Şimdi Ara

Ülkeyi hangi parti yönetebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ak partiyi ve Tayyib'i hep eleştiriyorum-eleştiriyoruz ama başka alternatif var mı sizce? Kılıçdaroğlu mu? Bahçeli mi? Terörist selo mu? Kim kim?

Valla bazen insan düşünüyorda iyisiyle kötüsüyle akp bari işten anlıyor. The walking dead'teki shane misali doğru yapması gerekenleri yanlışlarla yapıyor, antisempatik biri oluyorlar ama alternatif yok gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hepar

• Zeten tüm hatalarına rağmen yine çoğunluğun oyunu almasının baş sebebi diğer partilerin beş para etmemesi

kimi yıllardır sandığa gömülüyor hala utanmadan istifa edip gitmek yerine sonraki seçime umut bağlıyor

kimi iki lafı mantıklı bir şekilde bir araya getiremiyor

biri zaten pkk

bağımsızlarda birleşmek mümkün değil

Ben hepar diyorum. Bize ırkçılık yapılıyor diye bas bas bağıranlara ırkçılık nasıl yapılırmış diye gösterecek bir yiğit lazım

Oy kaygısı koltuk sevdası olmayan tek amacı ülkenin milli birlik beraberliğini sağlayacak adam gibi adam
  • Tayyip veya Davutoğlu yonetiyorsa herkes yonetir

• Tuncelinin dağından inmiş biri Cumhuriyet'in partisinde.
    Diğeri zaten terörist bir parti.
    Bahçeli desen artık saçmalıklarıyla ve uzaktan yakından milliyetçilikle alakası olmayan tavırlar...
    Akp desen bu teröristleri meclise sokup daha bir çözüm süreci dedi...
    Yok kardeş parti filan

• Osman Pamukoğlu paşamız CHP'nin başıma geçsin, Kılıçdaroğlu da ekonomi ve sosyal kısmını alsın. CHP içindeki kürtçüleri ve terör destekçilerini temizleyip Atatürk'ün partisine yakışır hale getirmeliler. Mhp olmaz. Çünkü çürümüş, güncelliğini yitirmiş ve dargörüşlü milliyetçilik olmaz bu devirde. Mhp destekçilerinin genellikle sözel bölüm mezunu olduğu, CHP destekçilerinin daha farklı alanlardan da olduğunu görebilirsiniz. CHP olabilir ama Osman Pamukoğlu gibi bir lider gerekli. Kılıçdaroğlu da olur ama biraz daha hisleriyle davranan, daha bağışlayıcı kalıyor. Gerektiğinde asmak, kesmek de lazım. Gerektiğinde gözünü kırpmadan bir yolda gitmek de lazım. Osman Pamukoğlu bu yüzden lazım.

Diğer iki partiyi vr destekçilerini saygıyla anıyorum.

• şu osman paşa chp ye gelip bi temizlik yapsa bak gör sen ülke nasıl ilerliyor
  • Mhpye verin. Pkkya inat mhp!

Yarin o cozum sureci buzdolabindan ciktiginda insanlarin suratina bakamazsiniz. Herkes mhpye verecekki askerin zafiyeti giderilecek.

Vali izin vermeden yerin kipirdayamiyor asker.

Tabi yakinda pkkli milli savunma bakani gormek istiyorsanis boyle devam edersiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Periah -- 7 Eylül 2015; 10:27:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Periah

Mhpye verin. Pkkya inat mhp!

Yarin o cozum sureci buzdolabindan ciktiginda insanlarin suretina bakamazsiniz. Herkes mhpye verecekki askerin zafiyeti giderilecek.

Vali izin vermeden yerin kipirdayamiyir asker.

Tabi yakinda pkkli milli savunma bakani gormek istiyorsanis boyle devam edersiniz...

Apoyu asamayan mhp mi ?

Vatan millet sakarya deyip.

Sehit kani akmasin dursun demeden once Hirisizi verin diyen milliyetcimi ?

Ne tarafa guluyoruz.
    Bu secim mhp ye verecektim sagolsun bahceli

Ne emeye ne gommeye lafini bizlere gosterdi.

• red01 R kullanıcısına yanıt
    Medya herseyi der sende inanirsin.

Birak artik bu ucuz numaralari ulke degisik hir hale geldi. Pkkli bakanlar var asfaltin altina is makineleriyle dosenen mayinlar var saatlerce ugradiyorlardir.

Askerin elinibkolunu baglamis bir hukumet var.

Birak artik su ucuz isleri. Mhpye verin askerin onunu acsin yeter. 90lardaki gibi belki biraz sertlesiriz kurbanlik koyun gibi gitmektense...

Apoyu asma meselesine gelirsek. Ataturk seyh Saidi asti bu memleket Ataturku kotuledi. Bahceli Ocalani assaydi bugun sizin gibiler vlbahceliyi lwnetliyor olacaktiniz.

Onemli olan vatan dun bugun su bu degil. Milliyetciligi gostermek zorundayiz. Adamlarin hepsi pkk partisi altinda birlesti biz hala kardeslik masallariyla uyuyoruz.

Bugun akp chpyi yedi kurtculeri doldurdu. Yarin Turkes yoluyla mhpyide pkkya hosgoruyle yaklasan bur yale getirirse o gun gorursunuz gununuzu !!!

• Ülkeyi parti yönermez, halk yönetir. Halk uyuz olur mızmız olur, sesini çıkarmazsa gördüklerimiz olur.
  • AKP
  • quote:

Medya herseyi der sende inanirsin.

Birak artik bu ucuz numaralari ulke degisik hir hale geldi. Pkkli bakanlar var asfaltin altina is makineleriyle dosenen mayinlar var saatlerce ugradiyorlardir.

Askerin elinibkolunu baglamis bir hukumet var.

Birak artik su ucuz isleri. Mhpye verin askerin onunu acsin yeter. 90lardaki gibi belki biraz sertlesiriz kurbanlik koyun gibi gitmektense...

Apoyu asma meselesine gelirsek. Ataturk seyh Saidi asti bu memleket Ataturku kotuledi. Bahceli Ocalani assaydi bugun sizin gibiler vlbahceliyi lwnetliyor olacaktiniz.

Onemli olan vatan dun bugun su bu degil. Milliyetciligi gostermek zorundayiz. Adamlarin hepsi pkk partisi altinda birlesti biz hala kardeslik masallariyla uyuyoruz.

Bugun akp chpyi yedi kurtculeri doldurdu. Yarin Turkes yoluyla mhpyide pkkya hosgoruyle yaklasan bur yale getirirse o gun gorursunuz gununuzu !!!

Mhp pkk yi bitirdi yok ettide bizmi grmedim he verelim Sehit kani hirsizdan degersizmis onu anladik.
    Bahceli bos siyaset yapiyormus onu ogrendik.

Sen daha verdigin oyda sana vaad edilenleri yapma imkani olupta secmeni hice sayan bahceliyi savun.

Nede olsa Sehit kani durmadan once hirsizi yakala o daha onemli neden onemli oy kaybettirecek.

1 oy 1 sehitten daha degerli mhpli bahceli icin. Devlet oldugu surece oy vermeyecegim bir parti oldu.

Gidin cakma vatan millet sakaryanizi otede yapin.

Sen o koalisyonun kurulacagini mi saniyorsun gercekten.

Zaten secimin sonunda erken aecim olacagi belliydi.

Her tiyatroya kaniyorsunuz...

Senin usin yas medya seni istedigi yone ceker.

Yarin rabia diye hungur hungur aglarsin yada pyd komsumuz olsun diye dolasirsin ortalikta. Veya cozum sureci analar aglamasin diye sevinirsin...

Zaten nereye cekseler oraya gidersin sen...

• quote:

Sen o koalisyonun kurulacagini mi saniyorsun gercekten.

Zaten secimin sonunda erken aecim olacagi belliydi.

Her tiyatroya kaniyorsunuz...

Senin usin yas medya seni istedigi yone ceker.

Yarin rabia diye hungur hungur aglarsin yada pyd komsumuz olsun diye dolasirsin ortalikta. Veya cozum sureci analar aglamasin diye sevinirsin...

Zaten nereye cekseler oraya gidersin sen...

Sen ne kadar zeki bir insansin.
    Sana Mhp nin akp yi nasil duman edecegini yazayim.

Koalisyon gorusmelerinden sonra Bahcelinin agzindan bu sozler dokulseydi ne olurdu lutfen cevap ver .

Bahceli Cikar derki.

Degerli Milletimiz ve Secmenimiz 7 Haziran Secimlerinde ve oncesinde sizlere verdigim vaadleri biliyorsunuz.

Secim sonrasi olusan durumlari gormektesiniz.
    Milliyetci Hareket Partisinin amaci oy degildir, koltuk degildir .

Bizim amacimiz Vatanimiz Milletimizin Bekasidir.

Bu sebeple oncelikle sizlerden ozur diliyorum.
    Koalisyon gorusmelerinde Sizlere verdigim vaadler olan , yolsuzluk , ucretler vb. hicbirseyi istemedim.

Ak partiden bir istegim oldu.

Ulke yonetimini size verelim.
    Lakin Pkk ya yapilacak operasyolarida bize verin yada birlikte bizim de sozumuz gececek sekilde bu vatani milleti perisan etmeyelim dedik.

Ak parti bizim bu istedigimizi kabul etmedi.
    Ak parti Pkk ile ne ceviriyor.?
    Ak parti neden pkk ya cok sert onlemler alinmasini istemiyor.?
    Ak parti neden pkk teror orgutunun yok edilmesini istemiyor.?
    Ak parti neden koltuk saltanat icin sehit kani dokulmesine izin veriyor.?

Bunlari hem ak partiye hemde yuce milletimize soruyorum.
    Koalisyon gorusmeleri bu sebeple olumsuz sonuclanmistir.

Peki bahceli boyle gelseydi en a %10 mhp kayacakti.

Akp boyle bir istedi kabul etseydi mhp senelerdir soylediklerini yapacakti sallamadigini gosterme imkani olacakti.

Ak kabul etmeseydi mhp %10 oy kazanacakti.

Bak akp oy veren birisi olarak bunu yazdim.

Oy kazanmak icin bu yeterli idi

Akp yi koseye sikistirmak icin yeterli idi.

Erken secimde akp yi duman etmek icin yeterli idi.

Ama mhp her zan yaptigi gibi iy pesine gitti.
    Soyledilerinin kolpa oldugunu kanitlamis oldu.

Akp oldugu surece pkk guclenecekti zaten. Ayrica akp erken secim istiyordu zaten.

Akpnin koalisyon yapacagina inanitoemuydun cidden ?

• Maalesef ülkede sağlam bir muhalefet yok.

• quote:

Akp oldugu surece pkk guclenecekti zaten. Ayrica akp erken secim istiyordu zaten.

Akpnin koalisyon yapacagina inanitoemuydun cidden ?

Sen numunemisin yoksa ciddi ciddi bunlarimi yaziyorsun.

Sana akp nin yapip yapmayacagini sormadim.

Mhp nin akpyi kiviramayacagi sekilde nasil koseye sikistiracagini anlattim.

Ama sen halen koalisyon yapmayacakti ki diyorsun kiminle muhatap olup laf anlatiyoruzki bahceli kadar dusunen birisine ne anlatmaya kalkiyorum.

İlk once adam gibi konusmayi ogren.

Tvde iki lakirti duyup herseye inanan ben degilim. Siyaset pis bir istir Tugrul Turkesin buyukboladilik kadeti oldugu icin akpye yanastigini dusunuyorum.

Mhp akp ile yanassaydi hayatinin hatasini yapardi. Akp onu kullanip atacskti onemli olan tek sey erken secim
    Son bir ayda olan tiyatronun bir anlami yok.

Ama hala bunlara inaniyorsan hsp uukselmeye devam edecek demektir.

Bahceli zaten 5 yila kalmaz gidecek yaslilik yuzunden. Ulkenin gelecegi soz konusu burada gundelik siyaset degil...

• AKP'den başka parti mi var verilecek?

MHP demişler şaka gibi. Çok biliyorsa AKP'nin teror operasyonu için koalisyon olsaydı.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.