Şimdi Ara

UNCHARTED 4: A THIEF'S END | Only On PlayStation 4/Pro (Türkçe) (158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.236
Cevap
72
Favori
287.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Grafiklere takılmaya gerek yok bence. Uncharted oyunlarında beta grafikleri her zaman düşüktür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu forumda ki insanlar cidden sinir hastası yapar.
    Bir oyunun multiplayer betası için sonynin mali durumlarına laf atan mı dersin,
    2 tane koyunu güdemeyecek adamların yönetimine laf atanlar mı dersin.
    Abi adı üstünde multiplayer beta,eğer single çıktığında konsolun sınırlarını zorlayacak kadar grafik detay olmazsa o zaman konuş yerin dibine sok.
    Madem bu kadar grafik hastasıydınız konsolda ne işiniz var arkadaş?

• Uncharted collection sahiplerinin katıldığı daha önceki betada deneme şansım olmuştu.Bu yüzden tekrar betayı indirmedim.
    Multiplayer ' ı ben beğenmiştim.Bence çok önyargılı olmayın oyuna.Eğlenceli ve akıcı bir multi bizi bekliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyunun multisinden bişey beklemeyin çıktıktan 1 ay sonra serverları oyuncu bulmakta baya zorlanır. Boşuna multi için emek sarfediyorlar.

Xbox da Gears of War örneği gibi single tabanlı oyun bunlar multileri tutmaz tutmuyorda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-İ-E_SN

Bu oyunun multisinden bişey beklemeyin çıktıktan 1 ay sonra serverları oyuncu bulmakta baya zorlanır. Boşuna multi için emek sarfediyorlar.

Xbox da Gears of War örneği gibi single tabanlı oyun bunlar multileri tutmaz tutmuyorda.

Gears of War; Halo gibi Multi'si çok iyi olan bir seridir, lütfen karıştırmayalım
  • quote:

Bu oyunun multisinden bişey beklemeyin çıktıktan 1 ay sonra serverları oyuncu bulmakta baya zorlanır. Boşuna multi için emek sarfediyorlar.

Gears of War' in multisi tutmadi mi ? sakaysa komik, ciddiysen hic komik degil
  • quote:

Orijinalden alıntı: devmanetihad

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alynty: etihadb

quote:

Orijinalden alynty: C-Y-E_SN

Bu oyunun multisinden bi?ey beklemeyin çyktyktan 1 ay sonra serverlary oyuncu bulmakta baya zorlanyr. Bo?una multi için emek sarfediyorlar.

Xbox da Gears of War örne?i gibi single tabanly oyun bunlar multileri tutmaz tutmuyorda.

Gears of War'ın kendisi kötü zaten. Uyduruk, cıvık bir oyun. Gerçekçilikten uzak ve Arcade... İğrenç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 6 Mart 2016; 12:56:23 >

• Konu yine ağlama duvarına dönmüş, oyunu oynamayanlar yine mok atıyor. İki gündür zevkle oynuyorum begenmeyenler neden begenmedi bilmiyorum. Oyun çıktımı bitir sat yapmak ayıp olur, multisi cok zevkli baya bi oyalar.

• Kısa bir videohttps://youtu.be/SKisZvj8v9Q

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MythEagle -- 6 Mart 2016; 12:55:28 >
  • Oyunda örümcek adam gibiyiz tırmanıyoz her yere.
  • online modunu da beğendim ben,vakit geçirilir bu oyunla uzun süre.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gearsın multisi iyidir longshot ile kafadan almanin zevki hic bi oyunda yok, uncharted daha cok single odakli oyun grafikler mekanlar singleda coşacaktir cunku 30fpsde kilitlediler oyunu singledan multiye gecişte grafikte bariZ farklar olabilir işte o baya sogutur beni.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

Orijinalden alıntı: r3vstallon

Bro sen bu resim yakalama işini harbiden biliyorsun.

Eyvallah başkan. Photomode olacakmış oyunda, yandık.

• Uncharted serisi gerçekten PlayStation aldıran oyunlardan. Bu da harika olacaktır. Grafik beklentisini pc ile karşılaştırmayı bırakın artık. The order ve until dawn tepe noktaları işte. Öyle grafik olunca da oynanabilirlik sınırlı oluyor. Bu aletin performansı bu. Ps5 bile bence üst düzey grafik sunamaz. Maliyetler ortada.

• Last of uncharted mgs bu oyunlar da ne grafik var ne oynanis iyi ne de senaryo var.Kotuleyenler cok cok hakli hepsi cok cool insanlar onlarin yorumlarini zevkle takip ediyorum

• Ps4 grafik tartışmaları, bana kalırsa Bloodborne ile son bulmalıydı, ya da The Order. Gayet güzel grafiklere sahip iki oyun. Bloodborne'un oynanış süresi de hayli fazla. Bir oyunda en elzem şey grafik midir dersek, değildir zaten. Most Wanted mı Nfs 2015 mi daha güzel dediğimizde kim Nfs 2015 diyecek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HasMachate

Last of uncharted mgs bu oyunlar da ne grafik var ne oynanis iyi ne de senaryo var.Kotuleyenler cok cok hakli hepsi cok cool insanlar onlarin yorumlarini zevkle takip ediyorum

Burada gönderme mi yaptın hocam yoksa ciddi misin
  • Evis kullanıcısına yanıt
    Yapımcılar grafik yerine içeriğe önem verseler ne var ki? Sony yapımcılarına baskı yapmalı ve yeni İP'ler duyurmalı. Zira konsolların amaçları şunlar olmalı:

Sağlam bir online altyapı
    Platforma Özel oyunlar
    Ve rahat oynanış.

Playstation 3'te son yıllarda bu sağlandı.

Fakat Playstation 4'te daha çok "Para" anlayışı moda oldu. O yüzden ben alma konusunda hala tereddüt içerisindeyim.

• edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 6 Mart 2016; 19:26:33 >
  • Foruma huzur gelmiş.

• 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.