Şimdi Ara

Ülkenin Geleceği Siyasetçilerin Değil, Halkın Elindedir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ülkenin geleğinin sadece siyasetçilerin elindeymiş gibi bir algı var sanki. Şuna emin olun hangi parti iktidara geçerse geçsin. Halk gerekeni yapmadığı sürece Türkiye yerinde saymaya devam edecektir.

Herkes forumlarda sosyal medyalarda eleştiri & dilek & şikayetleri yazarak bunların göklere uçup siyasetçilere vahiy olarak inmesini bekliyor. Sanırım bunun psikolojik olarak şöyle bir sebebi var. Şikayetçi kişi diyor ki benim bu sorunum var bu yazıyı okuyan kimse bunu yetkiliye bildirsin sorunum çözülsün!

Tabi ki bunları yapmayın demiyorum ama bazı konularda da sesimizi duyuramıyoruz maalesef. Bunun için direkt yetkili kurum & mercileri etiketleyerek & hedef alarak sesimizi duyurmamız en doğrusu. Mesela şuan internet hızlarından, su, elektrik, doğalgaz faturalarından ve fiyatlarından şikayetçiyiz. Bunun için direkt yetkili kurumu muhatap alıp mailler vs atıp sosyal medya hesaplarını etiketleyip bunu forumlarda sosyal medyalarda paylaşarak benzer şikayeti olanları direkt sorumlu kuruma yönlendirmek en doğrusu. Millet kalkıyor şu sorun var diyor ama biri de demiyor ki şurdan şunlara yüklenelim belki çare bulurlar diye.

Bu şekilde ne kadar baskı yaparsak sorunların çözülmesine daha çok katkıda bulunmuş oluruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dilskesti -- 31 Ocak 2021; 0:2:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bunca yetki bir insanın elindeyken buna dair pek umud kalmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O sırada halk:

Ülkenin Geleceği Siyasetçilerin Değil, Halkın Elindedir
  • Heh kaç kere söyledim burada hiç bir partinin temsilcisi yok burada ki kendinizi parçalamalarınız havaya gidiyor tamamen asla ulaşmayacak o partilere diye.

Sonuç ban aaktroll deyip kaldıkları yerden önce partiye sonra parti aracılığı ile seçmene sövmeye devam ettiler.

Hadi yine sadece partiye sövseler amann işsizler işte der gerçerdim ama hadlerini aşıp seçmenlerin tercih hakkına da karışıyorlar :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.