Şimdi Ara

UNCHARTED 4: A THIEF'S END | Only On PlayStation 4/Pro (Türkçe) (502. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.236
Cevap
72
Favori
287.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 500501502503504
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok teşekkür ederim. Bu haftasonu başlıyorum öyleyse. Tekrar teşekkürler.
  • yıl oldu 2018 ama ben hala büyük bir zevkle 2 ve 3. serileri oynuyorum. Oyun kendinden hiç bıktırmıyor. Bu seriyi de bitirdim ama bundan sonra çıkan son oyunu "kayıp miras" alıp oynamadım. Oynama süresi uzun mu?
  • basis35 kullanıcısına yanıt
    10 saat sürer en fazla.daha kısa sürede bitiren oluyor doğal olarak direk çatışmaya girersen
    uncharted 3 kadar sürer kısaca
    şu an 75 tl.daha önce 54-59 arasındaydı.isterseniz alın.isterseniz bekleyin 2 ay.daha ucuza gelebilir ps türkiye kafasına göre zam yapmazsa.gt sport gibi kalıcı indirim bekliyorum ben uncharted kayıp mirastan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nemanja Bjelica -- 9 Ekim 2018; 13:24:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: takami59

@Nemanja Bjelica , @seker1adam Öncelikle cevaplarınız için teşekkür ederim. Oyunun normal hikaye sırası 1-2-3-4 diye gitmiyor mu? Farklı bir sıralaması varsa ona göre başlamak isterim hikaye açısından.
    Ben ps4 aldığımda yanında vardı taktım ve çok hoşuma gitti büyüleyici grafikler manzaralar karekter hareketleri oynanış falan

Sonra kayıp miras diye bir ek oyunu vardıonu bitirdim ondan sonra 3 ü bitirdim ps3 oyunu normalde ama ps4 e remastered çıkmış.

Sonra 1 i bitirdim şimdi 2 oynuyorum ben sıralamaya sadık kalamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada kayıp miras grafikleri dahada iyi bence otur manzaraya karşı piknik yap

• Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt
    Anladım. Cevap için tşk ederim
  • Bunu dün Reddit'te gördüm, paylaşayım dedim. Yerel bir Barınağın Bağışçısı Naughty Dog.

UNCHARTED 4: A THIEF'S END | Only On PlayStation 4/Pro (Türkçe)
  • Arkadaslar oyunu yeni oynama fırsatı buldum .İlk bolumlerdeyim .DS 4 teki hoparlörden ses efekti geliyor mu bu? Şu ana kadar gelmedi ?

Diğer bir sorum 4K tv var HDR destekli .PS 4 slim i 4k tv ye baglardam 1080 p tv den daha iyi görüntü alırmıyım ?

• Sec hak satmayı düşünen var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhanext

Arkadaslar oyunu yeni oynama fırsatı buldum .İlk bolumlerdeyim .DS 4 teki hoparlörden ses efekti geliyor mu bu? Şu ana kadar gelmedi ?

Diğer bir sorum 4K tv var HDR destekli .PS 4 slim i 4k tv ye baglardam 1080 p tv den daha iyi görüntü alırmıyım ?
    1)ses efekti yoktu bu oyunda galiba

2) almazsın
  • Oyun hortlamış, çıktığı zaman 3-4 günde aralıksız oynayıp bitirmiştim online’da baya keyifliydi.

Serverler ne alemde online aktifmi, yani online oyuncu azlığı varmı oyun bulması geç oluyormu ne durumda oynayanlar bilgi verebilirmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: mg3

Pc ve xbot fanlari bu grafikleri goremeyecegi icin catlamalri normaldir arkadaslar adamlar pixar animasyunu gibi grafik yapmislar bu resimler onlara yeter.
    Xbox One X'te RDR2 aç ve ağlamaya devam et

• Oyunun daha
    Sam ile hazineyi araştırdığımız
    kısmındayım verilen parayı kuruşu kuruşuna hak ediyor

Bu arada beyler oyunun sonuna ne kadar kaldı harbiden merak ediyorum. Crash Bandicoot oynadığımız kısmına gülen tek ben miyim? adamlar ekranın 4:3 olmasına kadar yapmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anti Fanboy -- 3 Kasım 2018; 15:45:7 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lion_Army

Oyun hortlamış, çıktığı zaman 3-4 günde aralıksız oynayıp bitirmiştim online’da baya keyifliydi.

Serverler ne alemde online aktifmi, yani online oyuncu azlığı varmı oyun bulması geç oluyormu ne durumda oynayanlar bilgi verebilirmi?
    Takımlı ölüm maçı hariç diğer modlarda pek oyuncu yok. Oyuna içerik desteği erken kesildi (bence). Oyunu aktif tutsalar, oyuncu sayısında büyük düşüş yaşanmazdı. Ama nd oyunları genellikle böyle oluyor. Tlou'da en son içerik güncellemesini 2014 Aralık ayında almıştı. Aşağı yukarı her oyuna 1 yıl destek veriyorlar...

• Az önce oyun bitti, böyle bir oyun yok oynayın oynattırın. En efsane diyemem ama efsaneler arasına soktum oyunu kendimce.

Lost Legacy'den sonra RDR serisine kaldığım yerden devam edeceğim.

• Lion_Army kullanıcısına yanıt
    Online bugün bir bakayım dedim azınlıkta oyuncu var.Yarım saatin sonunda 2 oyuncu ile eşleştim
  • Anti Fanboy A kullanıcısına yanıt
    Bende an itibari ile bitirdim tam bir efsane
  • desperado41 kullanıcısına yanıt
    Valla Uncharted 1-2-3-4 çok zevkliydi de Lost Legacy'i başlarında bıraktım fazla zevkli gelmedi nedense, sizin için de öyle mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Slayer M4chine

Xbox One X'te RDR2 aç ve ağlamaya devam et

Alıntıları Göster
    Bundan daha iyi değil kafayı mı yediniz ? Rdr 2 grafikleri ne gow ne uncharted a yaklaşabiliyor bunu kendi gözümle görmüş biri olarak söylüyorum, atmosfer oynanışa birşey demiyorumda grafikte gerisinde şimdi sen ağla

• RaiTrQ kullanıcısına yanıt
    XOX'ta native 4K gördün mü oyunu ona göre cevap yazacağım.

• 
Sayfa: önceki 500501502503504
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.