Şimdi Ara

Ünal Aysal Telegol'de.. (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
439
Cevap
2
Favori
9.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manime.

Shaqiri için 8+5 veriyormuşuz sanırım.Basel 15 istiyormuş.Shaqiri bizde oynamak istiyor.

Perşembe günü belli olur transfer

Drogba işi gibi fıs çıkçak heralde bu transfer haberleri yok perşembeyi bekliyelim perşembe geçicek 2 hafta sonra dersiniz Ardayı sattık parası noldu ben çok merak ediyorum onu,Shaqiri 15 ediyosa demekki birşey var adamda boşverin sağ bek almayalım,stopere semihin alternatifini bulmayalım,kazım'ın yerine yiğit oynasın.Forvete barosun alternatifi aranmasın.Playofflara kadar lay lom giderizde playoff sıkıntı.2-3 Önemli isim sakatlandımı hadi hayırlı işler olsun bize Transfer yapılmıcaksa ben kazım'ın yerine mertanı görmek istiyorum.Sabrinin yerine başkası oynasın çok şeymi istiyoruz.

Bi ingiltere liginde arsenal'in stratejisini beğenmiyorum birde bizim sabri-ayhan-servet kaç yıldır bizde yollayın şu adamları

• quote:

Orijinalden alıntı: mertua35_35

Bi ingiltere liginde arsenal'in stratejisini beğenmiyorum birde bizim sabri-ayhan-servet kaç yıldır bizde yollayın şu adamları

servet , ayhan , riera ,aydın sene sonu gider
  • quote:

Orijinalden alıntı: metekarahan

quote:

Orijinalden alıntı: mertua35_35

servet , ayhan , riera ,aydın sene sonu gider

umarım öyle olur ama sabri nin kalacak olması insanın canını sıkıyor

sabrinin oynamadığı maçlarda galibiyet serisi yapmışız....

• Bence : Fatih Terim ile beraber Ünal Aysal bu senenin en büyük transferleridir bizler için Böyle dobra dürüst ve aynı zaman da empati kurabilen bir başkana sahip olduğumuz için mutlu&gururluyum.Tek üzüntüm : Daha erken kendisini başkan yapamamış olmamız.Umarım beklenilenden uzun görevde kalır.Böyle insanlara bizim ve ülke futbolunun ihtiyacı var.
  • Hani balık baştan kokar derler ya, GS için de olumlu anlamda kullanabiliriz. Geçen seneki kaosun üstüne adamın seçilmesi ve tercihlerinin hepsinin doğru olması, duruşu, açıksözlülüğü... Gerçekten örnek bir Yönetici. Dün akşam ki programda ilk defa GS'lilere bir konuda imrendim. Türkiye Futbolu düzelecekse, Ünal Aysal gibi adamlara fazlasıyla ihtiyaç var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Büyük İskender

Hani balık baştan kokar derler ya, GS için de olumlu anlamda kullanabiliriz. Geçen seneki kaosun üstüne adamın seçilmesi ve tercihlerinin hepsinin doğru olması, duruşu, açıksözlülüğü... Gerçekten örnek bir Yönetici. Dün akşam ki programda ilk defa GS'lilere bir konuda imrendim. Türkiye Futbolu düzelecekse, Ünal Aysal gibi adamlara fazlasıyla ihtiyaç var...

bırakın Aziz'i savunmayı da yönetimi istifaya çağırın...Fenerbahçe resmi sitesi bile Aziz'e prim yapmak için Lefter ile fotoğrafını ana sayfaya koyuyor...

koysana Azizsiz fotoğraf yok olmaz. Fenerbahçe taraftarı zihniyetini değiştirmeli ve kulübüne sahip çıkmalı...

Yeni yönetim isteyin ve herşeye sıfırdan başlayın en mantıklısı...

bir dost

• quote:

quote:

Hani balık baştan kokar derler ya, GS için de olumlu anlamda kullanabiliriz. Geçen seneki kaosun üstüne adamın seçilmesi ve tercihlerinin hepsinin doğru olması, duruşu, açıksözlülüğü... Gerçekten örnek bir Yönetici. Dün akşam ki programda ilk defa GS'lilere bir konuda imrendim. Türkiye Futbolu düzelecekse, Ünal Aysal gibi adamlara fazlasıyla ihtiyaç var...

bırakın Aziz'i savunmayı da yönetimi istifaya çağırın...Fenerbahçe resmi sitesi bile Aziz'e prim yapmak için Lefter ile fotoğrafını ana sayfaya koyuyor...

koysana Azizsiz fotoğraf yok olmaz. Fenerbahçe taraftarı zihniyetini değiştirmeli ve kulübüne sahip çıkmalı...

Yeni yönetim isteyin ve herşeye sıfırdan başlayın en mantıklısı...

bir dost

Şimdi yazdıklarımla ne alaka?

• quote:

sizin gibi duyarlı taraftarların sayısı neden az ve neden sesleri çok çıkmıyor ?

lig maçlarında AZİZ posterlerinin açılma mantığı nedir ? Fenerbahçe taraftarı ikiye mi bölündü ? mantıklı düşünen taraftarın etkisi niye yok ?
  • quote:

quote:

sizin gibi duyarlı taraftarların sayısı neden az ve neden sesleri çok çıkmıyor ?

lig maçlarında AZİZ posterlerinin açılma mantığı nedir ? Fenerbahçe taraftarı ikiye mi bölündü ? mantıklı düşünen taraftarın etkisi niye yok ?

Daha bir şey belli değil, kimseye de yargısız infaz yapmaya gerek yok. Aziz Yıldırım'a vefa borcumuz var, sonuçta evet bir takım olmaz işlere girmiş ama, mahkemeden sonra herşey yerine oturacak. Gerçek Fenerbahçelilerin mahkeme kararını beklemesini, tepkisini ona göre göstermesi lazım...

• quote:

Orijinalden alıntı: Vipracing

Bence : Fatih Terim ile beraber Ünal Aysal bu senenin en büyük transferleridir bizler için Böyle dobra dürüst ve aynı zaman da empati kurabilen bir başkana sahip olduğumuz için mutlu&gururluyum.Tek üzüntüm : Daha erken kendisini başkan yapamamış olmamız.Umarım beklenilenden uzun görevde kalır.Böyle insanlara bizim ve ülke futbolunun ihtiyacı var.

ikisinin de duruşları ve takıma kattıkları şuanda bile farkediliyor.. sana yürekten katılıyorum

Birde Aysal dün diyor ki ben Avrupada başarılı bir takım oluşturacağım hedefim bu, bunu yapamazsam yada federasyon engel olursa GİDERİM..!

Adamın hedef(leri) var hoşuma giden bu

• ntvsporda altyazı geçiyordu.ünal aysal aziz yıldırımın yerinde olsam kendimi klüpten soyutlar ugrasazdım diyor.bunu hangi anlamda soylemiş.izleyenler söyleyebilir mi acaba.ben klubumle ugrazmazdım mı demek istemiş tam anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre0134

ntvsporda altyazı geçiyordu.ünal aysal aziz yıldırımın yerinde olsam kendimi klüpten soyutlar ugrasazdım diyor.bunu hangi anlamda soylemiş.izleyenler söyleyebilir mi acaba.ben klubumle ugrazmazdım mı demek istemiş tam anlamadım

oyle demek istemedi.baska turlu demek istedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzozan

quote:

ntvsporda altyazı geçiyordu.ünal aysal aziz yıldırımın yerinde olsam kendimi klüpten soyutlar ugrasazdım diyor.bunu hangi anlamda soylemiş.izleyenler söyleyebilir mi acaba.ben klubumle ugrazmazdım mı demek istemiş tam anlamadım

ne demek istedi işte sasırdım.klup baskanı oyle dememeli zaten
  • flood yapıyorum ama yazim yine de.bu mucadeleyi vermezdim.kendimi soyutlardım.klubumu rahat bırakırdım kendi mucadelemi kendim verirdim diyo.celişkili değil mi biraz.klubun verdigi mucadele sike yapmadıgı anlatmak.baskan kendini soyutlarsa nasıl rahat bırakmış oluyo anlayamadım.yanlız bırakmış olmuyo mu
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: oguzozan

quote:

ne demek istedi işte sasırdım.klup baskanı oyle dememeli zaten

Kendimi soyutlardım, takımı kendim için kullanmazdım dedi.
  • BEYLER STADIN TARAFTAR İÇİN ISITILMASIYLA İLGİLİ BİRŞEY DEMİŞTİ GALİBA NE DEMİŞTİ ????????
  • quote:

Orijinalden alıntı: 100708

BEYLER STADIN TARAFTAR İÇİN ISITILMASIYLA İLGİLİ BİRŞEY DEMİŞTİ GALİBA NE DEMİŞTİ ????????

Proje yapıyorlarmıs alttan ısıtmalı olacakmıs bidaha ki sezona yetişir dedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: 100708

BEYLER STADIN TARAFTAR İÇİN ISITILMASIYLA İLGİLİ BİRŞEY DEMİŞTİ GALİBA NE DEMİŞTİ ????????

Çalışmalara başladık, yeni sezona inş. dedi.
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.