Şimdi Ara

UNCHARTED 4: A THIEF'S END | Only On PlayStation 4/Pro (Türkçe) (501. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.236
Cevap
72
Favori
287.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 499500501502503
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forum ilgisizlerle dolu bende bazi sorularima cevap alamiyorum.Coguda bebe zaten burdakilerin normaldir.

Soruna gelince Buyuk ihtimal turkce degildir.Ama sunuda soylim.Oyunlarda CUSA kodu vardir.Kutulu oyun epeydir almam.Kutuda veya diskteki CUSA ile baslayan kodu ogrenirsen sana en azindan icinde Turkce dil varmi yokmu ceval verebilirm.

Bu arada alacagin ksiyede sorabilirsin.Hic denememismi.Olmadi biyerde denersin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ltrg -- 15 Temmuz 2018; 3:46:17 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kapak arkasından dünya resminin üzerinde 2 yaziyorsa türkçe olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßLacKLioN -- 15 Temmuz 2018; 15:8:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SS-Obergruppenführer

Beyler acil yardıma ihtiyacım var. Letgo’dan birisinden Uncharted alıcam ama oyun kapağında Lehçe yazıyor, Polonya’dan gelmiş. Türkçe seçeneği var mıdır? Ona göre alıcam. Acil cevaplarınız bekleniyor.
    Dostum merak etme Polonya'dan alınmış ise içerisinde Türkçe mevcut.
  • Fan made trailer olmasına rağmen mükkemmel yapmışlar,

• Bir arkadaşım oyunun special sürümünü aldı. Ülkeye ilk gelen versiyonları Türkçe Dil seçeneği ile geliyormuş ama sonra gelenler ingilizceymiş. Oyunun kutusu geldi 2.Bölge ama Türkçe olarak hiçbir ibare mevcut değil. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı? Özellikle yakın zamanda oyunun bu sürümünü alan biri varsa bilgi verirse çok iyi olur.
    Ona göre jelatinini açmayıp iade yapma durumu var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnakinHendrix -- 24 Temmuz 2018; 16:49:2 >
  • Çatışmanın az olması iyi bişey baymıyor, normal ve zorda bitirdim en zorda başlarım bir ara. Pargalı süper seslendirmiş

• ReflexAction kullanıcısına yanıt
    Acayip olmuş.
  • Oyunun multi desteğini erken bıraktılar. Yeni modlar falan gelmesini bekliyordum ama ayda bir yeni kıyafet, renk, silah yada vb. getirip güncel tutabilirlerdi.

Gerçi Naughty Dog oyunlarında mp'yi ilk bir yıl çok sıkı destekliyor, sonrasın da hiç bakmıyor. Adamların felsefesi bu.
  • PS4 Pro ile 4k Hdr TVde grafikler HDR modunda muazzam ötesi. Durup durup etrafa bakıyorum. GOW grafikleri çok iyiydi ama bu oyunda grafikler 1 tık daha iyi. Özellikle Madagaskar ve Adalar bölümlerinde görselliğe doyamadım. Biraderde Full HD Tv ve PS4 Slim var. Aynı oyunu onda oynarken grafikler bu kadar süper gözükmüyor. Bu oyun için PS4 Pro ve 4K HDR TV şart.
  • Oyunu kutulu alıp bitirmiştim çıktığı zaman, daha sonra digital alıp multiye girer bir iki maç atarım diyordum. Bu mesajı görünce şaşırdım,desteği bıraktı derken multi moduna güncelleme ve yenilik getirmiyorlar anlamında mı bıraktıkar dedin,yoksa Server’larmı kapandı!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lion_Army -- 17 Ağustos 2018; 3:56:52 >
  • Lion_Army kullanıcısına yanıt
    Serverlar hâlâ açık şu an.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lion_Army

Oyunu kutulu alıp bitirmiştim çıktığı zaman, daha sonra digital alıp multiye girer bir iki maç atarım diyordum. Bu mesajı görünce şaşırdım,desteği bıraktı derken multi moduna güncelleme ve yenilik getirmiyorlar anlamında mı bıraktıkar dedin,yoksa Server’larmı kapandı!!!
    Yok hocam serverlar açık. Muhtemelen 3-4 yıl daha açık kalacak. Benim demek istediğim içerik konusunda yenilik yok :)
  • şimdi bitirdim. 2 günde bitirdim ama sadece bu oyunu oynadım.

çok uzundu, bulmacalar fazla kolaydı. 2 eksisi var başka da yok işte.

geri kalan her şey MÜ - KEM-MEL.

• arkadaşlar bu oyunun multisi oynanır mı sizce
  • Arkadaşlar merhaba. Benim Uncharted serisi ile ilgili bir sorum olacaktı. Yeni bir konu açmak istemedim. PS4 alalı daha 1 hafta oldu. Uncharted serisine başlamak istiyorum. Oyunla ilgili hiç bir bilgim yok. Ben zombili,yaratıklı oyunları pek sevmiyorum. Korktuğumdan değil hoşuma gitmiyor Uncharted serisinde (1-2-3-4 hepsi dahil) bu tarz yaratık vb. öğeler mevcut mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: takami59

Arkadaşlar merhaba. Benim Uncharted serisi ile ilgili bir sorum olacaktı. Yeni bir konu açmak istemedim. PS4 alalı daha 1 hafta oldu. Uncharted serisine başlamak istiyorum. Oyunla ilgili hiç bir bilgim yok. Ben zombili,yaratıklı oyunları pek sevmiyorum. Korktuğumdan değil hoşuma gitmiyor Uncharted serisinde (1-2-3-4 hepsi dahil) bu tarz yaratık vb. öğeler mevcut mu?
    Uncharted 1-2-3 de var.ama çok az bir bölümde.oyunun yüzde 10 luk kısmı bile etmeyebilir.zorluda değil.hikaye gereği o oranın laneti gibi düşün
    Uncharted 4 de yok
    bence uncharted serisini sırayla oynamalısınız.2 ve 3 ü çok beğenirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: takami59

Arkadaşlar merhaba. Benim Uncharted serisi ile ilgili bir sorum olacaktı. Yeni bir konu açmak istemedim. PS4 alalı daha 1 hafta oldu. Uncharted serisine başlamak istiyorum. Oyunla ilgili hiç bir bilgim yok. Ben zombili,yaratıklı oyunları pek sevmiyorum. Korktuğumdan değil hoşuma gitmiyor Uncharted serisinde (1-2-3-4 hepsi dahil) bu tarz yaratık vb. öğeler mevcut mu?
    O tarz bir oyun değil bende hiç sevmem bahsettiğin tarz oyunları

Uncharted 4 ile başladım indiana jones tarzı bir macera hazine ve sırların peşindesin oyunda aksiyonu bol ve çok kaliteli bir yapım bitirdim çok hoşuma gitti sonra kayıp miras ve 1-3 ü bitirdim şimdi 2 numaralı oyunu oynuyorum hepsi ayrı güzel ve kaliteli oyunlar

İyi kurgulanmış gerçekten

• @Nemanja Bjelica , @seker1adam Öncelikle cevaplarınız için teşekkür ederim. Oyunun normal hikaye sırası 1-2-3-4 diye gitmiyor mu? Farklı bir sıralaması varsa ona göre başlamak isterim hikaye açısından.
  • takami59 kullanıcısına yanıt
    evet 1-2-3-4 diye gidiyor.her oyun sonunda o konu bitiyor.yeni birşey için uğraşıyorlar diyelim
    fakat uncharted 3 de 2 ye.uncharted 4 de 1 e göndermeler,muhabbetler var.örnek verdim
    sırayla oynayınca çok iyi oluyor.bir oyundan 4 tane çıkartıp sonunda hepsini kaliteli ve düzgün bir bağla bağlayabilmek her firmanın yapacağı birşey değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nemanja Bjelica -- 9 Ekim 2018; 13:7:30 >
  • 
Sayfa: önceki 499500501502503
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.