Şimdi Ara

Ülkemizdeki modifiye anlayışı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ilanlara göz gezdirirken bu ilana bakayım dedim. Modifiye yaptıklarını sanıyorlar fakat normal araçları ne hale getiriyorlar. Lancer'in tasarımı zaten güzelken birde jetta farı takılmış. Sanane arkadaşım isteyen yapabilir diyen çıkabilir ama siz olsanız böyle bir aracı bu hale getirmiydiniz ? Teşekkürler.

Ilan :http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-motorla-takasli-tr-de-tek-orjinal-77500-kmde-buyuk-firsat-198158785/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MORTALDANCE -- 15 Şubat 2015; 11:46:35 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• İşte gerçek modifiye bu!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu diil bu hic diil benim istedigimi anlamiyosunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam tahmin ettiğim Lancer. Sanırım dün denk gelmişti sahibinden.com'da. Söylenecek söz bırakmamış sahibi Bütün kinini ve nefretini arabanın üstüne boşaltmış adam
  • Görmüştüm bu göz tecavüzcüsünü.. Arkadaş benim öyle arabam olsa binmeye utanırım, sorsalar benim diyemem. Adam bi de bu iğrençlik abidesinin yanında poz vermiş.

• "..Araç komple modifiyeden dolayı boyalı olup..."

Bence kaza yaptı, Lancer farı bulamadı. Çıkma Jetta farı denk geldi, onu kullandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spinattimyalnizliga -- 15 Şubat 2015; 11:49:09 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında biraz da yürüyecek motoru olsa fena değil de, bilemedim ki şimdi. Paspas ve koltuk kılıfları yakışmamış o arabaya.

Edit: Kapı içlerine vurulan boyaya bakınca, rezalet bir işçilik sanki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goodorevil -- 15 Şubat 2015; 11:52:53 >
  • pavyona dönmüş aracın içide dışıda bişeye benzemiyo.
  • paspaslar olmamış, çok ucuz duruyor
  • Bu da benim eski aracımdı. 2013 aralık ayında satmıştım.
    İçi dışı kırmızı araç görünce bende ekleyeyim dedim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-2005-peugeot-307-1.6-xt-kacirmayin-178301146/detay

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çirkin gördümde bu kadar zevksiz ve çirkinini ilk defa gördüm

• Gerçek modifiye bu değil!
  • dün denk geldim bu ilana ve içimden dedim araba pert bunu nası satarız diye düşünüp modifiye yaptığını sanan bir satıcı daha diye söylendim çünkü bu yaptığı modifiye olamaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: individual

Bu da benim eski aracımdı. 2013 aralık ayında satmıştım.
    İçi dışı kırmızı araç görünce bende ekleyeyim dedim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-2005-peugeot-307-1.6-xt-kacirmayin-178301146/detay

Ufak modifiyeyi seviyorum bende bir jant bi yay birkac ufak detay yeterli oluyor bence

• Hiç dokunmasa araca çok daha iyi modifiye olurdu

Zaten orijinali bile süper görüntüye sahip olan bir araç bu kadar rezil edilirmiş .
  • Sırf paspasları için bile alırdım
  • caprio ;)
     Ülkemizdeki modifiye anlayışı

• Hurdacıdan ne bulduysa takmış arabanın üstüne

Modifiye anlayışımız :

Cam filmi+jant+beyaz ampul+amerikan park+aracın sağına soluna sport yazmak=50hp
  • Bunu ülkeye genellemen yanlış w201 e ls swap yapanda var bu ülkede
  • Kamber açısı vermek ve o kadar açının yol tutuşunu arttıracağına inanmak
    Saçma sapan yay kesme işleri
    Air süspansiyon
    Lastikte yanak bırakmayacak kadar geniş jantlar
    Coilover takıp tavşan gibi seken arabalar
    Yapılan her egzoz modifiyesinin motora katkı sağlayacağına inananlar diye uzar gider bu liste. Bu adamlar yüzünden ülkemde işini bilerek ve hakkıyla yapanlar da zan altında kalıyor.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.