Şimdi Ara

Ünal Aysal Telegol'de.. (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
439
Cevap
2
Favori
9.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Bu Ünal Amcayı tuttum, valla çok kibarca ve akıllıca cevaplar veriyor . Yalnız bizim Kaya biraz kaşınıyor sanki

hacı biz bizim çakma başkana bak bide bu adama bak.insan kıskanmıyor değil.
    la gs konusunda dedik bunu hemen havaya gircekler şimdi.demedim olm ben böle bişi...

Kıçım kalktı ayıptır söylemesi.

• Ulan adamı konuşturmuyorlar ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Cazador

Gokmen Ozdenak uefaya aafa dedi, ulan gokmen

ağzının ayarı yok adamın
  • valla onu bunu bilmem Galatasaray'ın en büyük transferleri Ünal Aysal ve Fatih Terim'dir.

bu iki kişi olduğu sürece Shaqiri ya da başkasının gelip gelmemesi çok da önemli değil benim için.

çünkü takım için yüzde yüz gerekli olsa ve Fatih Hoca istese Ünal Başkan'ın almayacağını düşünmüyorum.

yani alınmasa da vardır bir bildikleri.

bi de futbol camiasında son on senede Ünal Aysal gibi bi beş-altı kişi daha olsa şimdi Türk Futbolu olarak çok farklı yerlerde olurduk.

bu kadar yapıcı ve birleştirici bir insan daha görmedim ben.
  • Benim sözlerinden,tavrından,mimiklerinden anladığım bu transfer Basel'in istediği gibi olmayacak..Eğer isterlerse Galatasaray'ın istediği gibi olacak..Buda ZOR ! ..
  • gökmen i alın ordan
  • Gokmene bak müfettiş gören ilkokul cocuğu gibi
  • bu gökmen ne ayak lan başkandan hoşlandı heralde
  • Aman allahım birisi sustursun şu gökmeni! Adnancı çıktı buda
  • :D
  • Sen kimsin Gökmeeen ?????
  • Helal ünal başkana
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Bu Ünal Amcayı tuttum, valla çok kibarca ve akıllıca cevaplar veriyor . Yalnız bizim Kaya biraz kaşınıyor sanki

hacı biz bizim çakma başkana bak bide bu adama bak.insan kıskanmıyor değil.
    la gs konusunda dedik bunu hemen havaya gircekler şimdi.demedim olm ben böle bişi...

Valla ya bizimki akıllıca konuşuyor falan dedik, hatalarından döndü falan dedik, gene eski haline döndü

Ünal Aysal'ın bu kibarlığını biraz Süleyman Seba'ya benzetiyorum

Ne olursa olsun mesela Serdar Bilgili gerçekten o koltuğa yakışan bir başkandı bence duruşuyla.

• quote:

Orijinalden alıntı: bluerdem

valla onu bunu bilmem Galatasaray'ın en büyük transferleri Ünal Aysal ve Fatih Terim'dir.

bu iki kişi olduğu sürece Shaqiri ya da başkasının gelip gelmemesi çok da önemli değil benim için.

çünkü takım için yüzde yüz gerekli olsa ve Fatih Hoca istese Ünal Başkan'ın almayacağını düşünmüyorum.

yani alınmasa da vardır bir bildikleri.

bi de futbol camiasında son on senede Ünal Aysal gibi bi beş-altı kişi daha olsa şimdi Türk Futbolu olarak çok farklı yerlerde olurduk.

bu kadar yapıcı ve birleştirici bir insan daha görmedim ben.

Tam ben yazıcaktım. Yeter ki Ünal Aysal başımız da olsun. Camiamız için en iyisi yapıcaklarına gözüm kapalı inanıyorum.

• 13 milyon euro dedi mi ben duymadım bonuslarla 10milyon euro teklif ettik demedi mi?
  • beyler bunun tamamını yarın nasıl izleyebilirim ? Öncedn malum link vardı o da öldü
  • Reyes'i TERİM isterse yarın alırım dediği andaki rahatlık yok..

Şartları zorlarız ama bir yere kadar diyor..Artık Basel'e dua etmemiz gerekecek transferin gerçekleşmesi için..

Yoksa ara transfer bizim için bitmiştir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

beyler bunun tamamını yarın nasıl izleyebilirim ? Öncedn malum link vardı o da öldü

Ftw1905 paylaşırsa izlersin yoksa tvarşivine filan bakarsın
  • Ya o değilde arkadaşlar şu ekonomik önlemler,yeni ekonomik gelirler falan dediği bölümlerde ne dedi başkan. Yani neymiş bunlar?
  • Benim anladığım şakirinin gelmesi zor
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.