Şimdi Ara

Ülkemizde Android One'a ilgi artıyor, geçtiğimiz ayın en çok satan modeli General Mobile 4G oldu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
1.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu gm keşke şarj soketi sorunu ile kötü bir sabıka almasaydı.
    Gm discovery modeli 2 yulda 4 defa tamire gönderdim en sonunda vazgeçtim yedek batarya+seyyar şarj ile yola devam bu yüzden bu gm markasına mesafeliyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatı ucuz olduğu için satıyor.. Güncelleme de cabası!!

• quote:

Orijinalden alıntı: FatihAsl

quote:

Orijinalden alıntı: engincaglayanGiriş seviyesi telefon alıp amiral gemilerine laf sokma maratonu başlamış olduğuna General mobile yine kullanıcı kitlesini tutturmuş demektir Bi akıllı bunu kullananlar zaten ne gerek var SD810a A8e falan.Onlarda yapılan herşey bunda da yapılıyür yea
    Akıllı telefonlar henüz gelişim aşamasında. evrimini tamamlamış değiller. Giriş seviyesi telefonlar benim beklentilerimi karşılayamadıkları gibi amiral gemileri de beklentilerimi karşılamıyorlar. benim açımdan bakınca hepsi aynı kefede.Beklentilerim ne diye sorarsan1 - en az bir hafta batarya ömrü2 - en az 250GB depolama3 - en az 4GB ram4 - Masa üstü için geliştirilmiş Linux ve Windows işletim sistemlerinin yüklenebilmesi.5 - e fazla 130 gr ağırlıkBunlar olmadığı sürece benim için giriş seviyesi ile amiral gemilerinin arasında fark yoktur.

Ülkemizde Android One'a ilgi artıyor, geçtiğimiz ayın en çok satan modeli General Mobile 4G oldu

• napolyon94 kullanıcısına yanıt
    Çok yorgun olmasam basacaktım kahkahayı. XD

Bu arada yazıyı yazan kardeş, yeni çıkacak Windows 10 telefonları bekle. Klavye ve ekran ile masaüstü bilgisayar imkanı veriyor Windows 10.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Milletin telefonunda Android kaç olduğundan haberi var mı acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: muratkaya

Gionee'yi tebrik ediyorum başarılı bir cihaz üretmiş.

Çok komikti kardeş.

bu arada bayramınız mübarek olsun forumdaşlar.

• Sony e4g bu 550 tl bu telefondan daha mantikli.

• Seko92 S kullanıcısına yanıt
    Tamamen katılıyorum size. Kullanıcıların %90'ı bundan habersiz bence. Tüm akıllı telefon kullanıcıların için geçerli, işletim sistemi farketmiyor. Bizim gibi forum insanları, genel kullanıcı kitlesinin çok azını oluşturuyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • keske tum telefonlar nexus modunda olsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

quote:

Orijinalden alıntı: FatihAsl
    quote:

Orijinalden alıntı: engincaglayanGiriş seviyesi telefon alıp amiral gemilerine laf sokma maratonu başlamış olduğuna General mobile yine kullanıcı kitlesini tutturmuş demektir Bi akıllı bunu kullananlar zaten ne gerek var SD810a A8e falan.Onlarda yapılan herşey bunda da yapılıyür yea
    Akıllı telefonlar henüz gelişim aşamasında. evrimini tamamlamış değiller. Giriş seviyesi telefonlar benim beklentilerimi karşılayamadıkları gibi amiral gemileri de beklentilerimi karşılamıyorlar. benim açımdan bakınca hepsi aynı kefede.Beklentilerim ne diye sorarsan1 - en az bir hafta batarya ömrü2 - en az 250GB depolama3 - en az 4GB ram4 - Masa üstü için geliştirilmiş Linux ve Windows işletim sistemlerinin yüklenebilmesi.5 - e fazla 130 gr ağırlıkBunlar olmadığı sürece benim için giriş seviyesi ile amiral gemilerinin arasında fark yoktur.
    Ülkemizde Android One'a ilgi artıyor, geçtiğimiz ayın en çok satan modeli General Mobile 4G oldu

Mesajını çok beğendim. sanırım senin için manevi değeri var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CleanCoders -- 17 Temmuz 2015; 11:46:31 >

• Çok tutması normal. Herkes otobüste, tramwayda birbirne göstermek, kafede masaya atmak için alıyor.

Herkese bir Instagram hesabı falan lazım.

Alıntı yapıp boşuna yormayın kendinizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 302sino

Vay be milletin bütün eğlencesini elinden alın şimdi de geriye kalan tek şey olan teknolojiye de el atın yazık gerçekten.Milyon dolar kazanan futbolculardan 5 kuruş vergi almadan gözlerini bizim cebimizdeki paraya dikiyorlar.Veremezsiniz bunların hesabını.

Şimdi sevinmemiz gerekiyor dimi ucuz telefonlara insanlar yöneldi diye.

Amerikada bu fiyata Mi4 64GB var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ucuz diye aldıklarını düşünüyorum zira kullanıcıların bir çoğu sürümün farkında değil.

Ayrıca GM'ın forumda bu kadar çalışanı olması garip.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah aşkına 150 lira üstüne vibe x2 ve z1 alınabiliyor,üstüne üstlük discovery gibi f/p telefonu da değil.
    Nasıl bu kadar satılmış anlam veremedim.
  • Haziran'da aldım. Cihazdan gayet memnunum. 5.1.1 ile gelmesi en cezbedici noktasıydı benim için. 699TL'ye fiyat/performans bakımından istenilen verimi veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ZaferBiryol

quote:

Çok komikti kardeş.

Her şeye gülüyor musun kardeş?

• quote:

quote:

quote:

Çok komikti kardeş.

Herşeyi yanliş mı biliyorsun?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Çok komikti kardeş.

Herşeyi yanliş mı biliyorsun?

Yanlış bilinen şeyler mi sana komik geliyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

Batarya çöp değerde benim için. Malzeme kalitesi eh işte dedirten türden. Androidi zaten sevmiyorum. İsterse bedava versin.

2500 mAh bataryası var. Çöp değer midir bu sizin için? Kaç lazım?

• Gscarbon G kullanıcısına yanıt
    Şu yorumu anlayabilen bir tane insan yok mu aranızda.Bu kadar mı cahilsiniz?.Sözde donanım habercisiniz bir de yazık
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.