Şimdi Ara

Ülker grubu, gıda dedektif'ini dava etti. (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
2
Favori
27.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
619 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • birşeyi ne kadar örtmeye çalışırsalar çalışsınlar o daha çok günyüzüne çıkacak

• Stones S kullanıcısına yanıt

1 küp şeker 2.66 gramdır.

• boş boş sallamışsın sonra tutmayınca okumaktan aciz misine getirmişsin. olayın farkında olduğun için de blok diyip bırakmışsın. Beni de bloklayıver. karşılıklı bloklaşalım

• sanki diger markalar cok farkli ahahha yorumlara bak ulkeri boykot ediyoruz yaziyolar . marketteki ambalajli urunlerin hepsinde boyle kimyasalllar var zaten olabildigince koy peynir urunleri satan magazalardan almaya calisin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NitroNos kullanıcısına yanıt

Ota moka pancar şekeri yazıp durmaktan başka bi şey yaptığı yok torkunun.

• Siz okuma özürlüsünüz. Her üründe besin diğerleri yazar kanunen. İnstagramda her gördüğüne inanan bir millet bu olayları gıda dedektifinin ortaya çıkardığını düşünmesi normal.
    Sevmiyoruz diye ortadaki yanlışı söylemeyecek miyiz? Bu aynı hastalıklı zihniyet.

Sevmediğiniz her kurum kişiyi kötüleyecek miyiz? Sezarın hakkı sezara.

Neyse, marketten satın aldığı yiyeceğin üstünde ne yazdığını okumaktan aciz insanlara ne anlatsak boş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Anor~ -- 16 Ekim 2020; 15:23:58 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Stones S kullanıcısına yanıt
    Aynen aynen, sende hayat üniversitesi masterlısın değil mi?

Cahillerin yeni jargonu da bu.

• İşte onu diyorum bende. Marketten aldığı paketin üstünü okumaktan aciz tipler gıda dedektifi gibi instagram da popi olup paraları cukkalayan tayfaya malzemedir her zaman.

Zaten verdiğiniz cevap zeka durumunuzu özetliyor.

Şeker ve çukulata ile

• mcgill kullanıcısına yanıt
    Sadece palm yağı değil şekerli ürünlerde Mısır şurubu kullanıyorlar. Diğer koruyucuları saymıyorum bile.

Mısır şurubu insülin direnci, obezite, damar hastalıkları ve diyabete neden oluyor. İnsülin direnci tümörlerin büyümesine de yol açıyor.

• Ülkeri kendi çapımda boykot edicem .. Torku yemiyordum ülker de yemem gider 2 tl fazla verir kinder yerim adam akıllı

• Canınız çikolata tarzı şeyler çektiği zaman Tadelle den şaşmayın. Tek doğal kalan bu çünkü.

• Black_34 kullanıcısına yanıt
    Dostum 9 10 12 ay raf ömrü olan bir gıdanın doğal olma ihtimali çok,düşük.

Bu tarz malzemeler vücutta oksidatif stresi arttırır. Mümkün olduğunca az tüketmek en iyisidir. Tabiki vücudumuz tolere ettiği miktarlar var, bu da kişiden kişiye göre değişir.

• İyi etmişler.

• Zehirleniyorsunuz ve bilmenizi istemiyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Black_34

Canınız çikolata tarzı şeyler çektiği zaman Tadelle den şaşmayın. Tek doğal kalan bu çünkü.
    Ülker grubu, gıda dedektif'ini dava etti.

• Torku'nun ürünlerini beğenirsiniz beğenmezsiniz onu bilemem fakat diğer firmalara göre farklarını öğrenin. Torku bireysel bir firma değil çiftçi kooperitifidir. Ürettiği ürünleri almasanız bile diktiği fidanlardan dolayı desteklenmesi gereken bir firma. Şimdiye kadar 20 milyon'a yakın fidan diktiler ve sadece dikmek ile bırakmadılar. Diktikleri her fidanın suyunu verip bakımını yapıyorlar. Hedefleri Türkiye nüfusu kadar fidan dikmek. 

• quote:

Orijinalden alıntı: hazarcep

Torku mı?

torku limonsuz limonata yapmayı başaran %100 yerli ve milli bir markamız lütfen Torku için öyle şeylerde bulunma

bana saysana limonsuz limonatayı kaç firma yapabilir?

Alıntıları Göster

Gördüğünüz gibi onu da ecnebiler bizden önce yaptı. Yüzde sıfır meyve suyu içerir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genie1 -- 16 Ekim 2020; 16:6:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hazarcep

Torku mı?

torku limonsuz limonata yapmayı başaran %100 yerli ve milli bir markamız lütfen Torku için öyle şeylerde bulunma

bana saysana limonsuz limonatayı kaç firma yapabilir?

Alıntıları Göster

• H....p adlı marka da taktı bu hesaba ama bir şey çıkaramadı. Alacağımız ürün varsa onu da almaz etti. Zaten ülkerle pek aram yoktu. İyi oldu öğrendiğim..

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.