Şimdi Ara

Ünal Aysal: F.Bahçe ile Beşiktaş bu olaydan aklanarak çıkacak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İki takımında ceza alması gerekiyor diyecek hali yok. Ortamı germemek için böyle bir açıklama yaptığını düşünüyorum.
  • çoğu yorum yazan okumadan yazmış.

Başkan "Çıkacaklarına inanıyorum" demiş , "çıkacak" dememiş.

zaten konuyu açan arkadaşın asıl amacı ikinci mesajında mevcut , Ünal Aysal'a kim ne söylüyorsa , nerden bilgi alıyorsa hepsi çıkıyor.

Yani ünal aysal'ın bağlantıları var , ne derse oluyor vs.. vs.. vs..

Böyle konulara ikinci bir mesaj yazmayın ki inandırıcılığı olsun.
  • hatırlayan hatırlar.. bundan 2 hafta öncesine kadar fenerbahçe ceza alacak diye açıklama yapmıştı..

bu gün bu vaziyetteyken kötü bi açıklama yapsa ve fenerbahçe uefa tarafından men edilse, fenerbahçeliler ünal aysal'ın bi ömür kulağını çınlatır.. o yüzden şu dönemde böyle bi açıklama yapmak en mantıklısı..

körü körüne ne gerek var böyle açıklama yapmann demekte haklısınız ama arkasını düşünmek lazım...

ayrıca ünal aysal bunun aksine bi açıklama yapsa taraftarlar birbirine düşer.. futbolda barış adınada tebrik edileesi..
  • @Cartoon kesin bir şey demiyor ki? "umuyorum, inşallah" şeklinde konuşmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eternal soul

@Cartoon kesin bir şey demiyor ki? "umuyorum, inşallah" şeklinde konuşmuş.

E bırakın da diyemesin kesin bir şey hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

doğru değildir işallah. doğruysa ne dediğini bilmeyen bir başkanımz var. 2 gün önce ceza alacak de 2 gün sonra aklanarak çıkacak falan. iyi adam hoş adam da, sözlerini kendi seçmemeli, birileri ne diyeceğini yazmalı o da onları okumalı sadece.

ceza alacak dedi aldilar .ama şimdi iyiniyet göstergesi babında konuşuyor.inşallah aklanır falan .
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaiser şoze

quote:

doğru değildir işallah. doğruysa ne dediğini bilmeyen bir başkanımz var. 2 gün önce ceza alacak de 2 gün sonra aklanarak çıkacak falan. iyi adam hoş adam da, sözlerini kendi seçmemeli, birileri ne diyeceğini yazmalı o da onları okumalı sadece.

ceza alacak dedi aldilar .ama şimdi iyiniyet göstergesi babında konuşuyor.inşallah aklanır falan .

abi benim bildiğim aklanma, yöneltilen suçu işlemediğin anlamına gelir. ceza alınca aklanmış olmuyor. hem ceza alacaklar hem de aklanacaklar ikisi bir cümlede olmaz yani

• Başgan arkada rus ruleti oynuyor resmen yine makul bi açıklamayla bombayı bırakmış ortaya adamın sülalesi raad
  • Böyle sagduyulu adam zor bulunur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kaiser şoze

quote:

abi benim bildiğim aklanma, yöneltilen suçu işlemediğin anlamına gelir. ceza alınca aklanmış olmuyor. hem ceza alacaklar hem de aklanacaklar ikisi bir cümlede olmaz yani

Avrupa maçında biz gol yediğimiz zaman forumda bazı Fbli arkadaşlar , yapma ya yenir mi o gol , hemen gol atmamız lazım , bu nasıl hakem falan diyorlarya yalandan

Aslında içten içe sevinçten uçuyorlar. Bizimkilerde aynı şekilde yapıyor bunu çoğu zaman hissediyorum. Ünal Aysal'da aynı hesap yapmış. Ben böyle anladım

Yoksa başka türlü cevap verse gereksiz yere ortam gerilecek. Hiç kimse çıkıpta hak yerini buldu demez , diyemez. Sadece Aziz diyebilir onu ayırıyorum.

• Tersi bir durum olursa ve uefanın kararları tff ninkilerle celisirse sadece kulüpler degil milli takım bile men cezasına carptırılabilir. Yine tersi bir durum olursa fenerbahcenin yarıfinale cıkana kadar elediği tüm takimların itiraz hakkı doğabilir vs vs... Anlayacagınız bu seferki cok karısık. Demiroren bu sefer faka bastı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Escherichia.Coli

Olmamış.

Bayağı uğraşmış ama 3 gün önceki "ceza alacaklar göreceksiniz"in üstüne olmadı
  • quote:

Olmamış.

Yahu ceza alacaklar dese kızıyonuz, almayacaklar dese kızıyonuz herif ne desin
  • quote:

Orijinalden alıntı: VGroove

quote:

Olmamış.

Yahu ceza alacaklar dese kızıyonuz, almayacaklar dese kızıyonuz herif ne desin

Ben tutarsız buldum 1 2 hafta öncesine gore yaptığı açıklamayı ondan dedim

• quote:

Orijinalden alıntı: alp314

Böyle sagduyulu adam zor bulunur

sagduyu ???

bu adam değil miydi 2-3 hafta öncesinden aziz yıldırım ve Fenerbahçe ceza alacak diyen ?

• Kendiyle celisiyor.

• Konu başlığı tamamen saçma okuduguma gore inaniyorum veya inşallah tarzı bişeydi.

• Şu Ü.Aysalı sinirli, saldırgan, gözü dönmüş düşünmeye çalışıyorum. Hayal bile kuramıyorum olmuyor.
  • Ünal Basgan'da totem yapmaya başlamış bence

• Hani geçen günlerde ceza alacak vs diyordu...Dalga geçmek için konuşuyor galiba..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.