Şimdi Ara

Genç Fenerbahçeliler Hangi Tribünde ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar en son 2005 te istanbulda öğrenciyken Fenerbahçenin maçına gitmiştim, sonra Antalyaya yerleştim uzun zaman aradan sonra tekrar istanbula gidiyorum FB - Ankaragücü maçına gideceğim, eskiden Migros Tribünündeydik şimdi grup başka bir tribüne taşındı mı acaba? gidip takımım için tezahürat yapmak istiyorum.. bilgisi olan cevaplarsa sevinirim..

• acil cevap lazım arkadaşlar
  • Maraton ust a-b blok
  • quote:

Orijinalden alıntı: F-G

Maraton ust a-b blok

bileti biletixten alacağım Maraton diye geçmiyor Fenerium Tribünü olarak mı geçiyor ?

Fenerium Alt C-E - 215.00 TL
    Fenerium Alt B-F - 175.00 TL
    Fenerium Alt A-G - 125.00 TL << bu mu oluyor yani?
    Fenerium Üst C-D-F-G - 99.00 TL
    Fenerium Üst H-I - 77.00 TL
    Migros - 33.00 TL
    TürkTelekom - 33.00 TL
    Rakip-Migros - 33.00 TL
  • Alt degil UST. Maraton olucak orda iyi bak mobildeym bakamiorum suan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: F-G

Alt degil UST. Maraton olucak orda iyi bak mobildeym bakamiorum suan

sanırım bilet kalmamış o yüzden görünmüyor..
  • Unifeb'e git. Telsim Lacivertteler. Sarıyor 10 numara
  • quote:

Orijinalden alıntı: lostplanetp

Unifeb'e git. Telsim Lacivertteler. Sarıyor 10 numara

hangi tribün ? birde mesela Migros kısmından bilet alırken atıyorum M BLOK tan bilet aldım diyelim.. illa M BLOK'a oturucaz diye birşey yok değil mi? eskiden o şekildeydi.. içeri girince isteyen istediği yere oturuyordu, yine o şekilde mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bymuratcan

quote:

Orijinalden alıntı: lostplanetp

Unifeb'e git. Telsim Lacivertteler. Sarıyor 10 numara

hangi tribün ? birde mesela Migros kısmından bilet alırken atıyorum M BLOK tan bilet aldım diyelim.. illa M BLOK'a oturucaz diye birşey yok değil mi? eskiden o şekildeydi.. içeri girince isteyen istediği yere oturuyordu, yine o şekilde mi?

Şimdiki ismi türk telekom tribünü. üst kat d bloktalar. Tam çaprazlama genç fenerbahçelilerle. 10 numara oluyor. Yok kale arkası istediğini al istediğin yerden izle. Kapılar ilk açıldığında orda ol direkt kurul yoksa o tribünde ilk orası fulleniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lostplanetp -- 2 Aralık 2011; 1:59:59 >

• Kale arkalarinda ve maraton ustte kimse sallamaz koltuk numarasiymis blokmus vs. Digerlerinde cekirdekciler oldugu icin maci oturarak izliyolar orda onemli bunlar.

Unifeb candir.
  • telekom alacaktım ama kalmamış bir tek migros var.. 77 TL veremeyeceğim maddi açıdan çıkmazdayım şuanda tek seçenek var oda Migros
  • quote:

Orijinalden alıntı: bymuratcan

telekom alacaktım ama kalmamış bir tek migros var.. 77 TL veremeyeceğim maddi açıdan çıkmazdayım şuanda tek seçenek var oda Migros

O ortamda bulunmak bile guzel. Migrosa git tadını cıkarmaya bak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.