Şimdi Ara

UNCHARTED 4: A THIEF'S END | Only On PlayStation 4/Pro (Türkçe) (505. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.235
Cevap
72
Favori
287.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 503504505506507
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Cogu kisi "hikaye gecislerinde en ufak hata yapilmamis" diyor. Fakat;

Uncharted 4'te drake kardeslerin cocuklugunda "annelerinin gunlugunu" bulurken, annelerini taniyan yasli bir kadin tarafindan (yanlislikla) polise ihbar ediliyor. Tutuklandiklarinda nate abisi sam ile beraber 25'li yaslara kadar hapishanelerde surunuyor..

Uncharted 3'te ise nate'in sully ile kolombiya'da karsilastiginda nate o zaman 16-17 yaslarinda ergendi.

10-11 civari yaslardan beri hapishanede olan birinin ergenlik doneminde kolombiya'daki bir muzede ne isi var?

Kafamda deli sorular

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wake Up Lieutenant -- 24 Nisan 2019; 2:19:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• KOEMAN32 K kullanıcısına yanıt
    4'e kadar macerayi yasadik zaten. Torunlara anlatarak ayni macerayi niye oynayalim ki

"Baska yerler" falan demeyin
    . 4'teki "evde siradan bir yasam" bolumunde nate odasinda 1-2-3 serilerinde topladigi koleksiyonlara, sully ve karisi elena ile cektirdigi resimlere bakiyor. Onun disinda topladigi koleksiyonlar ve cektirdigi resim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wake Up Lieutenant -- 24 Nisan 2019; 2:19:45 >
  • hani dedim remaster olarak felan gelecekse böyle gelsin :D

• onlar orda tutuklanmiyoki. kaciyolar. sonra hapise o arkadaki mekana ulasmak icin bile bile giriyolar

ama benimde anlamadigim bisey var. nathani cocukken sully ile gördük. o sira sam nerdeydi acaba? neden ayrildilar felan. bide 3. oyunda
    düsman biri vardi. nathanin herseyini arastirmis. nathanin soyadinin drake olmadigini felan biliyodu ama sam den hic bahsetmedi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KOEMAN32 -- 23 Nisan 2019; 19:30:16 >

Polislerden kactiklarini biliyorum. Sonra bogazin yakinlarinda deniz kenarinda solugu aliyorlar. Sonra yeni bir sey icin sahilden ayriliyorlar vs.

Gta degil ki bu; polisten kactiktan sonra yeni bir suc islenene kadar polisler seni tanimasin. Bir mantigi, izahi olmali...

Uncharted 3'te nate uyusturucu oku yedikten sonra hafizasi uyusuyor. Halisunasyon goruyor. Halisunasyon gordugu esnada bildigi butun seyleri uyusturucu okun etkisiyle marlowe(yasli kadin) ve talbot'a(oyun basinda nate ve sully'e canta dolusu sahte para veren uckagitci) anlatiyor. Dikkat ettiyseniz charlie cutter'a da uyusturucu oku atilmisti ve talbot'tan nate'yi oldurme talimati verilmisti. Orada sully ve chloe zar zor nate'yi bogarak oldurmeye calisan cutter'i kendine getirmisti.

Nate'ya uyusturucu oku atan Talbot zaten Nate'den ogreneceklerini ogrendi. Abisini ne yapsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wake Up Lieutenant -- 24 Nisan 2019; 2:21:57 >

• anladim hocam sagol :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wake Up Lieutenant

Benim anlamadigim sey su:

Cogu kisi "hikaye gecislerinde en ufak hata yapilmamis" diyor. Fakat;

Uncharted 4'te drake kardeslerin cocuklugunda "annelerinin gunlugunu" bulurken, annelerini taniyan yasli bir kadin tarafindan (yanlislikla) polise ihbar ediliyor. Tutuklandiklarinda nate abisi sam ile beraber 25'li yaslara kadar hapishanelerde surunuyor..

Uncharted 3'te ise nate'in sully ile kolombiya'da karsilastiginda nate o zaman 16-17 yaslarinda ergendi.

10-11 civari yaslardan beri hapishanede olan birinin ergenlik doneminde kolombiya'daki bir muzede ne isi var?

Kafamda deli sorular
    Hocam nate ve sam, o eve girdikleri için hapse girmediler. Aksine ileriki yaşlarda hazineye ipucu bulabilmek için bilinçli olarak kendilerini hapse soktular. Rafe, Nate ve Sam gardiyana rüşvet verdi. Hani suçtan falan olmadı bu iş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• inciteen kullanıcısına yanıt
    Jeton dusmustur.

Tesekkurler...

Torunu değil kızı. Yanlış anlaşılmasın

• Merhaba arkadaşlar oyunu ezici zorlukta tekrar oynuyorum; izlemek isteyenler olursa beklerim..
    https://www.youtube.com/watch?v=qwSBbIrn_Ms&t=1663s
  • Ultratopkek U kullanıcısına yanıt
    Biliyom. Kizin cocugu olur iste. Hani filmlerde dedelee anlatiyoya hep :D. Remaster seklinde gelecekse böyle bisey yapip getirebilirler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala deli gibi online oynuyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sizi bilmem ama ben Kayıp Miras'ta Chloe'ye ısındım. Nathan sonrası 1 uncharted oyununda ana karakter olarak görmek isterim kendisini. Kayıp Miras DLC den bozma olduğu için tam anlayamadık ama ısınmıştım.
  • Football Always kullanıcısına yanıt
    Oyuncu durumu nasıl hocam onlineda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nathan - Drake

Oyuncu durumu nasıl hocam onlineda?
    Dolu gayet şu an

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • NaBuSe kullanıcısına yanıt
    Siz daha 2-3'u oynamadiniz o zaman

• 3 ve 4'ü oynadım zamanında. Şu hepsi türkçe dublajlı olan ilk 3 oyunun olduğu da var elimde. Fırsat olunca 1 ve 2. oyunu oynayacağım. Muhtemelen sıfırdan seri yaparım.
    Gene sene 3 adet exc oyun verdikleri ps4'te uc4'u oynadan once uncharted collectionu satin oynadim. Ardindan da 4'u oynadim.Siz 3-4'u oynadiginizda Bir filmi ortadan izlemeye baslamissiniz... haliyle anlamadiniz tabi.

birbirinin devamidir 1-2-3-4...

Mesela 2(among thieves)de de chloe var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wake Up Lieutenant -- 27 Nisan 2019; 15:31:11 >
  • Evet birbirinin devamı olduğunun farkındayım 2. oyunda chloe'nin de olduğunu biliyorum lakin anlatmak istediğiniz nedir anlamadım.

Nathan'ın hikayesi bitti. İleride sıfırdan bir karakterle mi uncharted görmek isterim yoksa kayıp miras da biraz oynadığım Chloe ile normal uzunlukta uncharted mi görmek isterim diye düşündüğüm de Chloe ile bir uncharted görmek isterim. Nathan yerine kim gelebilir onun fikrini belirtiyorum yani.
    sam ya da chloe. Nadine de olabilir.

Ya da tadinda birakmak icin uncharted cikartmayabilirler. Yabancilarin bizim gibi eskiyi yasatma fetisi yok.

Cikartacaklarsa da final uncharted cikartirlar 2-3 sene icinde...

O da yeni jenerasyon konsolda olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wake Up Lieutenant -- 27 Nisan 2019; 15:44:59 >
  • 
Sayfa: önceki 503504505506507
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.