Şimdi Ara

Ülkesin de kadın görmemiş insanlar.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ülkesin de gözüyle kadın görmemiş , kadın sesi duymamış insanlar , ülkemize geldiğin de ;

Tiktok’ta kızları arkalarından çekerek paylaşması

Gazeteci ,Türk kadınlarına ahlaksız laflar savurması

Azımsanmayacak kadar yabancı uyruklu zehir tacirleri

Takip ettiğim bir kız ‘her gün kullandığı otobüs durağın da , yabancı uyruklu kişinin göz ile tacizini ağlayarak anlatmasını izledim’.

Gerçekten , başta kızı , kardeşi , sevgilisi olan insanlara Allah sabır versin.

İstanbul’un çoğu mahallesin de ( ortamın iyi olmadığı kiraların ucuz olduğu anladınız ) Türk yok. Market yabancı , kurye yabancı. Restoranı yabancı , çalışanı yabancı...

12 saat günde 50-60₺ çalışıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ABD nin yerinde olsaydım ve türkiyeyi kukla devlet yapmak isteseydim :

1- dini kullnarak bir lider seçip desteklerdim (fe*** pi**)

2- bu fe***hında siyasette bir elemanını seçerdim

3- seçtiğim kişiye tüm yetkileri verdirmek amacıyla birbirleriyle savasıyormus gibi gösterip sahte dar*** yapardım

4- sonra butun yetkılerı alınca da bu kukla devlette ayrımcılık adam kayırma arttırırdım

5- VE EN ONEMLISI kaleyi içten fethetmektir ki Atatürkun en çok uzerinde durdugu tehlikesinden defalarca birçok yerde bahsettiği olaydır.

insanlar arasında fikir ayrılıklarını mer*l ak*neri tehdit eder seviyeye getirmiş olmak

demografik yapıyı bozmak ise en temel vuruştur.

ülkede 10 milyon mülteci ve her sene doğup TC vatandaşlıgı kazanan çocukları

bir daha gitmemek uzere geldıklerını hepımız bılıyoruz.

10 sene sonra savas psıkolojısı sayesınde sahıp olacakları doğum oranları

sayamadıgım onca seyi anlamak için dahi olmaya gerek yok. araştırın öğrenin. Fakat bu ülkede her seferinde oyun oynanıyor diyerek gücü ellerine alanlar aslında bu oyunu oynayan kişilerin ekmeklerine yağ surerek kimin tarafında oldugunu anlayabılırsınız.

kanal istanbul projesi örneğin; ABD sessiz fakat iştahlı, sonnda karadenize suresiz girecek. ve bu projenin yapılacagı yerlerı hep arapların satın almıs olması...

yazık yemınle yazıkk...

daha bu sabah yeniden bi afgan tacizi haberi, daha yeni geldıler boyleler, alısıp rahata azgınlıga alıstıklarında nolacak ?

bi de 9 yasındakı kız, abısının kafasını da taşla ezmişler

onların zihniyetini anlamak için yotube da ferhunde olayı afganıstan yazın ve izleyin

edit : söylediğim şeyler tamamen kurgudur hiçbir siyasi örneği kesinlikle yoktur ve Erdoğan aşığıyım onu çok seviyoruz REis çok yaşa be ümmet seninle gurur duyuyor, sen olmasan abd bizi yok ederdi sayende zenginlikten 4 köşe olduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Davidzwezda -- 13 Ağustos 2021; 1:3:53 >

• Davidzwezda kullanıcısına yanıt
    Yürü be reis ümmet senin yanında bu dava sensiz olmaz en yakın gençlık kollarımızın yanına giderek gücümüze güç katabilirsin

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • “de” burada bitişik.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.