Şimdi Ara

Ülkeyi hangi parti yönetebilir (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • cevabını bulsam boş atmam ama seçenek yok CHP ve hdp nin neyidigi ortada CHP de mantıklı hareket eden insanlar var ama sesi çıkmıyor mhp düşünceleri iyi ama sürdürecek yönetecek adam yok pratikte sıfırlar yani akp ninde ne olduğunu tartışmaya gerek yok rte nin elini çekmesi lazım oda olmayacağına göre

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiyede ülke yönetme kapasitesinde parti yok şu anda
  • Mhpye ver gec hocam hic degilse pkknin isi zorlasir belki ayagina colme takariz...

• Periah kullanıcısına yanıt
    büyük ihtimalle öyle olacak gibi hocam alternatif yok

• AKP'nin yönetemediği apaçık ortadayken hala AKP diyenler var. 13 senelik siyasi hayatları yanlış politikalarla dolu. Örneğin cemaatle işbirliği, TSK'yı yıpratmaları ve terör sorunu. Listeye aklınıza geleni ekleyebilirsiniz, Suriye politikası gibi. Ayrıca terörü sadece AKP çözer diyorsunuz da lan 13 senede neden çözemediler o zaman?

Hiçbir parti dört dörtlük değil. Ama AKP kadar kötü yönetemezler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 7 Eylül 2015; 20:33:03 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumdan çekilişle üyelere rastgele bakanlık dağıtılsa ülke en kötü şuanki şekilde yönetilir.
  • dini siyasetten ayıracak , atatürkün izinden gidebilicek en önemlisi de osmanlıcı kafasında olmayan tek parti CHP olduğu için , ülkenin tek kurtuluş yolu ve de en yakın kurtuluş yolu ( oy sayısı olarak ) CHP dir.
  • Çare MHP

• Öyle bir parti yok maalesef
  • Mhp ye vermeliyiz ama keşke Mhp nin başında genç,dinamik ve agresif bir lider olsa.Eminim bu profilde birisi olsa iyi bir seçim çalışması ve propaganda ile iktidar olabilir.En azından %20-25 oy alır en az.Mhp ye Gabor Vona nın Türkiye Türk'ü versiyonu lazım.Adam Macaristanda Turancı partiyle 2.parti oldu be.
  • Konuyu açan arkadaş halkımızı çok güzel temsil etmiş. Halkımızın cehaleti senin mesajından çok iyi belli ediliyor.
  • chp yönetir.
    plan var proje var fikir var kadro var gençleşen isimler var
    ve en önemlisi vicdan var.
    ben bu güne kadar bi yolsuzluk söylentisi çıktığında chp içinde tedbirli olarak disipline sevk dışında bir şey görmedim (bakın söylentisi dedim)
    aklan partine geri dön denildi hep. ama bunlar bin takla attılar üzerini kapatacağız diye. korkmayın lan biziz halk.

hdp ye yaklaştı falan deniyor.
    efendim ne alaka.
    gözünün önündeki aprı dağına "evet bu ağrı dağıdır" dediğinde sevmediğin biri gelip "evet, bence de ağrı dağıdır" deyince gözlerini kapatıp ağrı dağını görmezden gelerek koşar adım uzaklaşacak mısın gerçeklerden?

chp koyu üniter bir partiyken (mevcut üniter yapıyı kuran parti yani düşün) hdp yerel yönetimlerin özerkliğinden yana.
    nasıl aynı çizgi bu.
    hee hak adalet özgürlük isteme falan fıstık diyorsanız ne yani istemesinler mi hak hukuk adalet?
    ağrı dağı lan bu, görüyorsan söyle.

cemaat ile bir oldu deniyor. yav komik olmayın. bu cemaat ortağı diğer paralel yapı ile bir olup en ulusualcı chp lileri bir bir içeri attırıp, içeri atamadıklarının işlerine son vermedi mi?
    kanaltürk üne üç kuruş paraya çökmedi mi? ve en önemlisi askerini paşasını içeri atan kişilerle ne bir olması.

chp son derece akıllı adımlar atıyor. oyları da artıyor. aynı yüzdede kaldığına bakmayın.
    atıyorum geçmişte evet chp ye oy verebilirim neden olmasın diyen kitle %10 du. yani %25 + %5 di hitap edilen kitle vardı.
    şimdi evet verebilirim diyen en az %10 yani %30 dan %35 e yükselen bir potansiyel var.
    oyunu illa bugün arttıracaksın diye bir şey yok. adım adım.

şu süreçte eleştireceğim tek yer bahçeli ile hiç bir araya gelmemiş olmasıydı. çay bile içmediler yahu.
    demirtaş ve davutoğlu ile kaç kere bir araya gelirken bahçeli ile bir çay bile içememek her ne kadar tek taraflı olmasa da bir noksanlıktır
    oysa sen akp yi indirebilmek için diğer tüm partiler olarak bir araya gelmek, gelebilmek zorundasın.
    yarın 1 kasımda yine aynı şey olacak. o zaman da dejavu mu yaşayacağız?
    bi oturun çay için. bence bahçeli mantıklı düşünebilen ama mantıklı söylem geliştiremeyen biri.
    kılıçdaroğlu pek ala ikna edebilir. oysa adama görev bile vermediler al hükümet kur diye.
    beştepenin yolunu bilmeyenler dediler. yav anayasada hükümet kuracak kişi beştepenin yolunu bilecek diye madde mi var?
    bu tamamen başta egolarımızı bir kenara bırakalım diyenlerin egosundan kaynaklı. olur da bahçeliyi ikna eder diye ödleri koptu.

korkmayın lan gideceksiniz zaten. hele bizden hiç korkmayın. halkız biz halk...

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.