Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (276. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.749
Cevap
178
Favori
1.302.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 274275276277278
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DemirKipi

quote:

Orijinalden alıntı: JuelzII

Şu adamdaki Tweaklerin isimlerini bilen var mı acaba hoşuma gitti fakat bulamadım

Sol altta yazıyor zaten videoda.

Kullandigi multitasking tweakinin adini biliyor musunuz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

quote:

Orijinalden alıntı: AlicanNalbat

VirtualHome u düzeltebilen var mi ?

VirtualHome'da ne gibi bir sorun var ki? Bende Düzgün çalışıyor!

Sün burda 2-3 kiside sorun vardi lte yi acinca virtula deaktif oluyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar acil bir sorum olacak. SAnırım hala tethered bız bunu untethered yapamaz mıyız ? kapanınca nası gerı jb yapcaz
  • pp ile yapılan jailbreak'te paypal,facebook vs izinsiz girişler olmuş çinden.pangu'ya mı geçsek ne yapsak

https://www.reddit.com/r/jailbreak/comments/4v9cju/discussion_is_pangus_jailbreak_safe_an_hour_after/?sort=new&st=ir98heb5&sh=17e5861a
  • Arkadaşlar JB yaptıktan sonra siri bende çalışmamaya başladı. Çözümü bilen var mı?
  • AlicanNalbat kullanıcısına yanıt
    Hocam ayrıca icleaner pro uygulamadan atıyor ve swipeselection 5s'te çalışmıyor.
  • İcleaner güncellendi sorun yok simdi onda tekrar silip yükleyin bence

• AlicanNalbat kullanıcısına yanıt
    Her repodakini yükledim ancak uygulamadan atıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emir

pp ile yapılan jailbreak'te paypal,facebook vs izinsiz girişler olmuş çinden.pangu'ya mı geçsek ne yapsak

https://www.reddit.com/r/jailbreak/comments/4v9cju/discussion_is_pangus_jailbreak_safe_an_hour_after/?sort=new&st=ir98heb5&sh=17e5861a

Bunu nasıl yapacaz, bende pp ile jb yaptım..

• Geceden beri uğraşıyorum gerek bilgisayardan gerekse safariden yok olmuyor jailbreak göçmüş.İlk günden konuyu görmüştüm tethered demeden yapsaydım keşke.Benim gibi bu hatayı alanlar varmı?
    #JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***

Sonra kafasına göre dosya oluşturuyor.
    #JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***

Bilgisayar versiyonu 3.0 çıkmış.Bu hatayı daha almıyorum fakat telefona uygulamayı yüklemiyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H@B!B -- 30 Temmuz 2016; 17:50:11 >

• siri çalışmıyor onu çalıştırmak için tweak varmıy dı? konu içi arama kapalı olduğundan bulamadım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Emir

pp ile yapılan jailbreak'te paypal,facebook vs izinsiz girişler olmuş çinden.pangu'ya mı geçsek ne yapsak

Bunu nasıl yapacaz, bende pp ile jb yaptım..

ben restore ediyorum.güvenemedim varsın haftada 1 pc'ye takalım.hiç olmazsa kendi sertifikamızı kullanıyoruz.1 yıl başkasının sertifikasını kullanmak bana mantıklı gelmiyor.üstelik o kadar bankacılık uygulamaları kullanılıyor bu telefonlarda.

• quote:

Orijinalden alıntı: crlook36

quote:

Orijinalden alıntı: tolyo

quote:

Orijinalden alıntı: Its Payne

Linktunes calısıyormu arkadaslar deneyen varmı?

Çalışıyor ben kullanıyorum.

Çalışıyor mu ? Bende link dead or invalid hatası veriyor. Repo söylermisiniz ? Teşekkürler

hackyouriphone.com
    Sürüm 1.4.5

• Parali tweaklari ucretsiz indirebilecegimiz bi repo vardi, adi neydi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: osnakli

2 yıl oldu iPhone ile tanışmam. Android kullanan biri için kısıtlayıcı bi işletim sistemiyle karşılaşmak biraz sıkıntılıydı benim için hemen jb arayışına geçtim. Ve aldıktan 2 ay sonra 8.1.2 deyken jb yaptım. Ve bir ay öncesine kadar ne sürüm yükselttim ne de jbyi kaldırdım. Sonra 9.2yi yükledim. Ve jbsiz bir aydır Telefonu kullanmaya başladım. Meğer ne rahatmış jbsiz iPhone kullanmak. Meğer jb Telefonu ne kadar ağırlaştırmış. Ccsetting activator ve virtualhome tweklerini arar olsam da asla asla jb yapmam telefonuma. Telefonu kasan yoran ısıtan özgürlük istemiyorum artık. Jb yapanlar tekrar bu yazımı gözden geçirip öyle jb yapsınlar.

Kardeş sen jb li cihaz kullanırken iCleaner tweak ini yükkemedin hiç sanırım yüklemiş ve kullanmış olsan böyle demezdin.

• Arkadaşlar hafta da bir kere pc ye bağlama durumu ne ?

• quote:

quote:

Şu adamdaki Tweaklerin isimlerini bilen var mı acaba hoşuma gitti fakat bulamadım

Hocam ben tema isimlerini istemiyorum tema videosunda kullandığı tweaklerin isimlerini istemiştim

• quote:

quote:

quote:

Hocam ben tema isimlerini istemiyorum tema videosunda kullandığı tweaklerin isimlerini istemiştim

Parmak izini gösteren tweak'in adı nedir?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Parmak izini gösteren tweak'in adı nedir?

LockGlyph

• 1- Telefon ısınıyor
    2- arada donuyor üst bar aşağı çekilince telefon kitleniyor sonra telefon kendini başlatıyor
    3- Bu artık içmekte değil şarjı bildiğin yutuyor.

Gerçekten güzel özellikler ekliyor telefona özellikle sol üstte vodafone yerine vice city yazması bile çok hoşuma gidiyor. Ama yani ben bu jb ile bu makineyi kullanamam ki tamam güzel özellikler ekliyor ama telefonun şarjı 1 günü bile bitirememeye başlıyor. Korkum komple batarayayı falan bozmasıdır. Zaten telefonu ha bire şarja takıp çıkarıyorum zarar görüyor bi de böyle olsa yazık olacak cihaza. Ben iyice stabilleşinceye ve yorumlar şarj konusunda güzelleşinceye kadar MECBUREN tekrar sileceğim jb yi.

• 
Sayfa: önceki 274275276277278
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.