Şimdi Ara

Ukrayna'dan PS5 alıp üstüne tatil yapmak Türkiye'den PS5 almaktan daha ucuza geliyor. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
5
Favori
32.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
155 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

oyun nasıl alacaksınız? 2 tane en popüler oyun alsanız 1.200 tl'den aşağı tutmaz zaten.

sanki olay ps5 almakla bitiyor.

• baranel B kullanıcısına yanıt

El bagajı yasak diye biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaça gider acaba trde 4000 den alsak yurtdışından ps5i

• quote:

Orijinalden alıntı: pcdaly

hadi aldınız ps5 diyelim.

oyun nasıl alacaksınız? 2 tane en popüler oyun alsanız 1.200 tl'den aşağı tutmaz zaten.

Dijitalden indirim kovalamak dışında bir çözüm yok. Kutulu oyun artık hayal zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pcdaly kullanıcısına yanıt

aynen oyle ps5 hayal bence. En iyisi steam ve epic sanırım.

• ben araba getirtim almanyadan ama kolay olmadı,3-4 ay kapalı garajda yattı,ruhsat&muayene işlerinde fazla para gitti..yok pek bir anlamı.10yıl önceydi,şu anda farkeder,telefon fiyatları nasıl ukraynada?kktc denmi alalım,oradanmı?bendeki xiomi note 8 eskidi, ekranla,kapak ayrılmaya başladı,japonla yapıstırdım,bu sefer ekrana bulastı yapıstırıcı,asetonla çıkardım neyse,note 9ucuz ama bunun aynısı ,note 10 istiyom 6binden aşagı yok..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gürcistan konusu açıldığında da ilk gidelim diyenlerden im fakat hep yalan dolan oluyor yav gardasim palevera birah

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • şuraya bak. neyse çok güzel yorumlar geliyor içimden de gerek yok. eline emeğine sağlık kardeşim. Allah bu güzel millete bunları reva görenleri bildiği gibi yapsın. Yazık...

• yedek para  

• Cihaza her türlü vergi ödüyorsun girişte diye biliyorum sadece şansa x-ray e sokmazlar ise geçiyorsun biraz kumar

• quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

türk gümrüğü de kerizdi ya elektronik nakliyat vergisi almadan sizi sınırdan mobil olmayan bir cihazla geçirecekti

Hocam ben agustos ayinda 2 nintendo switch 1 oyun leptopu, 1 ps3, 1 action kamera ile giris yaptimve kimse birsey sormadi ve sormazda. Kutusunda degil ve kullaniyorum diyorsun.

• fotoğraf makineleri ne kadar orda

• Eksik maddeler var:

UYkrayna'ya geldin akşam bir bara gidelim: 300

Barda sağlam içtik, kızlar da güzel, kızla otele dönelim: 900

Sabah bu kız da kim, hassiktir karı duymasın... yusuf yusuf

Hangi Allah'ın belası hatuna kızla yataktaki fotoğrafı mı attı, kavga-dövüş: önce polis sonra acil hastahane en az 1500,

Ülkeye PS5 ile döndük, hatun girişte bekliyor, yanında avukat: yusuf yusuf

Hatundan boşandık, mal varlığının yarısı gitti üstüne PS5'i hatun bir yerlerime soktu. hem mal varlığı gitti hem de PS5

yapmayın lan. yeminle değmez gül gibi yuvanızı dağıtmaya bir PS5 için. alın bu ülkeden paşa paşa verginizi ödeyin. Kızgın bir hatunun öfkesi devletin si... kestiği vergiden kötüdür.

• rambocuk kullanıcısına yanıt

Kendş yanında getirdiğin 1 cihaza para filan ödemiyorsun elini kolunu sallayarak giriyorsun.

• Bence imkanı olan yurt dışına gidip bunları almak yerine direkt yurt dışına gidip gelmesin. Kesin çözüm olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bekirin

Gürcistan konusu açıldığında da ilk gidelim diyenlerden im fakat hep yalan dolan oluyor yav gardasim palevera birah

palavra olan ne

• quote:

Orijinalden alıntı: baranel

Almanya dönüşü 2017 de ps4 getirmiştim, elbağajına koy getir . Valizlere baktılar, eldeki çantaya bakmadılar.
    Not: taxfree yapmıştım yani hava alanında vergi iadesi.

Tax free kısaca vergi iadesi.
    Öncelikle her işletme tax free desteklememektedir.
    Yada her hava alanında tax free ofisi olmayabilir.
    Satın alacağınız ürünü satın almadan satıcıya, tax free evrakı düzenliyormusunuz diye sorun.
    Çıkış için hava alanına gittiğimizde, gümrük polis kontrol noktasına gidiyoruz.
    Görevli ürünler faturaları ve tax free evraklarını kontrol edip.
    Size ya evrak yada fatura ve tax free evrakına onay vurup, ürünler ile iade edecektir.
    Şimdi hava alanı içerisinde tax free ofisine gidiyoruz, görevli kısa bir kontrol sonrası.
    Size vergi iadesini nakit mi yoksa hesabamı diye soracak. Cash derseniz küçük bir kesinti yapılır onaylıyormusunuz diyecek.
    Evet derseniz elinize paranızı sayacak.
    Hesap derseniz kesinti olmadan paranız banka hesabınıza birsüre sonra yatacaktır.

Ben Almanya'dayım bunu sordum.Şuanki yeni gümrük olayları nedeni ile bireysel dahi olsan birşey yapamıyorsun en ufak şeye vergi kesiyorlar.Kullanılmış filan olması lazım.Yani önceden alınmış fatura cart curt anlayacağınız.İşleri baya sıkıya almışlar.İkinci elde sorun çıkmaz.Bireysel kullanım ürünü(ticari değil) olarak kabul ettirebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 19 Ekim 2020; 12:3:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: pcdaly

hadi aldınız ps5 diyelim.

Kardeşlik olayı var çok sorun olursa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 19 Ekim 2020; 12:4:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaitreSkiLL

Yurt dışından 430 euroya kadar hediye ürün getirebilirsiniz. Faturasını ibraz etmek koşuluyla. Yasa bu şekilde.

O iş rafa kalkmış kardeş.Sıfır ürün alıp getiremiyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: gcb1903

Lan kamil misiniz Ukrayna'ya kadar gidip boş beleş para mı harcayacaksınız? Mutlu sonra biten masaja neyin gidin bari. 2 katı mutlulukla dönersiniz.

Dayak yiyip geri dönmeleri yada bir çok tanıdık kişinin yardımı olmadan o işlere dadanıp soyulmaları daha olası.Öyle çok olay var hatta öldürülen bile var darp edilen.Hakkınıda arayamazsın.Birde polis döver. 

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.