Şimdi Ara

Ülkemizde Android One'a ilgi artıyor, geçtiğimiz ayın en çok satan modeli General Mobile 4G oldu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
1.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • General Mobile zaten Discovery modeli ile iddialı bir giriş yapmıştı. Şimdi 4G ile daha da iddialı. Gerçekten tam bir Fiyat-Performas markası. Bu çizgilerini korurlarsa daha iyi yerlere gelirler.

• ben android one kullanıcılarının %80'inin android one kullandıklarından haberleri bile olduğunu düşünmüyorum. general mobile'ın, 2500tl'lik telefonların yanında çok ucuz bir alternatif olduğu için tercih edildiğini düşünüyorum.

İçinde android one yüklü olunca haliyle insanlar yöneldi zannediliyor ama mesele tamamen fiyat.

• görüp aktif kullanma şansım oldu sanki oyuncağa benziyor. malzeme kalitesi çok kötü. niye bu türk firmaları hep bunu yapıyor. casperinde gofret ekranını unutmadık. türkiyede biraz biraz satar ama bu ürünler yurtdışında çok zor satılır. o yüzdende yurtdışına açılmıyorlar sanırım

• Giriş seviyesi yerine sd615'li orta segment bir telefon olsaydı daha iyi olurdu.Malzeme kalitesi olarak bu fiyat dolayında birşey beklememek lazım.
    Amiral gemileri uçuşa geçince millet bu gibi giriş/orta segment telefonlara atandı doğal olarak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GM discovery 2 mini kullanıyorum internet facebook vb uygulamalar için gayet yeterli fakat ısınma ve belli bir süre sonra yavaşlama sorunları yok değil.bu cihaz ise yazılımsal ve donanımsal olarak daha iyi görünüyor tam f/p cihazı olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi echomaniac -- 15 Temmuz 2015; 22:22:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

ben android one kullanıcılarının %80inin android one kullandıklarından haberleri bile olduğunu düşünmüyorum. general mobileın, 2500tllik telefonların yanında çok ucuz bir alternatif olduğu için tercih edildiğini düşünüyorum. İçinde android one yüklü olunca haliyle insanlar yöneldi zannediliyor ama mesele tamamen fiyat.

Kendisi ile çelişen bir yorum olmuş. madem ucuz diye bu telefon tercih ediliyor, o halde bu telefondan daha ucuz olan telefonları niye tercih etmemişler.

• Daha önce yerli firmaları yedirmeyiz diye bir yorum yapmıştım. çok tepki çekmiştim. Bu haberi okuyunca çok sevindim. tepki gösterenler kişiler acaba ne hissediyordur bilmek isterim.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

ben android one kullanıcılarının %80inin android one kullandıklarından haberleri bile olduğunu düşünmüyorum. general mobileın, 2500tllik telefonların yanında çok ucuz bir alternatif olduğu için tercih edildiğini düşünüyorum. İçinde android one yüklü olunca haliyle insanlar yöneldi zannediliyor ama mesele tamamen fiyat.

valla bilmeden tercih yaptılarsa da gayet isabetli olmuş almaları.zira android M final sürümünü adam aynı gün kullanmaya başlarken 2500tl'lik cihaz sahipleri mal mal kendi cihazlarına bakmak zorunda kalacaklar.!

• quote:

Orijinalden alıntı: tuncaytc

Cihazı çıktığı günden beri kullanıyorum ve şu ana kadar herhangi bir sorun yaşamadım. Sadece youtube hatası vardı onu da saolsunlar hemen güncelleme ile düzelttiler. 1500-2000 TL verilen telefonlarda ne yapıyorlar çok merak ediyorum. 699 TL gibi bir fiyata aldım ama arkadaşım 2000 küsür TL verdiği telefonunda benden alt versiyon yazılım kullanıyor birde hava atmaya çalışıyor. Teşekkürler General Mobile

Hocam yanlış anlama ama en üst sürüm her zaman "en iyi sürüm" anlamına gelmiyor. Bunu daha önce 2 yıl Nexus 4 kullanmış birisi olarak söylüyorum. O yüzden sürüm numaralarına çok takılmamak gerekiyor önemli olan kullanan kişinin memnun olması ve telefonun sorunsuz bir şekilde çalışmasıdır. Tabi ki sürümlerin önemli olduğu zamanlarda oluyor fakat herşey sürümde bitmiyor

• Batarya çöp değerde benim için. Malzeme kalitesi eh işte dedirten türden. Androidi zaten sevmiyorum. İsterse bedava versin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gionee'yi tebrik ediyorum başarılı bir cihaz üretmiş.

• Vergileri arttırmak yerine yerlilere teşvik verseler google'ın desteği olmadan bile bu tarz ürünlerin artmasını sağlayabilirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: by.eralp

Vergileri arttırmak yerine yerlilere teşvik verseler googleın desteği olmadan bile bu tarz ürünlerin artmasını sağlayabilirler.

İthal ürünlerde vergileri arttırmanın şöyle bir faydası olabilir, bilindik bazı firmalar Türkiye de üretim yapmayı tercih edebilirler. zaten bu gibi adımlar atmayı planlayan yabancı firmalar var. bazen şer gibi görünen şeylerde hayır olabiliyor. eğer hayırlı olmayacaksa inşallah bu ek vergi planları iptal olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: muratkaya

Gionee'yi tebrik ediyorum başarılı bir cihaz üretmiş.

Bu telefonun Gionee ile alakası yok koçum.Bilip bilmeden insanları yanlış yönlendirmeyelim lütfen.

• Giriş seviyesi telefon alıp amiral gemilerine laf sokma maratonu başlamış olduğuna General mobile yine kullanıcı kitlesini tutturmuş demektir
    Bi akıllı bunu kullananlar zaten ne gerek var SD810'a A8'e falan.Onlarda yapılan herşey bunda da yapılıyür yea

• Telefonun tanıtımı ilk yapıldığında çok satacagi belliydi harika bir cihaz sarjinin bir günden fazla gitmesi hızı kamerası harika iyiki o yuzbinin arasindayim

• quote:

Orijinalden alıntı: engincaglayan

Giriş seviyesi telefon alıp amiral gemilerine laf sokma maratonu başlamış olduğuna General mobile yine kullanıcı kitlesini tutturmuş demektir Bi akıllı bunu kullananlar zaten ne gerek var SD810a A8e falan.Onlarda yapılan herşey bunda da yapılıyür yea

Akıllı telefonlar henüz gelişim aşamasında. evrimini tamamlamış değiller. Giriş seviyesi telefonlar benim beklentilerimi karşılayamadıkları gibi amiral gemileri de beklentilerimi karşılamıyorlar. benim açımdan bakınca hepsi aynı kefede.
    Beklentilerim ne diye sorarsan

1 - en az bir hafta batarya ömrü
    2 - en az 250GB depolama
    3 - en az 4GB ram
    4 - Masa üstü için geliştirilmiş Linux ve Windows işletim sistemlerinin yüklenebilmesi.
    5 - e fazla 130 gr ağırlık

Bunlar olmadığı sürece benim için giriş seviyesi ile amiral gemilerinin arasında fark yoktur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Giresunlufuk

quote:

Bu telefonun Gionee ile alakası yok koçum.Bilip bilmeden insanları yanlış yönlendirmeyelim lütfen.

Gionee ile alakası olmaması çok önemli, yani Gionee değil başka bir fason markaysa olay çok değişir değil mi :) Öyle koçumlu moçumlu konuşma şu forumu insan gibi kullanmayı öğrenin az.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratkaya -- 16 Temmuz 2015; 18:13:51 >
  • Bok gibi 3g görüntülü konuşma yok toplu SMS yok radyo yok ses kayıt yok

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Giresunlufuk

quote:

Gionee ile alakası olmaması çok önemli, yani Gionee değil başka bir fason markaysa olay çok değişir değil mi :) Öyle koçumlu moçumlu konuşma şu forumu insan gibi kullanmayı öğrenin az.

Telefon GM'ye ve Google'a ait.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.