Şimdi Ara

ÜMRANİYE / SON DURAK AKŞAMLARI TEHLİKELİ MİDİR..?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
6.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ciddi bir sorudur lütfen makara yapmayın..

• evet
  • Biraz açıklarmısın, İstanbullu değilim merak ettim.
  • eskisi kadar tehlikeli degil merak etme

işiktan önüme bakarak yürürsen hiçbirşey olmaz
  • Başka yorumu olan yok mu..?
  • Son durakta gündüz gözüne önümü Ballycinin teki önümü kesmişti.Sondurakta oldu bu olay.O zaman lisedeydim.İstanbulun heryeri tehlikelidir.Sadece insanları değil.Trafiği , belediye tarafından açılan çukuru kapkaçı yankesicisi.Saymakla bitmez.Herzaman dikkatli olmakta fayda var diye düşünüyorum.
  • Askerliğimi Zeytinburnunda yaptım yedek subay olarak...Her akşam sirkeci-halkalı hattını kullanmam gerekiyordu. göreve başladıktan 3 yada 4 gün sonra bölük komutanından bana silah vermesini istedim yalvardım ve terhis oluncaya kadarda yalvatmaya devam ettim..Bu süre içinde hep iri bi kelebek taşıdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clarion -- 6 Temmuz 2008; 16:52:46 >
  • Şimdi ordan geldim yahu Bu arada eskisi kadar tehlikeli değil. Eskiden Ümraniye lisesinde okuyan bir arkadaşımı akşam okul çıkışında çevirip telefonunu almışlardı. Ama uzun zamandır ciddi bir olay olmadı...
  • Sondurak neresi oluyor ya belediyenin oralar filanmı?
  • sarıgazi-yenidoğan sıkıysa dolan boşuna dememişler ,son durak -çekmeköy- ayrıca özellikle mustafa kemal mahallesi (eski 1 mayıs mahallesi )çok tehlikelidir
  • Ben sarıgazi-yenidoğan mevkisini sormadım ama sana. Sen son duraktan haber ver eğer ki biliyorsan...
    quote:

Orjinalden alıntı: ba2khan

sarıgazi-yenidoğan sıkıysa dolan boşuna dememişler ,son durak -çekmeköy- ayrıca özellikle mustafa kemal mahallesi (eski 1 mayıs mahallesi )çok tehlikelidir
  • 20 senedir ümraniyedeyim sabahlara kadar gezsen ümraniyede kimseye dalaşmadigin sürece kimsede sana dalaşmaz emin ol..
    Gece gezmeyi düşünüyorsan biraz kılık kıyafetine dikkat et gerisi önemli degil..
  • Arkadaşım ben 21 yıldır Ümraniye / Çarşı'da oturuyorum , sondurakta seyyar satıcılar çok akşamları şuana kadar büyük sorun olmadı ben bir kaç sene önce sondurakta spor salonuna gidiyorumdum gece 11-12 gibi hiçbir sorun başıma gelmedi ve sondurakta 5 sene oturdum ki benim oturduğum zamanlarda şuan kaymakamlık olan bina yıkık dökük tinercilerin mekanıydı ozamanlar bile bir sorun olmadı . Zaten karakolda var ama genelinde baktığında istanbul tehlikeli bunu bir semte dahil edemezsiniz.İstanbula gelmişseniz hertürlü tehlikeye açıksınız

Edit :

@ba2khan : Arkadaşım Mustafa Kemal adı çıkmış ve mimlenmiş biryerdir bundan dolayı herkes korkar sen bi sorun çıkarmadıktan sonra hiç bir sorun olmaz merak etme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PesimistChe -- 11 Temmuz 2008; 17:24:24 >

• ya saklancan

yada biraz idman yapıp gidicen vede
    yada eline bulduğunla saldırcan
  • walla çok tehlikelidir...

Not: Bu bir geyiqtir
  • son durak >> gazi osman paşada oluyor ben doğdumdan beri burda oturuyom ve fazla sorunu olan bir yer değil hatta hiç bi sorunu yok gece 1.2 de mezarlıkta dolaşırsan belki tehlikeli olur çünkü balici filan orda yatıyolar hem çok güzel ilçe yani tavsiye ederim
  • Ben oradayım , doğduğumdan beridir de oradayım akşamları dolu doludur sondurağın. Tabi ümraniye İstanbul Anadolu yakasının büyük bir kısmını kapladığı için bazı bölgelerinden dolayı adı kötüye çıkmıştır ama sondurak da bir sorun yoktur. Evimde Ümraniye Lisesinin yanında
  • Valla benim önümü kesmişlerdi oralarda birkaç kere genede temkinli olmakta yarar var...
  • Son Durak Çekmeköy , Madenlerse eve 200metre
  • Ben de oralardayım...
    quote:

Orjinalden alıntı: E®han

Ben oradayım , doğduğumdan beridir de oradayım akşamları dolu doludur sondurağın. Tabi ümraniye İstanbul Anadolu yakasının büyük bir kısmını kapladığı için bazı bölgelerinden dolayı adı kötüye çıkmıştır ama sondurak da bir sorun yoktur. Evimde Ümraniye Lisesinin yanında
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.