Şimdi Ara

Ülkemizde neden Rifle silahlara ruhsat yok?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elimde para var Nato onaylı bir sürü silaha bakıyorum tabanca tarzı değilde daha çok Rifle tam otomatik silahlar M16,M4A1,Mtar-21 vs silahlardan almak istiyorum Abd'de yasal ama Türkiyede değil illa ateş etme isteğimizi askerlikte mi dindircez yani hiçbir yolu yok mu?

• Abd ile rusyada yasal sadece :D

Abd'de her yerse yasal değil zaten belli eyaletlerde yasal (ruhsatlı yani )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aesource -- 3 Ağustos 2014; 12:35:13 >
  • Bizi de mi vurcan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aesource

Abd ile rusyada yasal sadece :D

Abd'de her yerse yasal değil zaten belli eyaletlerde yasal (ruhsatlı yani )

Nato'da hani bizde vardık bize de serbest olması lazım değil mi?
  • UcanTospa kullanıcısına yanıt
    Yok hocam alıcam aleti dağ var bizim evin yanında çıkıp bi kaç havaya felan sıkarım yani
  • Yasal degilken bile yapilanlari gordukten sonra birak yasal falan olmasin

• Yasal değilken düğünleri, kutlamaları görüyoruz TVde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye de serbest etseler her gün ana haberlerde ....da cinnet tonla ölü diye haberlerden geçilmezde ondan.Tabancanın verebileceği hasarla dediğin silahların verebileceği hasar aynı değil.

• He oldu olacak herkesin eline bir mg4 verelim.

• Nasıl yok ya bakkallarda dolu rafıls lays doritos

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sen burayı teksasa çevirmek istiyorsun sanırım. Eline bıçak alıp millete terör estiren insanlara m16 yı verirsen hapishaneyide basar kuyumcuyuda evide. düşünsene yolda yan baktı kavgası her iki taraf çatıştı olan yoldan geçenlere oldu. 20 ölü 45 yararlı

Bence ülkede gerekli kşiler dışında silah yasaklanmalı. Bilinçli bir toplum değiliz. Unutma silah öldürmez insan öldürür.
  • call of duty de hangi görevi bitirdin
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheHaydarX

Elimde para var Nato onaylı bir sürü silaha bakıyorum tabanca tarzı değilde daha çok Rifle tam otomatik silahlar M16,M4A1,Mtar-21 vs silahlardan almak istiyorum Abd'de yasal ama Türkiyede değil illa ateş etme isteğimizi askerlikte mi dindircez yani hiçbir yolu yok mu?

senin gibi sümsükler call of duty'den etkilenip milleti vurmasın diye yasal değil. öyle kolay mı sanıyosun oyundaki gibi rahat mı sence ? m16 tetiğine 1 saniye basılı tutsana kaç metre geri savrulacaksın çok merak ediyorum
  • bizim insanımıza sapan bile fazla.mal gibi duvara asar 2-3 yaşındaki bebe kendini,babasını,anasını,komşu çocuğunu vurdu haberleri görürüz.düğünde,maçta mal gibi havaya sıkar milletin düğünle alakası olmayan çocuğunu bile vurur.gelini,damatı da vurdu. Batman da gol atınca Ak47 silah sesi duymuştum.sanırım doğuda polisin maçası yemediğinden oralarda her şeyi alabilirsin belgeselin birinde görmüştüm kenyada para karşılığında yasal RPG,el bombası filan atabileceğin poligon varmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lonelyhawk84 -- 3 Ağustos 2014; 13:05:37 >
  • SON DAKIKA!

Eşcinsel şakası ölümle sonuçlandı!

Arkadaşlarının yaptığı eşcinsel şakası nedeniyle cinnet geçiren genç m16 ile okul basarak 70 kişinin ölümüne sebep oldu. Korkusuz MİT elemanları olay yerine helikopterle inmeye çalıştı fakat bu seferde pilotu vuran genç helikopterin olay yeri yakınlarındaki gecekondu mahallesine düşmesine sebep oldu.

Böyle haberler görmeye başlarız artık.

• Ruhsat olması için bir sebep göremiyorum??
  • ülke tamamen iyi insanlardan oluşsa bence, RPG, Stinger tarzı silahların kullanımına bile izin verilmeli. istiyen f-16 alıp kullansın hatta.
    ama bu şu anlık imkansız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rifle silahlara

Tüfek yazmayıp artislik olsun diye rifle yazan ve yanında da silahlara diyen bir genç.
  • la yasal olsa nolacak al geçen amerikada adamın biri sinemada taramış herkesi. Biride okuldaki çocukları taramış. Olmaması en iyisi psikopatların eline fırsat geçiyo
  • TheHaydarX kullanıcısına yanıt
    Nato ne alaka kardeş bü ülkenin kendi yasasıyla alakalı ? Şimdi türkiyede mke otomatik silah satsa nolur ? Doğu anadoluya pkk ya parayla silahmı satak
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.