123
http://www.killzone.com/kz3/en_US/mykillzone/overview.html?name=RoachTR
LiveForAction - YoğurtluMakarna
http://www.killzone.com/kz3/en_GB/mykillzone/overview.html?name=LiveForAction
HayaoMiyazakiTR - feckless
http://www.killzone.com/kz3/en_GB/mykillzone/overview.html?name=HayaoMiyazakiTR
Weycell61 - Weycell61
http://www.killzone.com/kz3/en_GB/mykillzone/overview.html?name=Weycell61
darkmirror9 - gamer-x
http://www.killzone.com/kz3/en_GB/mykillzone/overview.html?name=darkmirror9
PaypayTR - paypay88
http://www.killzone.com/kz3/en_GB/mykillzone/overview.html?name=PaypayTR
unspoken53 - soulcalibur053
http://www.killzone.com/kz3/en_GB/mykillzone/overview.html?name=unspoken53

Klana uye olmak icin Yoneticilere basvurunuz, Klan daveti icin basvurunuzu yaptiktan sonra Yoneticilerin ve uyelerin karara varmasi icin bize zaman verip, lutfen bekleyiniz.Davet listesi ve klana katılmak isteyen kişiler üyelerin fikri alınıp son karar Yoneticilerin olmak uzere, klana alinacaktır. Klan oyuncu limiti sinirli oldugundan secici olacagiz ve zaman zaman klandan cikarilmasini dusundugumuz kisiler olacaktir. Yeterince katilim gostermemek, Ratio'nuzun cok dusuk olmasi veya Klan kurallarina aykiri bir harekette(hakaret, kufur) bulunmaniz klandan cikarilmaniza sebep olabilir, Klana kabul edilmis veya edilecek uyeler bu kurallari bilerek ve kabul etmis uye olmalari onemlidir.

-KATILIM ŞARTLARI-
1• 'Oyunu kazanmaya oynayan' oyuncu tipinde olmanız... (Yani bir yeri ele geçirmek gerekiyorsa veya bomba kurulması gerekiyorsa haritanın alakasız bir yerinde kill kasmayan, ölmemeye çalışmayan... )
2• K/D oranınızın 1.00'in altında olmaması. 1'in altina dusen uyelerin durumu Yonetim tarafindan gorusulup, uygun gorulurse devam edecektir.
3• Uye olmak isteye arkadaslarimizin minimum rutbesi Captain I(123.750 Exp) olmasi gereklidir.
4• Headset (Çok şart değil ama olursa iyi olur. )
5• Klan icinde kufur ve hakaret gibi tartisma ve husursuzluk yaratan kisiler derhal cikarilicaktir, ayrica cocukca tavirlar sergileyen uyelere gerekli uyari ozel olarak verilecektir.
6• Klana katılmak isteyenlerinwww.killzone.com adresine girip, yukarıdaki MY KILLZONE sekmesinden 'Sign In' olup, profil linklerini konuya mesaj atmaları rica olunur.
7• Kurallar zaman icerisinde, uyelerin fikri ve Yoneticilerin aldigi kararlar ile degisececktir, Tesekkurler.

Yukaridaki liste 28 Subat 2011 tarihi'nde guncellenmistir.

PSN ID'niz -Isminiz - Headset(Var - Yok)

sekline belirtirseniz listeyi guncelleyecegim

PSN ID - Isim - Headset(Var - Yok)

Pixolator-Hakan-Var
khan1903-Gokhan-Var
Gokhanca-Gokhan-Var
Sony55-Ugur-Var
turkopol-Kaya-Var
C-tranger-???-Var
kerim35-Kerim-Var
Kronokrator-Bahadir-Var
CelalTR-Celal-Var
--
--
--
--
--
--
--
--

Gamespot kodlari dagitiyor bir an once kayit olup kodunuzu alin sonra bana dua edin Kodlar US/Euro PSN ve PC olmak uzere 3 sekilde dagitiliyor!!!
Kodlarin limitli oldugunu hatirlatayim bu mesaji okuduysaniz derhal harekete gecin!!!

www.gamespot.com

Evet betaya secilen talihlilerden biriyim, inceleme yakinda

Evet oyunun betasini bugun oynadim arkadaslar, grafikler dead space 1'den farkli degil bunu ilk soyluyorum cunku bazi arkadasla oncelikle buna onem veriyor olabilir, ama dead space'in ozu bize yasattigi hop oturup hop kaldiran korkutucu mekanlari ve olaylari. Maalasef multiplayer beta bu oyuna pek birsey katmiyacak gibi geldi bana. Betada tek bir oyun turu var maden gibi biyerdeyiz eger insan olursaniz gidip bomba kurmani gerekiyor verilen sure icerisinde tabi bu sirada karsi takimdaki mutantlar size saldiriyor. Insanlarin silahlari cutter ve makinali tufek olarak belirlenmis beta icin, yaratik olursaniz 3 cesit yaratiktan birini secmek durumundasiniz ilki kisa dovus mesafesinde cocuk mutant, melun bebek mutant hani sirtinidan 3 tane kol cikan sivri oklar atabiliyorsunu bununla ve duvarlara tirmanabiliyorsunuz. en sonda klasik mutant sirtindan 2 tane kocaman orumcek on bacagi gibi keskin kollar cikan mutant bu sonuncu mutant sarj edilebilir atak yapabiliyor ama diger seceneklere gore yavas. Acik soylemek gerekirse bu oyun single oynanir bende multinin biraktigi tat Bioshock2'nin multisi gibi oldu, bazi oyunlar single oynanmali, Dead Space'in single'daki en guzel tarafi cogu zaman yalniz olmaniz ve karanlik yerlere dalmaniz, multide takim oldugunuz icin bikere bu olay yok, olseniz 7-8 saniye sonra diriliyorsunuz heryerden yaratik geliyor. Yani single'daki korku ogelerini multiplayerda bu isin dogasi geregi kaybediyor, harita ebati oyle devasa degil gerci betada tek harita secenegi var digerlerini bilmiyorum, fakat ozetle sunu soyleyebilirimki bu oyunu alanlar single'i icin alacaktir belki multi'yide oynadim demek icin oynayacaktir ama bagimlilik yaraticak tarzda bir deneyim sunamayacagini rahatlikla soyleyebilirim.
Kiminin yuru be kim tutar seni dedigi kimininse icten ice nefret ettigi ancak Iphone'dan sonra PS camiasinda iyi kotu kendine san edinmis olan George Hotz nam-i diger GeoHot Pariste duzenlenen Nuit Du Hack konferansina katilmis, burada 2 tane videosunu yayinlicam, bastan soyliyeyim kokten falan hacklenen bisey yok, PS3'un guvenlik yapisindan bahsetmis George, bu sebeple bluray fiyatlari ve romlar kac para 50-60 gb indirmeye degermi gibi tartismalara hic girmeyin cunku ortada herzamanki gibi birsey yok, o yuzde sakin olun.

Seven sevmeyen herkese gitsin soz sende GeoHot

Kaynak

Playstation Plus 22 Haziranda yapilicak Firmware Update'i ile store'dan alinabilir hale gelicek, boylece dileyen uyeler senelik 50$ verip ekstra iceriklere oncelikli ulasabilicekler, tabiki bu yeni Firmware Update'i sadece PSN+ icin degil. Playstation Portekiz sitesinden alinti :

quote:

"Cross-game Voice Chat: invite your friends to chat online no matter what game you're all playing, even if they aren't members of PlayStation Plus."
"Cross-game Sesli Sohbet: Hangi oyunlari oynarsaniz oynayin arkadaslarinizi, Playstation Plus uyesi olmasalar bile sesli sohbete davet edebilirsiniz"

Update: Sony'de calisan Yetkili bir kisiden alinan bilgiye gore yeni firmware update'i 3.40 maalasef CrossGame Chat'i getirmiyor

Sony'nin bu mevzuyu neden geciktirdigi ve cikarmadigi belli degil, yani zor bir teknoloji degil. Kullanicilarin en cok istedigi ozelliklerden biri ancak bu konuda Sony'den bir gelisme goremiyoruz.
2 gundur forumda Prince of Persia :The Forgotten Sands Inceleme konusunda Bolum Sonu Canavari sitesinden misafir botuyla baglanan bir uye durmaksizin kisisel hakaret ve yazili saldirirlar sahsima yonelik yazilar yaziyor, sikayet edemiyorsun, seviye diye birsey yok, usturupsuz bir tarz, gorusumu yaziyorum genel olarak fakat bu uye nedense surekli sahsima yonelik yazmadigim seyleri yazmisim gibi degisitiriyor, laf carpitip terbiyesizlikten baska birsey yapmiyor.

E sikayet edemiyorsun bu misafir botunun islevi ne? Kim oldugu belli degil bu uyenin, bugun hakaret eden yarin kufurude basar. Her seferinde foruma boyle baslik acmayi ne ben ne baska uye ister ancak yapabilicegim baska birsey yok, gidip bu uyeyle ayni seviyeye dusecek biride degilim.

Konunun linki : http://forum.donanimhaber.com/m_39991317/mpage_1/key_/tm.htm

Misafir Botuyla baglanan uyenin mesajlari;

quote:

@Spydir

Heralde sadece senin düşündüklerini söyleyen incelemeler %100 doğru senin düşünmediklerini söyleyen incelemeler %100 kafadan sallama.İnsanoğlu ne kadar bencilleşmiş ya.Sen beğenmedin diye kimse beğenmeyecek mi sen beğenmedin diye hiçbir editör iyi not veremeyecek mi ? Sen kral mısın sen padişah mısın nesin sen acaba ? Senin için beğenen editörler oyunu oynamadı senin için beğenmeyenler baştan sona bitirdi heralde.Eurogamer'dan sonra oyuna tek 6 veren yerde senin kaynak gösterdiğin yer heralde.Levent beyinde söylediği üzere oyun ortalama %76 puan almıştır.Arada tek tük kötü notlar veren sitelerde olmuştur tabi nasıl Level Assassin's Creed 2'ye 6 verdi.Burdaki gösterdiğin yer de öyle bir istisnadır eminim.Değerli kralımız spydir siz oyunu beğenmediyseniz beğenenlerin kellelerini uçuralım mı?

quote:

@ Spydir

Adam birde 6 puan vererek cömertlik etmiş öyle mi ? Biz oyunu oynamayanlara cömert demiyoruz sahtekar diyoruz.Zaten senin düşündüklerini düşünenler oyunu oynamayanlardır bir tek.Git oyunu adam akıllı oyna ondan sonra eleştiri yap burada oyunu oynamak isteyenlerinde hevesini bilip bilmeden kırma.Oynamayanlar için söylüyorum.Oyun gayet güzel.İncelemede de yazdığı gibi eski seriye kesinlikle yakışıyor.PoP Fanıysanız oyunu sakın kaçırmayın derim.

quote:

@Spydir ilk olarak sen zıplama desenleri aynı bu bakımdan eksi dedin bende eksi olarak sayılamaz dedim.Ana felsefesi dedim.Yani "sen atlama zıplama olmasın demişsin" diye bi cümle kurmadım.Ben prince'in tüm oyunlarını oynadım.Revelations dediğin Two Thrones'in PSP'ye çıkan versiyonu değil mi ? Evet oynadım.Ne çeşitinden bahsediyosun Prince'in tüm oyunlarında aynı olay git yeniden aç PSP'nide oyna bak bakalım ne farkı varmış atlama zıplamada.Tamam dövüşleri ben övmüyorumki sen bana dövüşü örnek gösteriyosun.Evet oyun dövüşlerde eksik kalmış diğer prince'lere göre.Ama senaryoya fos diyemezsin.Yok 7 yaşındaki bebeye anlatıyomuş gibiymişde bilmemneymişte geç onları abimizin ülkesini ve abimizi kurtarmaya çalışıyoruz.Revelations dediğinde de vizier'ı öldürmeye çalışıyoduk.Sen bana Revelations'ın senaryosunu övüp buna fos diyosan sırf oyuna bok atmak için yapıyosun derim.Ha birde baştan oku sayfayı da gör kaç kişi aşağılıyor.Sen ile birlikte 6 kişi oyunu aşağılıyor.Birde bak bakalım oyunu kaç kişi aşağılıyor.Sen ile birlikte 6-7 kişi oyunu aşağılıyor.Birde bak bakalım oyunu kaç kişi övüyor ? Birde millete saygısız diyosun."Etrafta oyunu almayın 2. ele düşsün" "oyunun her şeyi vasat ona göre" diye bağır bağır bağıran sen misin onlar mı ? Oyunu 6-7 kişi beğenmediyse 12-13 kişi beğendiyse oyun beklentileri karşılıyordur.Dediğim gibi şu yorumları baştan okuda beğenmeyenler kaç kişi beğenenler kaç kişi bak bakalım.Dakka başı oyunu beğenenlere müdahele etmesen ne güzel olur değil mi ?

Goruldugu uzere ne terbiye var ne bir uslup var, yuzune gelip soyleyemez bunlari, ama internet vasitasi ile klavye delikanliligi yapan sahislardan bu arkadasta. Yazilarin icinde okadar sey varki bunu ben hangi mesajimda yazmisim dedim? Laf carpitmayi kendine ilke edinmis.

Benim ricam Adminlerden bu sahisa uygun gorulen cezanin verilmesi ve misafir botuyla mesaj sisteminin sikayet sismenine entegre edilmesi en azindan edilene kadar bu sistemin kapatilmasi, cunku uyenin bir nicki yok kim oldugu belli degil. Dedigim gibi bugun bu tarz bir seviyesizlik, bugun bana yarin baskasina biri gelir yada ayni kisi kufur eder, her seferinde foruma bu sekilde konu acip kirletmeyide kimse istemez. Gereginin yapilmasini rica ediyorum, Tesekkurler.

Klan logosu gecicidir.

Klan Listesi

Aktif Uyeler :

• PSN : Pixolator =====>HAKAN ( LİDER )
  • PSN : derikom ======> BERK
  • PSN : YalnizkurtAlkar==> ?
  • PSN :
  • PSN :
  • PSN :
  • PSN :
  • PSN :
  • PSN :

YarI Pasif Uyeler :

• PSN :

Davetiye Gonderdiklerim ve kabul bekleyenler :

• drejfc
  • wintohakan
  • Gny09
  • kratos1905
  • firadiko
  • BlackEagle_TR
  • dogancan94
  • Phantaso7
  • zua_tr
  • DoomHammer-TR
  • theadramelech
  • commandoscstr
  • oki41
  • kaan_1988
  • rudee83
  • lebent
  • Yunisher
  • Killer-Man81
  • ahaotexx

Klana giris sartlari:

• Her aksam(ozel durumlar haricinde) 22.00 - 01.00(bu saat sizin vaktinize gore dahada gec olabilir) online olabilicek ve BiZiMLE Killzone oynuyacak kisiler, eger bu vakitler size uymuyorsa baska klanlara basvurmanizi oneririz.

• Headset
  • Tercihen Minimum 1 K/D Ratio (Oldurme / Olme Orani)
  • Takim calismasina yatkin ve cocukca tavirlar sergilemeyecek kisiler

Not : Liste Günceldir , klana katilmak isteyen kisiler psn veya pm yoluyla bana Pixolator ulassinlar Tesekkurler.

Clan Daveti Almak İçin Pixolator PSN'e Ekleyin ve Davet İsteyin.

Daha Sonra Oyundaki Warzone Bölümüne Girin Karşınıza Şöyle Bir Ekran Gelecek ;

Daha Sonra Communicaton'a,Ardından Messages'e Tıklıyoruz...

Clan Davetini Kabul Edip Clan'a Giriş Yapıyoruz...
  • Arkadaslar videoyu kendim hazirladim son dakikalara dogru parmagim objektifin kenarindan blok ediyor goruntuyu, umarim begenerek izlersiniz, amatorce hazirladim sizlere sunuyorum iyi seyirler

PS3 FF XIII LIGHTNING EDITION BOHCADAN CIKIS VIDEO

Hakkında
    Forum İmzası:
    Hakkımda:

Home Beta 0.7.7 Turkce Videolu Tanitimi icin Resime TIKLA
    Temel Bilgiler ve İstatistikler
    Aktiflik: Şu anda DH'de değil
    Son Giriş: 3 yıl önce
    Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
    Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.979
    İkinci El Bölümü Mesajları: 4
    Konularının görüntülenme sayısı: 118.885 (Bu ay: 202)
    Toplam aldığı artı oy sayısı: 3 (Bu hafta: 0)
    En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
    Mesajları
    İkinci El Referansları
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.