Şimdi Ara

Uluslararası İlişkiler mi İşletme mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
5
Favori
22.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu başlıkta da yazdığım gibi. Uludağ Uluslararası İlişkiler mi Marmara İşletme mi? Özellikle bu iki bölümden birinde okuyan varsa önce bölümü sonra üniversiteyi göz önüne alarak imkanları avantajları dezavantajları vb detaylı bilgi yazarsa çok sevinirim

• yabancı dil öğrenirim diyorsan uluslararası
    matematiği seviyorsan işletme
  • Cevap için teşekkürler. Yabancı dil öğrenirim o sorun değil zaten istiyorum. İş imkanı olarak hangisi daha iyi peki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Squirrel

Cevap için teşekkürler. Yabancı dil öğrenirim o sorun değil zaten istiyorum. İş imkanı olarak hangisi daha iyi peki?
    tesadüfün bu kadarı yaklaşık 2 saat önce aile meclisinde konuşuldu ve ben Marmara İşletme ile Uludağ Ulusl. arasında kaldığımı söyledim açıkçası uli seçmek daha akıllıca geliyor fakat İSTANBUL ve Marmara faktörleri de cezbetmiyor değil bende hangisini başa yazmam gerektiğini şaşırdım :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: nrllh1907

tesadüfün bu kadarı yaklaşık 2 saat önce aile meclisinde konuşuldu ve ben Marmara İşletme ile Uludağ Ulusl. arasında kaldığımı söyledim açıkçası uli seçmek daha akıllıca geliyor fakat İSTANBUL ve Marmara faktörleri de cezbetmiyor değil bende hangisini başa yazmam gerektiğini şaşırdım :(

Aynen ya. Napsam bilemiyorum ui daha mantıklı geliyor ama kararsız kaldım yine de
  • quote:

quote:

Aynen ya. Napsam bilemiyorum ui daha mantıklı geliyor ama kararsız kaldım yine de

Alıntıları Göster
    ben yazı tura atacağım galiba öyle görünüyor :(

• quote:

ben yazı tura atacağım galiba öyle görünüyor :(

Alıntıları Göster
    uludağ diyorsun orada ing hazırlık bile yok kesinlikle marmara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmetalibaydemir

uludağ diyorsun orada ing hazırlık bile yok kesinlikle marmara.

Alıntıları Göster
    İyi de Marmarada da ing hazırlık yok ki
  • quote:

İyi de Marmarada da ing hazırlık yok ki

Alıntıları Göster
    İngilizce zaten kesinlikle öğrenmem gerek. İş imkanı hangisinin daha geniş onu merak ediyorum bir fikriniz var mı? Bir de ing hazırlık yok diye yazma değil de yani başka sebep var mı yazma dememenizde?
  • quote:

İngilizce zaten kesinlikle öğrenmem gerek. İş imkanı hangisinin daha geniş onu merak ediyorum bir fikriniz var mı? Bir de ing hazırlık yok diye yazma değil de yani başka sebep var mı yazma dememenizde?

Alıntıları Göster
    marmara işletme tabii ki uludağnın kadrosu da pek iç açıcı değil marmara işletme almanca okuyan akrabam var çok memnun işletme

• quote:

Orijinalden alıntı: Mehmetalibaydemir

marmara işletme tabii ki uludağnın kadrosu da pek iç açıcı değil marmara işletme almanca okuyan akrabam var çok memnun işletme

Alıntıları Göster
    Ne işle meşgul şu anda?
  • quote:

Ne işle meşgul şu anda?

iş imkanları cok geniş özel sektörden devlete kadar ama ben şahsi olarak kpss pek önermem ulidede tek sansın kpss.işletme öyle değil ama su an özel bi sirkette dış pazarlama departmanında işletme candır ama tabi olayın özüne inip ünide yatmazsan
  • quote:

Ne işle meşgul şu anda?

tm 2 sıralaman kaç bu arada?
  • Ben de bu iki bölüm arasında kaldım.. Uludağ Kamuyuda yazacağım onun gelme ihtimali daha yüksek..

İng. Öğrenirim. Açıkçası Uls. İlşk. İstediğim bir bölüm. Ama iş imkanı gözümü korkutuyor. Bu konu ile ilgili araştırma yapmıştım. Belirli üni. Ler dışında zor. Ama İşletmede çok okuyan var. Her ne kadar Mar. Güzel olsada işletme okuyan sayısının fazlalığı beni düşündürüyor.. Sizce hangisi, kapsamlı yorum atacak var mı? İkisinin birbirine göre avantajları nelerdir mesela?

Not: Hangi bölümde okursam okuyayım dil öğrenip kendimi bölüm doğrultusunda geliştireceğim.. Ve matematiği sevmiyorum malesef. Bunları göz önünde bulundurmanızı isterim. Sıralamamda 80k.
  • Reserv
  • Uludag uni.her icinden gectigim de ve fakultelere girdigim de sunu derim "bu ne bicim uni.,boyle bir sehire cevre duzenlemesi ve bina yapisi bu kadar dandik bir uni yakismiyor" Her turlu marmara
  • quote:

Orijinalden alıntı: AykuTMira

Uludag uni.her icinden gectigim de ve fakultelere girdigim de sunu derim "bu ne bicim uni.,boyle bir sehire cevre duzenlemesi ve bina yapisi bu kadar dandik bir uni yakismiyor" Her turlu marmara
    beyler osmangazi maliye mi yoksa uludağ kamu yönetimi(İ.Ö) mi ?
  • Yukarı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Compassion

Yukarı
    Yok mu kapsamlı yorum yazabilecek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AykuTMira

Uludag uni.her icinden gectigim de ve fakultelere girdigim de sunu derim "bu ne bicim uni.,boyle bir sehire cevre duzenlemesi ve bina yapisi bu kadar dandik bir uni yakismiyor" Her turlu marmara

İnternette okuduğum yorumların çoğu olumluydu, kampüsü övülmüştü. Sen neden öyle dedin ki?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.