Şimdi Ara

izmir'de araba kullanmayı öğretmelik yerler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kardeşim ehliyet alacak izmir'de araba kullanmayı öğretmelik boş yer neresi var?

• semt neresi?
  • Beydağ.
  • lewzqtewbhkfruuhga L kullanıcısına yanıt
    Karşıyaka - Zübeyde Hanım Mahallesi
  • Bornova evka 3 , buca evka 1, ksk olarak bilmiyorum.
  • Zeytinalanda hanıma biraz öğretmiştim.

Dur kalk öğretmek için fuar izmir otoparkı veya sasalı hayvanat bahçesi otoparkı baya geniş ve boş alanlar

Sasalı açıksa boş olmaz tabii

• ozgutozkan kullanıcısına yanıt

Sasalı Piknik alanı ve doğal yaşam parkı kapalı

• balçova kipa , lunapark arkası boş arazi

• Bana bak evvela sinyal kolundan başla kesin öğrenmeli nedir ne işe yarar

4 flaşör öğret sadece 4lü yaktığın için yolun ortasında duramazsınde

İzmirde sağa yanaşma duraklama sorunu var şöförler rahat sorumsuz sadece frene basıyor duruyorlar 4 lü yakmak büyük fark gerçekten onu dahi yapmayan var hele kadın şoförler sadece kadın oldukları için ekstra sorun çıkartıyorlar büyük keyfiyet.

• Yanınıza oturtun öncelikle Karşıyaka civarlarında bir tur atın. Aha bak araba böyle kullanılmaz diye milyonlarca örnek gösterdikten sonra Çiğli AOSB içinde deneyebilirsiniz kullanmayı.

• Mojaverok kullanıcısına yanıt

Doğrudur o an adı tam adı aklıma gelmemişti soruyu soran arkadaş anlar diye öyle yazdım  

• ehliyet aldığım yer olan evka 3 metronun yukarı kısımları idealdir. yokuş vs güzel sürüş kısımları var. hafta sonu yasakları olmasa sürüş için en ideali hafta sonudur.

bunun dışında bomboş bir alan arıyorsanız, dur kalk yapmalık, seyhankent sitesinin etrafı idealdir. pazar yeri kurulur orada alanı oldukça geniştir. sakin trafik içinse smyrna meydanının devamı aşık veysele kadar olan yol, ışıklı vs bir başka güzel seçim olabilir.

direksiyon işi kişinin kendisinde bitiyor daha çok.
    iyi şanslar.
  • Zamanında bostanlı sahilde, pazar yerinin karşısına denk gelen kısımda başlamıştım (o zaman yeni dolgu yapılmıştı, toprak araziydi), pazar yerinde devam ettim (orası da çarşamba hariç bomboştu, sonra baktılar acemiler araba kullanıyor go-kart kurdular ), sonrasında da çiğli organizede devam ettim, karşıyakaya yakın olan kısım yeni yapılıyordu daha, bomboştu. Şu anda organize halen kullanılabilir haftasonu.

• Gıda çarşısı :))

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.