Şimdi Ara

ultrAslan-UNI - -It's Time To Go- Koreografi Hikayesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• İyi Seyirler ...

• 3D pankart yapa(maya)nlara ders niteliğinde.
  • emeği geçen herkesi tebrik ederim. Bravo.
  • MÜÜKEMMELLL...
  • Görsellik, emek, düzen vs vs anlamında oldukça başarılı ama It's Time to Go ne alaka ben onu hala anlamış değilim Alttaki gülen yüzü hiç anlamadım zaten. Galatasaray'la daha ilgili şeyler yapsalar hoş olmazmıydı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batu

Görsellik, emek, düzen vs vs anlamında oldukça başarılı ama It's Time to Go ne alaka ben onu hala anlamış değilim Alttaki gülen yüzü hiç anlamadım zaten. Galatasaray'la daha ilgili şeyler yapsalar hoş olmazmıydı?

By by birdie, its time to go.

Sence ne demek?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu çalışmada biraz emeğimin oldu ya işte o beni gururlandırdı.Yaşasın Galatasaray, Yaşasın Tam Bağımsız ultrAslan
  • Çok güzel gerçektende...
  • İmzamda ki fotoya tıklarsanız büyük boyutunu görebilirsiniz ve tam duvarkağıdı yapılabilecek kalitede...
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bulut-

quote:

Görsellik, emek, düzen vs vs anlamında oldukça başarılı ama It's Time to Go ne alaka ben onu hala anlamış değilim Alttaki gülen yüzü hiç anlamadım zaten. Galatasaray'la daha ilgili şeyler yapsalar hoş olmazmıydı?

Sence ne demek?

Haha üst tarafı okumamıştım ben Şimdi taşlar yerine oturdu işte

Ellerine sağlık...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -Bulut-

quote:

Sence ne demek?

Haha üst tarafı okumamıştım ben Şimdi taşlar yerine oturdu işte

Ellerine sağlık...

Önemli değil hocam
  • Ama bir 3d degil
  • Güzel koreografi olmuştu. Emeği geçenlere bravo.

Aslında yönetim biraz maddi destek verse ve bütün tribünleri kapsayacak dünyanın en iyi koreografisini yapsak çok iyi olur. Gelecek sezon şampiyonlar liginde olursak yapmalıyız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roohans

Güzel koreografi olmuştu. Emeği geçenlere bravo.

Aslında yönetim biraz maddi destek verse ve bütün tribünleri kapsayacak dünyanın en iyi koreografisini yapsak çok iyi olur. Gelecek sezon şampiyonlar liginde olursak yapmalıyız.

Sampiyonlar Ligine ozlem yuzunden ben seneye GS tarihinin en iyi kareografilerini yapacagimizi dusunuyorum.

Malum stadda buna fazlasiyla elverisli.
  • Beyler 2d ama bu pankart, millet 3dye geçti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roohans

Güzel koreografi olmuştu. Emeği geçenlere bravo.

Hocam ultrAslan bağımsız bir taraftar gurubu olduğu icin kulüpten maddi destek almaz. UltrAslan tarafından tasarlanın satışa sunulan atkı, mont, t-shirt gibi ürünleri almamız bu tip faaliyetleri artıracaktır. Bu arada millet 3D ye gecti. Bizim oralara ulaşmamız zor :)
  • yıl olmuş 2012 hala 2d koreografi yapanlar var

• quote:

güle güle kuşçuk,şimdi gitme zamanı yazıyor
  • Tebrik etmek gerek. :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.