Şimdi Ara

Ünal Aysal 'Söz Verdim'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, İspanya'nın yüksek tirajlı gazetelerinden AS Gazetesi'ne Forlan ve Reyes transferleri hakkında açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'da transfer çalışmaları son sürat devam ediyor. Sarı-kırmızılı kulüpte özellikle Reyes, Ujfalusi ve Forlan isimleri gündemi ısıtırken; gözler artık başkan Ünal Aysal'a çevrildi. Ünal Aysal, Reyes ve Forlan transferleri ile yakından ilgilenirken; bu iki transferin de gerçekleşmesi için sarı-kırmızılı taraftarlara 'bekleyin' mesajı verdi.

İspanyol basının da yakından takip ettiği Galatasaray, Reyes ve Forlan gelişmeleri konusunda AS Gazetesi'ne açıklamalarda bulunan Ünal Aysal, "Forlan'ı ve Reyes'i Galatasaray'a kazandırmak benim için şereftir" dedi.

Ujfalusi, Reyes ve Forlan transferleri hakkında AS'a konuşan Galasaray Başkanı Aysal, "Ujfalusı bitti. Reyes ve Forlan için görüşmelerimız devam ediyor. Forlan dünyaca ünlü bir yıldız ve tarafara söz verdim. Bu futbolcunun gelmesi için elimizden geleni yapacağız. Reyes ve Forlan'ı Galatasaray'a kazandırmak benim için şereftir" açıklasını yaptı.

Kaynak :webaslan.com

Beyler bu adam forlanı alacak görürsünüz. Biz ne ayrılmak istemiyorum diyen adamlar gördük.

• Bu arada beyler duyumcu muyumcu değilim. Sadece bir haberi paylaştım.
    Lig TV sitesinde de Ünal Reyisin forlan konusunu namus meselesi gibi önemli gördüğünü yazmış
  • dün forlan basın toplantısı yaptı türkiyeye gitmeyi düşünmüyorum ve madridde 2 yıllık sözleşmem var gibisinden
  • Drogba'yi getir panpa
  • forlan gelmiyorum diyor drogba gelirim diyor bu sefer drogbayı almaya çalıştıkmı forlan gelirim der
  • Forlan nerede basın toplantısı yapmış arkadaş ?
  • Sözde kupa americanın milli takım kampında yapmış basın açıklamısını fakat ne bir görsel kaynak var nede başka birşey... Anlaşılan kaynak üzerine oturulan cinsten
  • quote:

Orijinalden alıntı: deyvidey

Sözde kupa americanın milli takım kampında yapmış basın açıklamısını fakat ne bir görsel kaynak var nede başka birşey... Anlaşılan kaynak üzerine oturulan cinsten

Fenerin görsel medyası Ntv.nin uydurması olması büyük bir ihtimaldir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deyvidey

Sözde kupa americanın milli takım kampında yapmış basın açıklamısını fakat ne bir görsel kaynak var nede başka birşey... Anlaşılan kaynak üzerine oturulan cinsten

Hiç sorma renkdaş.1 tane bile kamere yokmus
  • Hayırlı olsun iyi transfer.1 tane sırtı dönük sayı atabilen.Orta mesafe şutu olan yabancı 4 numara alırsak takım iyi yerlere gelecek inşallah
  • Yanlış konu beyler .Ender Arslan'a yazacaktım
  • 23 ü haftasıda demiştin sayın başkan :) taa madiredlere kadar gidip tam anlaşma yapamadan geliyonuz yani kolay değil bu işler klubun durumuda belliyken halen seyirciyi gazlayıp durmasa çok iyi olacak
  • Beyler forlan alınır alınmaz bilemeyiz ama Marca gazetesi haberlerine inanmayın. FotoGol gibi bir gazete marca. Adam açıklama yapmışmış. Adamın açıklama yaptı diyen haberde atletico eşorfmanlı fotoğraf var. Uruguay kampındaki adam böyle açıklamalarla uğraşmaz. Profesyonel oyuncu bunlar. İmkansız değil.

D.N: Q7 de ayrılmak istemiyordu, simao da ayrılmak istemiyordu , selçuk inan da ayrılmak istemiyordu , en basiti bu 3lü ile görüşmelere başladığında ujfalusi madridde mutluyum demişti 3 gün sonra imza attı. Bu işler paraya bakar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evohan

23 ü haftasıda demiştin sayın başkan :) taa madiredlere kadar gidip tam anlaşma yapamadan geliyonuz yani kolay değil bu işler klubun durumuda belliyken halen seyirciyi gazlayıp durmasa çok iyi olacak

Transfer işlerine biraz uzak olduğunu 23 haftası diyerek belli etti. Halbuki tarih vermese kampa kadar sabretsinler dese kimse o kadar heyecan yapmazdı. Yalnız Madridlere gidip anlaşma yapmadan geldi diyorsun da klüple anlaşıldı zaten. İş menajerleri ve oyuncuyu tatmin etmeye kaldı. Mevzu Forlan, Reyes ya da Drogba'ysa uzayıversin bir zahmet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaLTaNa

Ünal Aysal: "Söz verdim"

Kaynak :webaslan.com

Devam et
  • Drogba'yı getir başkanım. Forlan pek bi nazlı çıktı :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.